Nba

Κρίμα για τη μαλακία που έκανε ο Pachulia όμως και αντί για μία πολύ ενδιαφέρουσα σειρά θα δούμε μια σούπα τώρα. Εκτός ο Leonard για το 2ο ματς σίγουρα και να δούμε σε τι κατάσταση θα είναι στα υπόλοιπα παιχνίδια που θα μπορέσει να παίξει.

1 Like

Θεος Ποποβιτς. Λεει αυτο που μετραει, οτι ακομα κι αν δεν το ηθελε ο Πατσουλια ο μπετοβλακας, δεν εχει καμια σημασια.

ναι έκανε φοβερή τρίτη περίοδο ο Curry. Στην 4η ήταν και ψιλοτραυματίας

Τι τσαπού ήταν αυτή χθες. Δεν με έπαιρνε ο ύπνος και κάθισα να δω λίγο αλλά από το 2ο δεκάλεπτο οι Αμερικανοί speakers είχαν ξεκινήσει να μιλάνε για μαγερική και γενικά ότι τους κατέβαινε στην κούτρα αφού δεν είχε ενδιαφέρον το παιχνίδι.

Ε χωρις Leonard τι να γινει? Μεγαλη μαλακια ο τραυματισμος του, χαλασε ολη τη σειρα…

Δεν τους ξεκινάνε τους τελικούς από τώρα να τελειώνουμε; Μην βασανίζονται και οι άλλοι τζάμπα.

1 Like

Τέτοιο μανίκι σε πλεηόφς είχαμε να δούμε από το G3 του Σικάγο-Γιούτα το 1998 (98-56).

Αυτό όμως ήταν όχι απλά εκτός έδρας, αλλά στο Boston Garden.

1 Like

Το ξερουμε οτι εχεις αλλεργια στα τριφυλλια, αλλα το Boston Garden εχει κατεδαφιστει απο τα '90s!!!

2 Likes

Κλαμα, τρελο ownage :joy:

Ον τοπικ, οκ, χειροτερα playoffs NBA που εχω δει ποτε στη ζωη μου. Και οχι τιποτα αλλο, αλλα ο σιχαμενος κανει την καλυτερη post season της καριερας του. Ενας μαλακας σε ειδικη αποστολη να του σπασει κανα γονατο δε βρεθηκε ρε γμτ τοσα χρονια.

Η τελευταία σου πρόταση δε σε τιμά ιδιαίτερα. Με εκτίμηση το γράφω (καταλαβαίνω ότι σου είναι δύσκολο να κλείσεις το σχόλιο με την προτελευταία πρόταση :joy: )

Τρελό ownage όντως, αφού δεν είναι στο παλιό μπόστον γκάρντεν, αλλά είναι απλά στην “έδρα των Σέλτικς” (η οποία είναι το td garden). Αλλάζει το πράμα, η 40άρα πλέον είναι ένα νορμάλ πράμα.

Ναι μωρε, προσωπικα δε θα το εκανα ποτε, γι αυτο και εγραψα “ενας μαλακας” δε βρεθηκε. Δε στηριζουμε τετοιες πραξεις, αλλα καπως πρεπει να σταματησει να παιζει μπασκετ πια ο παπαρας. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ας φαει φρικη σαν τον Τζορνταν αν θελει και ας πιασει το γκολφ καλυτερα.

Υπάρχει και ο Pachulia στους τελικούς.

3 Likes

Χαχαχα! Αυτος ειναι ακομα πιο ηλιθιος απο οτι πρεπει, λαθος παικτη παει και χτυπαει… Τον Λεοναρντ που ειναι λατρεια.

Παραμενουν φυσικα οι τελικοι, που σιγουρα θα ριξουν αυτα τα νουμερα, αλλα ως τωρα ο Curry κανει τα καλυτερα playoffs της καριερας του. Κατι που ισχυει και για τον Βασιλια της Σκονης αλλα και για τον Durant μεχρι ενος σημειου (αν εξαιρεσουμε το points per game, αφου σε Οκλαχομα επαιρνε το μεγαλυτερο βαρος των επιθεσεων).

Παμε για το απολυτο showdown? Εγω παντως δεν ψηνομαι να δω ουτε ενα ματς τελικων…

Γιατι; Επειδη μπορει οι Γουοριορς να καταρρευσουν παλι και να το παρει ο Λεμπτον παλι;

2 Likes

Θυμιζουν τα 12χρονα, στο σωμα ή στο μυαλο, μπαρτσελονακια οταν μιλανε για ροναλντο.
Haters gonna hate
Παμε βασιλια για το back to back!!!

Οχι, γιατι ενας αγωνας στον οποιον παιζει ο σιχαμενος μου ειναι απλα αντιαισθητικος. Ειτε χασει ειτε κερδισει. Δεν αντεχω να βλεπω τη φατσα του, κυριολεκτικα. Αλλωστε ολοκληρο αγωνα δεν εχω δει ουτε εναν στα playoffs φετος, που ειναι τα χειροτερα απο οταν θυμαμαι να βλεπω ΝΒΑ.

Ρε συ quintom ήρεμα. Δεν σου έχει δολοφονήσει και την οικογένεια. Αντιδράς λες και έχετε τίποτα προσωπικά.

Επειδη δεν αντεχω να βλεπω τη φατσα του? Χαχαχαχα οκ, δεν ειμαι σιγουρος οτι θα επρεπε να εχει δολοφονησει καποιος την οικογενεια μου για να μη μπορω να βλεπω τη φατσα του, αλλα οκ. Δηλαδη στην ιδια λιστα ειναι και ο Trump, ο Mike Pence, ο Μενιος Φουρθιωτης, ολη η παλια φρουρα των πολιτικων του ΠΑΣΟΚ και της ΝΔ, ολοι της Χρυσης Αυγης και παμπολλοι αλλοι μη-πολιτικοι, οπως ο Νταν Μπιλζεριαν ας πουμε. Με κανεναν απο αυτους δεν εχω προσωπικα.