Nba

100% accurate

4 Likes

Τα λεγαμε.

3 Likes

Μαλάκα κάθησα πάλι και το είδα όλο (το έχω δει πολλές φορές), μέχρι και η μουσική είναι καυλωτική. Τι έχει κάνει ο άνθρωπος (;)…

1 Like

Ελα μωρε με τον υπερεκτιμημενο που εχανε απο τους Pistons το 1987 σαν μικρη αδερφουλα

1 Like

5 στενά πάνω από το σπίτι μου . Και από κοντά είναι το ίδιο εντυπωσιακό .

καντε και ενα malone vs duncan…Ειμαι με τον ταχυδρόμο σε αυτο

Επειδη Ελλαδα εισαι, κατσε να δουμε ποσο θα αντεξει μεχρι να το βανδαλισουν καποιοι πιθηκοι.

Αυτοι ειστε…

Έχει πάει και στο Duke αυτός. Τίποτα δεν έμαθε :grin:;

εχει ξενυχτι σημερα :blush:

Το βλεπεις Μασινχεντ? 7/7 ο Γκιανις μεχρι τωρα ε

1 Like

Cousins στους Pelicans λέει για να γίνει συμπαίκτης του Davis.

http://nba.sport24.gr/article/4537806/report-stous-pelicans-o-cousins?utm_source=Sport24&utm_medium=%CE%9D%CE%92%CE%91WidgetH&utm_campaign=24MediaWidget

Καταρχήν μου φαίνεται σαν βλαμμένη μεταγραφή που δεν θα πιάσει με την καμία. Έχουν γεμίσει ψηλούς αυτή την στιγμή και με αυτούς που έχασαν το roster φαίνεται ιδιαίτερα προβληματικό. Θα έχει ενδιαφέρον βέβαια να δούμε πως θα τα πάνε αυτοί οι 2 μαζί. Τέτοιο δίδυμο ψηλών στο NBA είχε να φανεί από την εποχή Duncan-Robinson.

μπραβο στον Γιαννη για την χθεσινη εμφανιση!!

Ηταν εκπληκτικος πραγματικα

η φαση που ξαπλωνει ο Καρι για να μην τον μαρκαρει πολυ γελιο.
Μετα δε τη γλιτωσε με το καρφωμα

εν τω μεταξύ, κάποια στιγμή στο 2ο 12λεπτο, ο Αντετοκούνμπο πρέπει να προσπάθησε και να πέτυχε την ντρίπλα του πιτσιρικά της Ρεάλ και μετά από αυτό να κάρφωσε. Αλλά για κάποιο λόγο αυτό το κάρφωμα δεν το έδειξαν ποτέ σε ριπλέι ξανά. Θα ήθελα να το βρω ξανά αν το πέτυχε κανείς

edit: Άκυρο, άλλη ντρίμπλα έκανε (ξεκινάει γύρω στο 0:25 σε slow motion)

3 Likes

Shaq σε ρόλο Doctor Strange

https://www.youtube.com/watch?v=LlTgoS_WnGE

Contra.gr:

Συγκλονιστικός Κάρι, “σκέπασε” τα καλάθια ο Κουφός

Και απο κατω στο αρθρο:
“Πολύ καλό ματς έκανε όμως και ο Κώστας Κουφός στη νίκη των Σακραμέντο Κινγκς κόντρα στους Ντένβερ Νάγκετς με 116-100. Ο Έλληνας σέντερ αγωνίστηκε για 21:12 λεπτά και πέτυχε 8 πόντους, ωστόσο μάζεψε και 6 ριμπάουντ, ενώ έκανε και 2 μπλοκ.”

Φημες λενε οτι μετα τις 2 ταπες και τα 6 rebounds του Costas Koufos , στο Σακραμεντο παρατηρηθηκε ολικη εκλειψη Ηλίου, ενω οι συνωμοσιολογοι και οι φανατικοι θρησκευομενοι σε ολη την περιφερεια της δυτικης ακτης των ΗΠΑ εκαναν λογο για Αποκαλυψη και για την πολυαναμενομενη Δευτερα Παρουσια, αφου ολοκληρη η χερσονησος της Baja California βυθιστηκε στο σκοταδι για τις 2 ωρες που κρατησε το match. Τελικα καθησυχαστηκαν ολοι οταν πληροφορηθηκαν οτι ηταν απλα ο Ελληνας σεντερ που ειχε σκεπασει τα καλαθια