Nba

Γιατί το γκαντέμιασες, γιατι;;;

Ήταν το πιο απολαυστικό δίδυμο ψηλών, εδώ και δεν ξέρω πόσα χρόνια.
Δηλαδή σε ανάλογες ηλικίες παίζει να πρέπει να φτάσουμε στους mid-80s Rockets (Samson, Hakeem).

Πολύ κρίμα.

Προσωπικά φέτος, με συγκινούσαν αυτοί οι δύο, οι youth powers Minesotta και Phila και ο Oladipo.

Μολις ειδα τα νεα, απιστευτο… τωρα οκ, γκαντεμια και τυχη δεν υπαρχει αλλα αλλο θεμα αυτο :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Πραγματικα κριμα ε.

Φετος αυτα που παρακολουθω με μεγαλυτερο ενδιαφερον κι εγω ειναι οντως η Μινεσοτα, οι Πελικανς, εκτος απο τα στανταρακια (Γκολντεν, Οκλαχομα, Βοστονη, ηττες Λεμπρον κτλ)

Heat η πιο απολαυστικη euroleague ομαδα

ατυχος ο Καζινς παλι δε θα παιξει σε πλέι οφ και κοντευει τα 30
απο την αλλη βεβαια δεν ειναι και τοσο τρομερο αφου τα πλει οφ, οπως και ολο το πρωταθλημα, ειναι πλεον τυπικη και αδιαφορη διαδικασια
κριμα που δεν εγινε στον Ντουραντ για να ανανεωθει το ενδιαφερον

@pantelis79 Παρόμοιες καφρίλες έχει γράψει και ο Κουίντομ όπως βλέπεις. Στο έκανα quote.

Καλα χαλαρωσε, προφανως δεν εννοοουσα να σπασει τον αχιλλειο τενοντα του ή το ποδι του ο υπερεκτιμημενος, εννοουσα να χασει το συγκεκριμενο ματς χωρις να βαλει 7 ποντους, για να γελαμε με τα προφητικα χαλια του στο ινσταγκραμ που το ειχε και σιγουρακι η ψωναρα.

1 Like

Αυτό που παραθέτεις είναι “παρόμοιες καφρίλες” στη ζυγαριά σου;

Τραυματιστηκε και ο Αντρε Ρομπερσον. Ηταν που ηταν τελειωμενη υποθεση το 16-0 στα πλέι οφ, αποδυναμωνονται ενας ενας και ολοι οι αντιπαλοι. Κριμα που δεν εγινε σε καποιον που να το αξιζει, οπως ο Ντουραντ ή ο Ντρέιμοντ Γκριν :frowning:

με τοσες μαλακιες που εχει γραψει ο γκομενος σου, υπαρχει μια απαντηση για καθε περιπτωση παντελακο

υ.γ. Κλαμα, τρελο ownage :joy:

Και βαση δεδομενων να υπαρχει με μαλακιες του, αυτο που ειπα δεν επηρεαζεται.

AP_2699430440041436241181

2 Likes
1 Like

Τον Westbrook όσο κι αν τον θεωρώ τον παίκτη με το καλύτερο “πακέτο” στο ΝΒΑ, άλλο τόσο δεν τον βλέπω να χτυπάει σοβαρά και με αξιώσεις πρωτάθλημα όσο παίρνει 25+ προσπάθειες, στήνεται στις βολές για ριμπάουντ και γενικά παίζει για τα triple-double.
Eιδικά η μανία του να πηδάει για ριμπάουντ τους στοιχίζει σε ΚΑΘΕ ματς στην άμυνα.

Μακάρι κάποια στιγμή να έχει ένα Harden moment και να ωριμάσει για να δούμε ένα ακόμα σοβαρό διεκδικητή τώρα που οι SAS μάλλον κάνουν την αγρανάπαυση τους.

Επειδή δεν έχει αναφερθεί ο συγκεκριμένος παίχτης εδώ και καιρό στο φόρουμ, ένα ποστ για τον Leonard από μένα. Κρίμα για το φρένο που μπήκε σε αυτόν τον υπερπαίχτη, σκόπιμα από τον βρωμερό Πατσούλια. Δεν ξέρω αν θα φτάσει ξανά στη φόρμα που ήταν όταν τραυματίστηκε. Το ελπίζω γιατί είναι μικρός αλλά…

1 Like

Ε βέβαια για όλα ο ζαζα φταίει

Kawhi Leonard απο τους αγαπημενους μου παικτες, και εννοειται πως τοσους μηνες περιμενω πως και πως να γυρισει, αλλα πρωτον, εννοειται οτι μπορει να επιστρεψει στο πως ηταν πριν, τοσοι και τοσοι εχουν επιστρεψει, και δευτερον, ο τραυματισμος απο τον οποιον ταλαιπωρειται απο τον Σεπτεμβριο ΔΕΝ ειναι ο τραυματισμος που υπεστη λογω του Πατσουλια.

Λογω του Πατσουλια τραυματιστηκε στον αστραγαλο, ενω ο τραυματισμος απο τον οποιον υποφερει ειναι στον τετρακεφαλο.

Αυτό το weekend λόγω απονέυρωσης δοντιού -> πόνο, φάρμακα, μαστούρα από τα φάρμακα, την έβγαλα στο πατρικό μου όπου ο γέρος μου έχει ΟΤΕ και έτσι έλιωσα στο ΝΒΑ. Είδα πολλούς αγώνες,highlights και εκπομπές.
Συμπεράσματα μου:
Οι 76ers μου άρεσαν πολύ. Οκλαχόμα έχει πρόβλημα στον ψηλό όταν δεν παίζει ο Άνταμς. Καβς χάλια χημεία. Το Νιτρόιτ επίσης μου άρεσε.
Τελικός ανατολής: Σέλτικς - Τορόντο

1 Like

Sorry λάθος μου τότε. Του ρίχνω παρόλ αυτά όμως το φταίξιμο για εκείνον τον τραυματισμό -> χάσαμε διαφορά 25 πόντων -> χάσαμε παιχνίδι -> χάσαμε τη σειρά -> χαμένη διεκδίκηση του πρωταθλήματος και βέβαια χάσιμο προετοιμασίας για Λέοναρντ.
Γύρισε πάντως, έχει παίξει 5-6 παιχνίδια απλά δεν έχει βρει ρυθμό ακόμα.

Δεν έχει γυρίσει, εκτός είναι.

Επέστρεψε και έπαιξε 9 παιχνίδια πριν βγει εκτός παρκέ, ξανά.

Απλά δεν ξέρω αν ο λόγος που έμεινε έξω στο ξεκίνημα της σεζόν είναι ο ίδιος με αυτόν που έμεινε τώρα @QuintomScenario.

1 Like