ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 2014

ο παουλινιο μολις ξανακανε αυτο με το τρεχω - δεν τρεχω :lol:

Η Βραζιλια τεταρτη αλλα παραμενει η μια απο τις 4 κσλυτερες ομαδες του μουντιαλ.
Οχι & τοσο ασχημα αν σκεφτουμε πως ηθελαν το τροπαιο.

…η τέταρτη θέση είναι τιμητική γα την Χιλή, το Βέλγιο, και την Κόστα Ρίκα…για μας θα ήταν άθλος:p
…για την Βραζιλία παίζοντας στην έδρα της η τέταρτη θέση, είναι αυτό που λέμε, ‘‘έσωσε τα προσχήματα’’
…εννοείται ότι γιαυτό το ρόστερ, είναι ότι καλύτερο μπορούσαν να κάνουν, με μπόλικο σπρώξιμο, μέχρι να πάνε στους τέσσερις, αλλά για την χώρα είναι αποτυχία

:):!:

…εκει πια την μπάλα την παίρνουν πάρα πολύ στα σοβαρά:):!:

Aπο τις λιγες φορες που μου αρεσει πολυ αναλυση του Καρπετοπουλου.Εξαιρετικο κειμενο.
Η ιστορια του Μεσσι και η πιθανοτητα να το παρει σημερα,ειναι ικανη να μας δωσει μια απο τις πλεον αξιομνημονευτες ιστοριες των Μουντιαλ,διπλα στο τελος του Ζινταν το 06 και τον Μαραντονα του 86-90.Θελουμε-δε θελουμε,ισως σημερα ο ΕΝΑΣ παικτης να κρυψει με τη σκια του ολοκληρο τον τελικο.Μακαρι.

Ελπίζω να φάνε γκολ και ξύλο σήμερα οι Γερμανοί . Το πρώτο να το βάλει με κεφαλιά από κόρνερ ο Μασεράνο!

Παμε μωρη αλητεια Αργεντιναρα να γραψουμε ιστορια

Παρατηρω οτι οι 9 στους 10 (ελληναραδες και μη) ειναι με την ομαδα του μερεντόνα.
Κοντρα στο ρευμα λοιπον παω με τα γερμανοπουλα!

Σοβαρα τωρα, ας το παρει ο καλυτερος, η αγαπημενη μου ομαδα ειναι μια συγκεκριμενη εδω και 30 χρονια και δεν ειναι ουτε οι argies ουτε τα παντσερ, οπότε δεν με απασχολει ιδιαιτερα. Μπαλα γουσταρω να δω ωστοσο.

Αν το παρει η Ανγκελα, θα χαρω γιατι την Αργεντινη [B][U]ως ομαδα[/U][/B] δεν την χωνεψα απο τα 80s και εντευθεν (μαζι με Ιταλια…μπλιαχ), παρολο που συμπαθω καποιους παικτες (Μπατιστουτα, Μπατζιο κλπ).
Αν το παρει η ομαδα του πριμαντόνα, δεν θα νοιωσω ασχημα, οι αργεντινοι ως λαος γενικοτερα εχουν την αναρχια στο αιμα τους (οπως και ο αγαπημενος μου Τσε) και τους παω για αυτο!

Αλλα απο οτι βλεπω ακομα και αυτος με τους πριμαντόνες ειναι:

ΕΔΙΤ

[SPOILER]Λιγο πιο πριν χαζεψα αργεντινικο πορν, οπότε αν το παρουν ξερετε ποιοι θα την δω ρετρο :stuck_out_tongue: [SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Έλα ηρέμησε, εδώ είμαστε όλοι φίλοι, δε θέλουμε το κακό σου, πάρε αυτό που σου δίνει ο γιατρός

Srsly, μπροστά στο κόμπλεξ του Φρήκχουντ με την Αργεντινή ακόμα και η στάση των Αργεντίνων απέναντι στη Βραζιλία μπορεί να θεωρηθεί ανώτερη :lol:

Ιστορικα παντως ευρωπαικη ομαδα δεν το παιρνει σε αμερικανικο εδαφος. Για να δουμε θα συνεχιστει η παραδοση?

ΕΔΙΤ
Ποιο κομπλεξ? Με φιλο Αργεντινο θα τον δω τον τελικο εδω στο Λονδινιουμ!

Φαντάσου δηλαδή να μην είχες και φίλο Αργεντίνο τι θα έγραφες :lol:

Κόμπλεξ όχι, πάθηση διπολικότητας έχει

Aν εχω εγω διπολικοτητα, τι να πουν και αυτοι εδω οι παντρεμενοι :lol: :lol:

Ειμαι με τα μπουνια με την Αργεντινη, και επειδη την παω περισσοτερο απο την μισητη Γερμανια και επειδη θελω να το σηκωσει ο Μεσι που ειναι λατρεια και του αξιζει να αποκτησει και την κουπα που του λειπει… Για να δουμε…

[SPOILER]δε θα σου ξαναπω δύσκολες λέξεις Φάνη μου[/SPOILER]

Δεν ξερω γιατι αλλα οι Γερμανοί μετα τον εθνικό τους ύμνο μου έβγαλαν μια εικόνα οτι το έχουν κάπως σίγουρο οτι θα κερδίσουν. Εικόνα τύπου άντε παμε να πετάξουμε τα γκολάκια να τελειώνουμε αφου ετσι κι αλλιώς όλοι ξέρουνε οτι θα το πάρουμε εμεις.
Προκατάληψη alert ; Μπορει.

Η άμυνα της Αργεντινής φαίνεται ηδη οτι θα περασει πολυ δυσκολα και ελπίζω να αντέξει σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΡΕ ΚΑΡΙΟΛΗ ΙΓΚΟΥΑΪΝ :!: :!:

Θυμήθηκε την παλιά του τέχνη. Το’χει ακόμη στην χασογκολίαση.