Μου αρέσει

:frowning: :frowning: Aφού έχω φτιάξει τελευταία…:cry:

μου αρεσει ο πατσας ο ψιλοκομμενος(και χοντροκομμενο δεν εχω προβλημα:wink: )…εξω εχει ψωφοκρυο και μολις εφαγα ενα λαχταριστο πιατο με μπολικο μπουκοβο…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χαλαρα η μεγαλυτερη ανακαλυψη στην ιστορια της ανθρωποτητας…8) 8) 8)

[FONT=“Comic Sans MS”]Μια καρτούλα που βρήκα σήμερα και έγραφε πάνω το εξής:

Many people will walk in and out of your life, but only
true friends will leave footprints on your heart. To
handle yourself, use your head; to handle others, use
your heart. Anger is only one letter short of danger.
If someone betrays you once, it is his fault ; if he betrays
you twice, it is your fault. Great minds discuss ideas ;
average minds discuss events ; small minds discuss
people. He who loses money, loses much ; he who loses
a friend, loses much more ; he who loses faith, loses
all. Beautiful young people are accidents of nature,
but beautiful old people are works of art. Learn from
the mistakes of others. You can’t live long enough to
make them all yourself… There is no beginning or
end. Yesterday is history. Tomorrow is mystery. Today
is a gift, that’s why they call it the present.

[author unknown][/FONT]

Πάρα πολύ ωραίο κείμενο :slight_smile:

βασικα τα μισα απ αυτα στο κειμενο ειναι τυποποιημενα σχεδον sms που στελνουν με ομαδικη αποστολη σε γιορτες κτλ…

@hokam:λογικό ίσως… ήταν πάνω σε καρτούλα…οι καρτούλες πάνε με δώρα συνήθως… τα δώρα στις γιορτές.

@manos: και μένα μου άρεσε πολύ :slight_smile: και πιο πολύ αυτά που έβαλα με μωβ,το διάβασα και χαμογέλασα.

Όμορφο χρώμα το μωβ,όμορφο group το βαθύ μωβ,αλλά στο φόρουμ υπάρχουν κανόνες που είναι σαφείς:)

Τι κακός, λέει όχι στα “πολλά χρώματα”, όχι στην εναλλαγή 2 χρωμάτων (και μάλιστα σκούρων).

…πολυ το παραπανω κειμενο. Μονο ενα πραγμα θα προσθετα. “He who gives way to malice, loses his own self”.

Μου αρέσει που αρχίζω να πορώνομαι με Dream Theater! :smiley:

Eιστε στο σωστο δρομο μαμαζελ…:smiley:

Καλά, για αυτό εδώ το πράμα έκανες το παράπονο στο κουτί παραπόνων? Βικ, το υπόλοιπο φόρουμ το διαβάζεις? Το τόπικ “Κουτί Παραπόνων” το διάβασες? Μπαίνεις σε ένα τόπικ που μας κατηγορούν για μεροληψίες, για προώθηση μουσικών ειδών που θέλουν οι μεγάλες δισκογραφικές, για άδικα μπαναρίσματα σε χρήστες και για ό,τι άλλο συμβαίνει σε αυτή την κοινωνία και μπαίνεις και εσύ να γκρινιάξεις που σου είπαν να μην είναι τα κείμενα σου σαν το ουράνιο τόξο γιατί κουράζουν στην ανάγνωση? Απλή απορία, ενός ανθρώπου που έχει φάει τις 4 πρώτες μέρες της χρονιάς του, στο να τρέχει να συμμαζέψει το φόρουμ από το μπάχαλο της πρωτοχρονιάς στο οποίο το βρήκε και καταλήγει να πρέπει να ασχοληθεί και με το γιατί το moderating δεν επιτρέπει στους χρήστες να έχουν τα ποστς τους σαν το ούράνιο τόξο.

Για να σου λύσω την απορία, να χρησιμοποιείς χρώμα, αλλά με μέτρο αν γίνεται (δηλαδή όχι συνέχεια, γιατί αν ακολουθήσουν όλοι το παράδειγμα σου, τότε τη βάψαμε), μόνο στα μη σοβαρά τόπικς όπως αυτό και να είναι ευανάγνωστα τουλάχιστον (θυμάμαι και ένα άλλο για τον Σάρουμαν που θα ερχόταν, που όχι μόνο ήταν πολύχρωμο, αλλά ήταν και σε τόσο μικρό μέγεθος γραμμένο που έβγαλα τα μάτια μου για να το δω). Υπάρχει λόγος που θέλουμε το format των κειμένων να είναι κοινό και εννιαίο για όλους τους χρήστες, για αυτό και ο rudolf σου ζήτησε την εφαρμογή των κανονισμών που έχουν αποφασιστεί.

Η μόνη λύση που μας έμεινε μετά το μπάχαλο που συναντήσαμε γυρνώντας από τα ρεβεγιόν που ήμασταν, είναι η πιστή και αυστηρή εφαρμογή των κανονισμών… Όλοι θα το υποστείτε (και πρώτοι πρώτοι εμείς που θα κυνηγάμε την παραμικρή λεπτομέρεια…)

Τόσα χρόνια δε μου 'καναν πολύ κέφι, τώρα μάλλον ήρθε το …“κλικ” :stuck_out_tongue: :smiley:

Μου αρεσει να βλεπω rock συναυλιες (και πειτε οτι θελετε) στην Ελλαδα να μαζευουν τοσο πολυ κοσμο!

Καταραμενο κλικ!

R.I.P.
Και ήσουν τόσο νέα…

Μη μου μιλάς έτσι ρε αλήτη! :eek:

Ρε αλητη αλητακι αλητηριε αληταμπουρα της αλητοσυνης αλητακο!!!Μιλα καλυτερα στην Αλητοη!!!

το νέο μανό που πήρα!:smiley:
μωβ φδγ!

μανο87?

μανογουορ!