Μου αρέσει

Βασικά με αυτό αισθάνομαι σαν να πίνω σοκολάτα με γάλα σε ισορροπία που δεν έχω καταφέρει να πετύχω ποτέ με κανονική σοκολάτα.

Κατα τ’άλλα αν θέλω καφέ, πίνω καφέ: 3 καφέ 1 ζάχαρη, κι αν ο καφές έχει γεύση τότε σκέτος. Ή ένας ονειρικός εσπρέσσο με ολίγη, το όνειρο του μεγίστου καλλιτέχνη, με την προϋπόθεση να είναι καλό το χαρμάνι.
Keep the caffeine flowing and the nerves pumping.

Είμαστε οντόπικ, η προετοιμασία/κατανάλωση του καφέ το πρωί και το απόγευμα, η επιλογή του είδους ροφήματος, είναι ιεροτελεστία, μου αρέσει!

The Ocean live Λονδινοοοοοοοοο !!!

+1000

Η πίνεις καφέ ή δεν πίνεις. Εγώ ελληνικό κι αυτόν όπως να ναι, πότε σκέτο πότε μέτριο, πότε και τα δυο…#-o

Η πρωτη τζουρα καφε μετα το ξυπνημα

…η πρώτη ρουφηξιά φραπέ στο γραφείο…και μετά δουλειά:):!:

Aυτο το 3ημερο.Ισως πιο γαματα γενεθλια εβερ :smiley:

…και αμα παρουμε και το κυπελλο σημερα,κερασακι στην τουρτα

Εκλεισα εισητηρια για Kvelertak και Moonspell :slight_smile: :slight_smile:

Που από το πουθενά χάρη σε μια παλιά φίλη βρέθηκε ιδιαίτερο. Βέβαια θα είναι μόνο 3 2ωρα αλλά και πάλι. Ήρθαν τα κοινόχρηστα κάπως πρέπει να πληρωθούνε.

που έχω αρχίσει - εντελώς ξαφνικά και ανέλπιστα - να βγάζω λεφτά από τη δουλειά μου.

που σκοπεύω (και θα) τα φάω ΟΛΑ σε μέταλ τούριζμ :smiley:

:thumbup::thumbup:

εμένα μου αρέσει που πέρασα μαθήματα σε αυτή την εξεταστική χωρίς διάβασμα. μόνο με τα μάτια μου και τα αυτιά μου :p:p

τυχερή είσαι που βρήκες και θα κάνεις και 3 2ωρα.εγω έχω ένα 2ωρο και δε βγαίνω.

Τελειώσαμε γιατί έδωσε το μάθημα η κοπέλα και τέλος. :stuck_out_tongue:
Τουλάχιστον κάναμε περισσότερες ώρες γιατί είχε αγχωθεί και ήθελε παραπάνω προετοιμασία. Για 4 μέρες έβγαλα πολύ κομπλε λεφτά.
Τώρα ξανά στο 0. Κάνω δεήσεις και μπορεί να μου κλείσει μια φίλη μου από Πάντειο κάτι ιδιαίτερα σε στατιστική αλλά δεν το βλέπω να ψήνεται το πράγμα.

μαλακία…αν συνέχιζαν τα μαθήματα θα συνέχιζες να βγάζεις και τα κοινόχρηστα. :stuck_out_tongue:

Το να γνωρίζεις καινούρια άτομα από άλλη χώρα, με διαφορετικό τρόπο ζωής και νοοτροπία και παρόλα αυτά να ανταλλάζετε απόψεις και χωρίς να λέτε πολλά πράγματα να νιώθεις ότι μιλάς στον καλύτερό σου φίλο που τον ξέρεις χρόνια.

oτι βρηκα στο facebook χρηστη με το ονομα Οκαραπιαληςθα Σκοραρειτρειςφορες :lol::lol:

…οπ, γαμάτο το όνομα:):!:

ειναι η κλασική ατάκα για να ρίχνεις γυναίκες

αυτη η αίσθηση που εχεις οταν έχεις πιει που νιώθεις καπως αλλά δεν εχει μεθύσει. σκατά. τοσο όμορφη. κατι λείπει απο την εικόνα αλλά δεν μπορουμε να τα έχουμε ολα.
και ας το θέλουμε

crimson για σένα!
Όντως εξαιρετική αίσθηση, όταν μάθω κι όλας να μένω σε αυτήν…:lol::lol::lol:

:lol:

εγω μένω σε αυτή εξαιτίας της παλινδρόμησης. αλλά κάτι μου λεει οτι σε λίγες μέρες που θα κατεβώ αθηνα, ο χοπετο θα δει και τον μη σταματημό :stuck_out_tongue: