Αθλητική επικαιρότητα

Αυτο. Εισαστε εμπαθεις με τον Καπεταν-Κατσουρ…

…πόθεν πως:p…ζαμέ των ζαμών:D

:):!:

Ο Κατσουρανης ειναι μεγαλος παικτης. Το κραξιμο που εχει φαει ειναι αστειο. Του εχει βγει τωρα το ονομα και οταν δεν παει καλα η ομαδα τα ακουει αυτος

μπερδεύτηκε το παιδί…

…τι άλλο θα δούμε:lol: :slight_smile: :!:

Δυστυχως πολλα ακομα

αφου ειπαν οτι ο αμυντικος τελικα την εδιωξε

…αυτό χαλάει την μαγεία:):!:

«Έφυγε» ο Ρόι Τάρπλεϊ!!!

πολυ κριμα!! R.I.P.

http://www.sport-fm.gr/article/swriastike-o-madsini-video/821661

:lol3::lol3::lol3:

:lol: [B]ΠΑΡΤΑ[/B] μαλακα που θα μου δωσεις και οδηγιες πως να παιζω…:lol:

…:lol:…καλά να πάθει:):!:

Το Αστερας - Πανιωνιος αυτη την ωρα ειναι ανταξιο εκεινου του Benfica - Ολυμπιακος. Όση ωρα το εγραφα μπηκε το δευτερο γκολ του Αστερα οποτε μπορει να μην συνεχισει με την ιδια ενταση :confused:

Και τώρα η ομολογία ενός σταθερού φίλου της Σέλτικ (το “οπαδός” ομολογουμένως θα ήταν κάπως τραβηγμένο), ο οποίος σχεδόν σε κάθε αντιπαράθεση ανάμεσα σε Ιρλανδούς και Βρετανούς τάσσεται μάλλον εύκολα υπέρ των πρώτων, που αντιπαθεί τη Ρέιντζερς για τη unionist μισαλλοδοξία, τη λατρεία για ό,τι πιο μαύρο και αντιδραστικό έβγαλε ποτέ αυτό το νησί, και όλα τα υπόλοιπα που αντιπροσωπεύει αυτή η ομάδα στη Σκωτία, και που δε γουστάρει καθόλου που κάποιοι οπαδοί της ομάδας που υποστηρίζει στην Αγγλία θεωρούν αυτούς τους βλάκες αδέρφια τους:

Με πήραν τα ζουμιά μ’ αυτό το βίντεο.

ξεχωρα απο το πολιτικο της υποθεσης, οντως το βιντεο ειναι για να σε παρουν τα ζουμια. μακαρι ο ανθρωπος να το ξεπερασει, γαμημενη ασθενεια ρε πουστη μου…

…κωλοαρώστιες…είναι σπουδαίο να αντιμετωπίζονται με αξιοπρέπεια από τους ασθενείς, αλλά και από όλους μας…κουράγιο και δύναμη…και πάντα υπάρχουν άνθρωποι που μπορούν να πετύχουν αυτό που τώρα φαίνεται ακατόρθωτο:):!:

Εντάξει, πολύ κλάμα μιλάμε…

Ένας από τους πολλούς λόγους που τα τελευταία 4-5 χρόνια έχω παρακολουθήσει ελάχιστους αγώνες ελληνικού πρωταθλήματος στο ποδόσφαιρο, ενώ τα 2 τελευταία χρόνια δεν κάθομαι ούτε αποτελέσματα να μάθω, είναι καφρίλες σαν τούτη εδώ.

http://www.gazzetta.gr/football/article/696837/epithesi-opadon-toy-paok-se-mora-toy-olympiakoy

Ποιο ανεγκέφαλος πεθαίνεις (κυριολεκτικά όμως). Απλά ξοδεύουν το πολύτιμο οξυγόνο μας. Και μην πει κανείς μεμονωμένο περιστατικό.

Κανένα επεισόδιο στην Μηχανιώνα!

Ανατροπή δεδομένων για τα επεισόδια στην Μηχανιώνα, όπου σύμφωνα με πληροφορίες του gazzetta.gr, δεν υπήρξε προπηλακισμός όπως αρχικά είχε διαρρεύσει.

…εντάξει και μένα η πρώτη πληροφορία μου φάνηκε υπερβολική, δεν είναι δυνατόν πια σε παιδάκια…αλλά και ότι είπαν να μην κάνουν το φιλικό τα παιδάκια για να μην δουν το σήμα του Ολυμπιακού, είναι σωστό???..δεν έχω καμιά αμφιβολία τα ίδια θα έκαναν και δικοί μας για να μην δουν το σήμα του ΠΑΟΚ#-o…σαχλαμάρες

:):!: