Δισκάρες που προτείνουμε στους συμ-φορουμίτες μας

Ρε μιλάμε έχω πάθει πλάκα…8O 8O 8O

Ε πες βρε βλακα και ποιο ειναι.

Λοιπον, οι περισσοτεροι θα το εχετε αλλα εστω κι ενας να μην το εχει ακουσει, θα πρεπει να παει χοροπηδωντας μεχρι το πλησιεστερο δισκαδικο να το παρει.
Tea Party-The edges of twilight. Ο καλυτερος 90ς δισκος μετα το Promised Land για μενα,

ωπ, έχεις δίκιο!#-o #-o #-o Το διόρθωσα! χεχε

Το the edges of twilight όντως τεράστιος δίσκος

Το συγκεκριμένο άλμπουμ έχει προταθεί στο τόπικ των Riverside εδώ και κανα χρόνο από μένα και κανάδυό ακόμη. Πολύ ωραίος συνδυασμός Rush με Coheed And Cambria & alternative.

Όσο αφορά τους Tea Party είναι μία μπάντα πού πάντα με “συντροφεύει” στις down στιγμές μου. Από τα πρώτα τους εννοείται ότι το Edges Of Twilight τα σαρώνει όλα, ενώ σε μεταγενέστερα albums τα 2 τελευταία (ιδίως το Interzone Matras) είναι πολύ καλά αλμπουμίδια!

το πηρα χθες το αλμπουμ, το ακουσα 2-3 φορες, καλα ειναι ωραιοι οι τυποι 8)

Θα προτεινω 2 δισκους των πολυ σπουδαιων Zombi!
Ειναι Instrumental μπαντα και τα μονα οργανα που ακουγοντε ειναι Drums,μπασο και πληκτρα!
Αποκοσμες εντελως ατμοσφαιρες,οι πιο πολλες αποπνικτηκες,βγαλμενες απο ταινιες τρομου!
Ισως δεν ειναι δισκοι οι οποιοι ακουγοντε ευκολα το καλοκαιρι…αλλα τσεκαρετε τους και δεν πιστευω οτι θα χασετε!

ΖΟΜΒΙ - COSMOS

ZOMBI - SURFACE TO THE AIR

Χμ,μου κινησες τρελα την περιεργεια!Λογικα θα μοιαζουν και λιγο με τους Goblin,οποτε αναμενεται ακρως ενδιαφερον.:slight_smile:

Terror X Crew - Η πόλις εάλω

Ε όποιος τυχόν θε νακούσει το γκαλύτερο ελληνόφωνο χιπ χοπ δίσκο ας σπεύσει.

Ειναι πανω κατω στο στυλ των Θεων Goblin αλλα αυτο ειναι πιο σκοτεινο!!Πιο αποκοσμο!!

Οποιος ψαχνετε με Goblin καλο θα ηταν να βρει αυτο εδω το απιστευτο Dvd.

Οι Daemonia ειναι ουσιαστικα οι Goblin καθως παιζει πληκτρα ο Claudio Simonetti!!!
Απιστευτο Dvd με κομματια απο σχεδον ολες τις ταινιες του Dario Argento!
Oι ψαγμενοι σπευσατε…

…και υπογεγραμμένο από τον Claudio ε? Πολύ καλό, απλά το κοινό είναι λίγο ψιλοψόφιο και ψιλοάκυρο!

+1. βασικα το επομενο το θεωρω απο τα καλυτερα της δεκαετιας.

εισαι ωραιος. οποτε τσεκαρε αν δε ξερεις τους επομενους αν κρινω απο τις ως τωρα προτασεις σου.

τα σπανε μπολικο και με κετσαπ και οι δυο. εχω και κατι αλλο κανα νου πολυ γουτσου - γουτσου και θα το βαλω εντος ολιγου.

entit: θα το βαλω στο hardcore topic που κολλαει κιολας.

Πάω πάω.
Εμπρός λοιπόν καλό μου ράπιντσερ!!~!

Edit: Τα φωνητικά των Circle Takes the Square δεν την παλεύουν ιδιαίτερα ;ρ Πλάκα έχει πάραυτα.

Ποιούς ??? Τους φασίστες Αρτέμη και Αλέξη :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

come clarity- in flames
warriors of the war united- manowar
kronos- rotting christ

Nazareth - razamanaz

[CENTER][/CENTER]
απίστευτη δισκάρα. απλα. Ακούστε το sold my soul και θα δέιτε από που αποφάσισε να κάνει συγκρόιτημα ο king diamond.

the dark saga - iced earth

Για να δούμε τι λέει αυτό, δεν την έχω ακουστά τη συγκεκριμένη μπάντα…

οι iced earth ειναι η παλια μπαντα του barlow

O Barlow ποιός είναι;

matt barlow ακουσε και πες μου ειναι τρομερός. φοβερη φωνή