Μου αρέσει

Που είμαι μόνος στο ΡΟΚΙΝΓΚ

Εϊναι κυριακή, 8.47 εε ένας νοήμων άνθρωπος(και όχι ένα spambot) είναι στο 5 όνειρο ακόμα…


Now playing: Grand Magus - Self-Deceiver
via FoxyTunes

^:lol:

Μου αρέσει ο τεράστιος φραπές σε ποτήρι pint Carling Extra gold που πίνω, το σωστό αντίδοτο για το χανγκόβερ. (φακ γιεα!) Επίσης να περνάω Σαβατόβραδο με (καμένη) καλή παρέα!

να λιωνω παιζοντας στο armorgames.com:stuck_out_tongue:

H φραπα που πινω τωρα,ακουγοντας ταξιδιαρικα ασματα των καμελ,εχοντας περασει ενα γαματο ΜΕΤΑΛ σαββατοβραδο…να μην ειχα και τη μαλακια στο ματι να με τρωει…

To οτι αυτόν τον καιρό ΛΙΩΝΩ. Λιώνω και σαπίζω (με την καλή έννοια :P) με κάθε δυνατό τρόπο!

@ lupin, ακόμα στο μάτι το χεις αυτό?

Μπα,το εβγαλα…ψιλοφαγουριζει αλλα κλαιν,much better!!!Ι εμ σκετσινγ ναοου and i am happy and creative!!:smiley:

Ωω, δατς βέρυ γκουντ!

Επίσης, να πω στους συμφορουμίτες που ξέρω πως θα νιώσουν: may the spirit of the ROCK (=βράχος) be with you.

έχω καεί άσχημα όμως.Αρκετές ώρες μπορώ να πω…


Now playing: Cavalera Conspiracy - Hearts Of Darkness
via FoxyTunes

η σαπιλα εχει αρχησει να με τρωει και μεταφορικα και κυριολεκτικα. βηχω, ειμαι μπουκομενος, εχω μια πληγη στην γλωσσα, μεσα στον ιδρωτα και αφαγος απο χτες το βραδυ. καταλαβαινω απολυτα τους νεκρους κατω απο το χωμμα…

Mία από τα ίδια!:D:D:D

κι εγω…:lol:

… που την Τετάρτη φεύγω για νησάκι! :smiley:

…που την Τετάρτη ξεκινάνε οι διακοπές μου και δεν έχω ορίσει ακόμα ημερομηνία επιστροφής στην Αθήνα!:smiley:

εχεις κοψει εισητηριο χωρις επιστροφη?

… που από την Τετάρτη…θα έχω το σπίτι όλο δικό μου για 1,5 μήνα:twisted::twisted::twisted:

Καλά…για όλους…όλα τα καλά από Τετάρτη?:-s

:-k αυτό ακούγεται κάπως…

:lol:απλά ακόμα δεν θέλω να περιορίσω τις διακοπές μου

οχι! εγω απο τεταρτη φευγω για γιαννενα οικογενειακως…:frowning:
η υπερτατη σαπιλα και πληξη θα παρει σαρκα και οστα!

καλα κανεις.θα προτιμουσα να εχω εισητηριο με ανοιχτη επιστροφη…εγω 16 αυγουστου θα ειμαι παλι αθηνα:(

[CENTER]:!::!::!: το σεξ ειπαμε — μην πετατε ασχετα :stuck_out_tongue: :!::!::!:[/CENTER]

[LEFT]:!:[/LEFT] [CENTER]:!:[/CENTER] [RIGHT]:!:[/RIGHT]