Αθλητική επικαιρότητα

Οτι κάναμε κ πριν :slight_smile: .
Αν κάτι είναι άσχημο στην προκείμενη είναι οτι τα βόδια θα πρεπει να ξεσπάσουν ‘καπου’ και χωρίς σούπα λιγκ, ε θα ξεσπάσουν στο μπασκετ, στο βόλεϋ, στο πόλο…

…και ο Τότι υπέρ της διακοπής8O…εκεί βάιβαια υποβιβάζουν της ζαβολιάρικες ομάδες:-k :slight_smile: :!:

Και μια άλλη οπτική:

Κι αν τελικά δεν σου αρέσει πραγματικά το ποδόσφαιρο;

Όλη αυτή η κόντρα και το παιχνίδι εντυπώσεων πραγματικά μου φέρνει εμετό . Το έχουν τερματίσει. Πάνε για κανονάκι .

Αν θέλετε να καταλάβετε τι θα πει “μονότερμα” αλλά και “για κάποιον ανεξήγητο λόγο δείχνω οίκτο στον αιώνιο αντίπαλό μου”, βάλτε να δείτε Ντόρτμουντ - Σάλκε. Ακόμα δεν έχει βγει ούτε το ημίχρονο, η Ντόρτμουντ παίζει να έχει κάνει δέκα κλασσικές ευκαιρίες (!) και ακόμα το σκορ είναι 0-0! 8O

…στο τέλος αποδόθηκε δικαιοσύνη…3 - 0:):!:

…παντού υπάρχουν μαλάκες[-X

:):!:

Άλλοτε τις στέφουν πρωταθλήτριες.
Τις ίδιες ομάδες.

…δράση - αντίδραση:):!:

Τι προσελευση παιζει να ειχε αυτο το Αστερας Τριπολης - Ατρομητος ;

την ιδια με ολους τους αγωνες αυτην την αγωνιστικη

ολα τα παιχνιδια ειναι χωρις Φιλαθλους ; οκ! τωρα το τσεκαρα… Νομιζα οτι ειχαμε τιμωρηθει μονο εμεις. Σορρυ.

[B]ΖΩΑ[/B]

…τώρα ήρθε κιαυτό να χειροτερέψει την κατάσταση#-o [-X

:):!:

Αθανατοι ελληνες οπαδοι… [-X

Μονο οι ελληνες πλακωνονται…
Δε διαφωνω οτι ωρες-ωρες η βλακεια σ αυτη τη χωρα χτυπαει κοκκινο, αλλα μην το βγαλουμε και ελληνικο φαινομενο το χουλιγκανισμο.

Οχι απλα οι ελληνες οπαδοι αυτα τα “πεσιματα”, “σας τρεχαμε” και “σας πηραμε τα μηχανακια” κτλ τα εχουν αναγαγει σε επιστημη…

Το περιστατικό έγινε στον δρόμο μου. 10 μέτρα από εκεί που μένω βασικά. Ομολογώ δεν κατάλαβα τίποτα όταν έγινε αλλά σε μια φάση ψιλοπάγωσα αφού λίγο η ηλικία των 2 θυμάτων, λίγο η γειτονιά που έγινε, άρχισα να ψάχνω τους γνωστούς μου (είχα σοβαρή υποψία για έναν).

Κατά τα άλλα δεν έχω να προσθέσω και κάτι σε αυτά που έχω κατά καιρούς πει.

:lol: :lol: