Αθλητική επικαιρότητα

μην χαιροσαστε και πολυ γιατι ειστε απο κατω

Αλλαξε εσυ.Εddie approves

Ο αγαπημένος μου παίκτης έβερ και η πρώτη μου φανέλα έβερ (πρώτη χρονιά με χορηγό τη vodafone). Γκολάρα αυτό εδώ, ίσως και το καλύτερο της καριέρας του.

Έντι ρουλς είσαι ο γκρεγκ εφτά ή κάποιο alter ego του έστω?

Εν τω μεταξύ εμένα μου την έλεγε κιόλας για τους Headhunters ο μασκαράς :lol:

…η Ξάνθη με αυτόν τον τρόπο θέλει να καθαρίσει το Ελληνικό ποδόσφαιρο:? :slight_smile: :!:

oχι

σου ελεγα οτι γουσταρεις τους ακροδεξιους Headhunters αλλα και τα σφυροδρεπανα της Chelski μικρε μου Ρωσε:D

Όλα τα πιάνεις τσάκαλε

https://www.facebook.com/events/1570652156538787/

…ομορφιές:):!:

Δεν το συνηθίζω αλλά έκατσα και είδα το video με τις δηλώσεις Γιαννακόπουλου για τον Σπανούλη μετά την διακοπή του ντέρμπι. Μιλάμε ο τύπος πρέπει να δωρίσει το σώμα του στην επιστήμη. Τα ναρκωτικά που έχει καταναλώσει είμαι σίγουρος ότι έχουν αλλάξει τόσο πολύ τον οργανισμό του, που κάπου μέσα του υπάρχουν οι απαντήσεις σε όλα τα μυστικά του σύμπαντος. Γελούσε και το γέλιο μου.

:lol:

Κάποια στιγμή η πράσινη ειχε ζητήσει απέλαση για εναν πανηγυρισμό(σε ευρωπαϊκό ματς νομιζω) του κασαμι. πρέπει να το έκανε και σήμερα ο [B]θεος [/B]λέγοντας οτι δεν έχει δουλειά ο σπανουλης στην ελλαδα. απέλαση όλοι! χαχαχαχαχ

Ο πρεζάκιας τρέλα πουλάει όπως τότε που είπε ότι στον ημιτελικό κυπέλλου με εμάς κέρδισαν και τη διαιτησία. Και πάρε δω φάση:

“Καλώ τον Πρωθυπουργό κ. Τσίπρα και τον Υφυπουργό κ. Κοντονή, που έχουν κάνει μεγάλη προσπάθεια για να πατάξουν τη βία, να τον τιμωρήσουν παραδειγματικά για να μπορέσει ο χώρος μας να αλλάξει. Στον χώρο που κάνουμε επενδύσεις. Βάζουμε τα λεφτά μας. [B]Κάνουν επενδύσεις στον Άρη, την ΑΕΚ, τον ΠΑΟΚ, αλλά από τέτοιες κινήσεις δεν μπορούν να υπάρχουν άλλοι άνθρωποι να επενδύσουν[/B]. Σήμερα ήρθε και νίκησε δίκαια”.

Από τα αυτιά του Σπανούλη έχει φτάσει το ελληνικό μπάσκετ στην απαξιώση, για να μην έχετε απορία δηλαδή

επίσης όντως κάνουν επενδύσεις σε αυτές τις ομάδες? οι ομάδες το ξέρουν? :lol:
(εκτός αν δεν ξέρει τι είναι η λέξη επένδυση, ή εννοεί το ποδόσφαιρο. αν και ούτε εκεί δεν βλέπω καμία επένδυση του αρη. τι σκατά πίνεις ρε αδερφέ?!)

Εν τω μεταξύ ελληνικά είναι αυτά που μιλάει ο τράκης;

Γιατί σε μερικά σημεία είχα μεγάλο πρόβλημα στο να καταλάβω τι έλεγε.

φιγουρα ευγενιου σπαθαρη

Ξέρουμε ποιες ακριβώς ουσίες καταναλώνει; Μήπως πρέπει να τον δουν και κάποιοι κύριοι με λευκά;

…ωραίο ματς στα Γιάννενα…μόνο το γκολ του λείπει:):!:

Αγανάκτηση σε όλη τη Λιβαδειά για τα στημένα αποτελέσματα :’)

Ο προπονητής των Βοιωτών ανέφερε: "Με τα αποτελέσματα αυτής της αγωνιστικής δυσκολεύει πολύ η παραμονή μας. Δεν περιμέναμε κάτι από το ματς της Βέροιας. Εμείς ξέραμε ότι θα κερδίσει ο Πανθρακικός και γι’ αυτό έπρεπε να παίξουμε εδώ για τους εαυτούς μας. Είχαμε σημαντικές απουσίες και κάναμε ένα κακό πρώτο ημίχρονο.

Η ομάδα είχε άγχος και αυτό φάνηκε. Στην επανάληψη, ο Λεβαδειακός έπαιξε καλύτερα, αλλά δεν μπορέσαμε να σκοράρουμε για να πάρουμε κάτι θετικό. Υπάρχει μία αγωνιστική ακόμα, υπάρχει πίστη στην ομάδα, αλλά πλέον τα πράγματα δεν εξαρτώνται από εμάς".

Απογοητευμένος και απαισιόδοξος ήταν και ο Ηλίας Κώτσιος, θεωρώντας ότι οι ανταγωνιστές του Λεβαδειακού δεν θα έχουν απώλειες στην τελευταία αγωνιστική: “Ακόμη και στους 43 πόντους να φτάσουμε, θα είμαστε η ομάδα που θα υποβιβαστεί, γιατί δεν έχουμε καλά αποτελέσματα με τις υπόλοιπες ομάδες. Όλα τα προηγούμενα χρόνια, η ομάδα που ήθελε τους βαθμούς τούς έπαιρνε”.

Όλα τα προηγούμενα χρόνια, η ομάδα που ήθελε τους βαθμούς τούς έπαιρνε"

:’)
Μάλλον εννόει τον Κομπότη της τελευταίας 5ετίας.
Εδώ είχαν καταφέρει να ανεβούν απο 4η θέση στην Α’ το 11.