Φωτογραφιες οργανων

Nice. ομορφιες και τα δυο :stuck_out_tongue:

ναι, ειδικα το warwick εχει ηχο ‘οδοστρωτηρα’ αν εχεις καλο ενισχυτη… Αλλα το ibanez ειναι η πρωτη μου αγαπη LOL

και εγω αυτην ακριβως ειχα…
ειδες βλακ που ταιριαζουμε?

Εσυ δεν παιζεις κιθαρα.

Aυτο που παιζεις απαγορευεται να το δειξεις εδω :stuck_out_tongue:

πόσο έρωτας…

Σε ωρα καλλιτεχνικων ανησυχιων8)

Οχι ρε συ ειναι στερεωμενη καλα. Με βαση τοιχου την εχω εκει… Στο δωματιο μου, ειναι πιο ασφαλες εκει απ’ οτι να ειναι σε βαση πατωματος… :stuck_out_tongue:

Γαματο! Ετσι ρε!!! IBANEZ ROCKS!!! :smiley:

μερικα απο αυτα που εχω

Τι εχει παθει το Cry Baby;; :-s

χιππίστηκε

__Γεια σου ρε bluez!! 8)

__Εκτός ότι οι κιθάρες του είναι φετιχ (η πρώτη είναι η καινούρια; για πες! ΚΟΥΚΛΑ), η κάστομ πεταλιέρα τα σπάει! Συνδεσμολογία, διάταξη κλπ άψογιλα! :lol: :lol: Κιμπαριλίκι! :lol:

__ααααχ, αυτό είναι μπανιστήρι! :D:D θενκς άνκλΣάμ! :smiley:

Καλα ο Τelegun με την tele θα πρεπει να ταιριαζουν απιστευτα!!!Ωραιος συνδιασμος…8)

Ειδα και το channel σ sto youtube!!Πολυ ωραια παιζεις και τραγουδας!!:smiley:

εγω παντως στεναχωρηθηκα γιατι delay δεν ειδα κ αν δεν κανω λαθος σ εχω μπανισει κ αλλου (!:p)τι φαση γουσταρεις με το delay (καμμενη) κ ηθελα να σε ρωτησω κιολας γιατι θελω κ γω τετοιο αλλα δεν ποσταρες κ με στεναχωρησες πολυ αλλα οταν ποσταρεις θα σου κανω τις ερωτησεις μου.:lol:
(θελω expression pedal οπωσδηποτε dd7 , dl4 , ή space echo?-το dd 20 δεν παιρνει ε?-μεγαλη αμαρτια αυτο-μονο αυτο με χαλαει:()

Ο σκυλάκος όλα τα λεφτά!!!:D:D:D:D

χαχαχαχαχαχα ο σκυλάκος?

το πρώτο πράγμα που προσέχει κανείς σ’αυτή τη φωτό… είναι το ΥΠΕΡΤΑΤΟ bosendorfer που κααααααααπου στο βάθος τελειώνει η ουρά… ααα ναι κάτι έχει εκει… ένα σκυλάκι…

Αμα είχα αυτό το πιάνο, θα το πάταγα πάντα κατα λάθος το σκυλί…

:wink:

την πρωτη την εχω αρκετο καιρο απλος φετος τις αλαξα τον μαγνητη κ κλειδια
ετοιμασου κ για αλλα συντομα…8)

εδω εχω ενα απλο delay

πριλ λιγο καιρο πουλησα το DD 20 κ σε καποια φαση θα παρω το SPACE ECHO
το οποιο σου προτινω με τα μπουνια!:smiley:

part 2

ωραία εργαλεία man!