Μου αρέσει

[U][B]ΜΕΘΥΣΜΕΝΑ ΞΩΤΙΚΑ - ΥΨΙΣΤΗ ΣΤΙΓΜΗ[/B][/U]

[B][U]ΜΕΘΥΣΜΕΝΑ ΞΩΤΚΑ - ΕΙΣΠΝΕΟΝΤΑΣ ΦΟΒΟ[/U][/B]

να ενημερωνω το mp3 μου…:slight_smile:

Μου αρεσει να περπαταω βραδυ κατα μηκος του ηλεκτρικου. 8)Σημερα καναμε Ηρακλειο-Αττικη με τα ποδια:p

Διαφωνω. Λενε πολυ ακομα και το καλοκαιρι. Δεν ειναι αναγκη να ειναι δροσερο ενα ροφημα για να το απολαυσεις καλοκαιρι.
Στο θεμα καφε για παραδειγμα, καλοκαιρι γουσταρω πολυ ελληνικο καφε. Ειδικα με αραλικι στο μπαλκονι και μουσικουλα, λεει.

Που μπήκα στο Google+! :smiley:

???

Έφτιαξε σάιτ κοινωνικής δικτύωσης η γκουγκουλ

invite μπορείς να στείλεις;

έ όχι
για στείλε λινκ

Τίποτα πιο απολαυστικό από το να σου κάνει +1 κάποιος “outside your circles”. Νιώθεις ότι ανήκεις σε μια κάποια ελίτ. :blues:

όποιος θέλει invite πμ.

http://plus.google.com/

αυτό είναι το URL

@horror:Εσύ πρόλαβες να φτιάξεις και ρεπιουτέισιον δηλαδής!

Βασικά πρόκειται για το ίδιο κοινό που έχω στο Twitter, που το γνώρισα στη μπλογκόσφαιρα και που το έχω και στο Facebook. :stuck_out_tongue:
Αλλά εντάξει, πάντα θα παρεισφρύσουν και κάποιοι “άκυροι”.

Βέβαια, για να τα λέμε όλα, το θέμα με το Google+ είναι να καταφέρεις να μπεις, γιατί έπειτα δεν έχεις και πολλά να κάνεις…

Αν παρόλα αυτά κάποιος θέλει πρόσκληση, ας μου στείλει και εμένα pm. Προσκλήσεις έχουμε.

Δε [B]μου αρέσει[/B] τίποτα…βαριέμαι σαπίζω εδώ μπροστά στο pc με τις ώρες (αλλά αυτό μάλλον πάει στο ‘‘μου τη σπάει’’). Μου αρέσει πάντως να ακούω μουσική και να πίνω κρύα μπύρα (με τέτοια ζέστη ουφ:!:slight_smile:

Kάθε Δευτέρα βράδυ στον Κεραμεικό, δεν ξέρω πού ακριβώς αλλά θα το βρω, σε ανοιχτό χώρο πάντως - στην πλατεία ή στον πεζόδρομο- μαζεύεται κόσμος, γνωστοί και άγνωστοι, σχετικοί και περαστικοί, όποιος θέλει, και χορεύουν tango!

Χορευεις κεσυ;

Μου αρέσει που σαπίζω σήμερα σπίτι ύστερα απο ένα τριήμερο μπυροποσίας και Waters:D

Η εγκεφαλική επικοινωνία μου με τον ΚΕΝ.
Καταλαβαίνω τι έχει ποστάρει στα [I]περί αστυνομικής βίας, ειδήσεις από ελλάδα, βαριέμαι, τι ήπιατε[/I], πριν καν τα διαβάσω :!:

Μου αρέσει επίσης που κολλάει το πισι. Δοκιμάζω τις αντοχές μου :smiley:

=D> Λες να ειμαστε αδερφια;;;:D:D:D