Αθλητική επικαιρότητα

Εχει καταργηθει το οφσαιντ; Εχετε ακουσει κατι σχετικο; :stuck_out_tongue:

Για τον ΠΑΟΚ ναι απ’ ότι φαίνεται.

Έπειτα από γέμισμα του Μακ από τα αριστερά, ο Πρίγιοβιτς τροφοδότησε με κεφαλιά τον Πέλκα που από κοντά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. Τουλάχιστον ένα μέτρο εκτεθειμένος ο σκόρερ.

Από τον ΣΠΟΡ FM είναι το παραπάνω.

Και τα χερια στην περιοχη επισης.

Απο live SDNA

"Σε προηγούμενη φάση και πάλι όπως δείχνει το ριπλέι η μπάλα από το σουτ του Βιεϊρίνια βρήκε στο χέρι του αμυντικού του ΠΑΣ."

Αφού καταθέτουμε απορίες, το χέρι εντός περιοχής τιμωρείται ακόμη με πέναλτυ; Ή αν είναι υπέρ του ΠΑΟΚ δεν ισχύει η ποινή;

Παλι κλαιει ο red viper? Δε του φτανει που την προηγουμενη εβδομαδα χαρη στη σφαγη του Αστερα Τριπολης δεν αυξηθηκε η διαφορα απο τον πρωτοπορο;

Στημενος ο εποπτης στο γκολ του Πελκα,ανθρωπινο λαθος στο τετ α τετ του Λημνιου. Ετσι μου ειπε ο κυρ Σαββας τουλαχιστον

https://www.youtube.com/watch?v=0_by9ZaZwuw

:joy:

5-1 συνολικό σκορ, καθοριστικό το γκολ-οφσάιντ του Πέλκα

Ναι γαυρε.

“ας μην μετρούσε το γκολ του Πέλκα και θα βλέπαμε μετά”

Ναι γαυρε :grinning:.

To ήθος που δίδαξε στον Τοροσίδη ο γέροντας φαίνεται στο παρακάτω βίντεο :stuck_out_tongue_closed_eyes:

έρχεται το τέλος των “εξυγιαντών”

περιπατος για την καλυτερη ομαδα της Ελλαδας στην προβα τελικου

χαχα καλο :stuck_out_tongue:

Πολύ μου άρεσε αυτή η εξέλιξη. Η νέα χρυσή ολυμπιονίκης στο γιγαντιαίο σλάλομ γυναικών είναι η Τσέχα παγκόσμια πρωταθλήτρια στο … snowboard!! Συμμετείχε για τον χαβαλέ στο άθλημα, δίχως εμπειρία από μεγάλους αγώνες σκι και με δανεικά πέδιλα σκι. Στο τέλος πήρε πιο ανοιχτά από τις άλλες την τελευταία στροφή, έκανε μεγαλύτερο άλμα και πήρε το χρυσό με διαφορά 1 εκατοστό του δευτερολέπτου. Όχι μόνο οι άλλες, αλλά ούτε κι αυτή δεν είχε καταλάβει το τι έγινε όταν βγήκε ο χρόνος της! :sweat_smile:

αυτο δειχνει ποσο αθλημα της πλακας ειναι

Αυτό δείχνει πως δεν έχεις ιδέα από σκι και βουνό :stuck_out_tongue:

Δεν εχω ουτε θελω να εχω, αλλα δε νομιζω πως σε οποιοδηποτε αλλο αθλημα μπορει καποιος απειρος που συμμετεχει για χαβαλε να νικησει.