Μου αρέσει

ωχ ρε μαλάκες. ουτε να χαρεί δεν μπορεί κανείς με εσάς :lol:

οχι πανο δεν συνεβει μπαφος.

παίζει να είμαι ο πιο aniothos άνθρωπος σε σχέση με αυτά, αλλά ολο εκεί το πάτε :lol:

Eγώ είμαι ο πιο άνιωθος, εσύ έχεις βρει κάποιο μυστικό και είσαι σε μόνιμη κατάσταση μέθης.

σωστό. αλλά οπως έχουμε πει, δεν χρειαζόμαστε ουσίες. τόσα πράγματα υπάρχουν εκει εξω που κάνουν την ίδια δουλειά

Και γω κάτι φορές είμαι σα χαζοχαρούμενη…

Ον τόπικ: τσακώνομαι με τον 10χρονο ξάδερφό μου στο facebook(καλά είδατε) για πολιτικά, σουρεάλ??? :lol::lol::lol:

Μαζί με το κρουασάν που θα φάω αύριο το πρωί

Γαμαει τόσο άπειρα αυτό

αληθεια?
βγαινει και σε γαλλικο?

Γαλλικός μόνο φουντούκι!

πωω, ζημνιά8O

Καφές με γεύσεις… έπρεπε να τιμωρηθεί παραδειγματικά ο ιερόσυλος που είχε την ηλίθια ιδέα! :thumbdown:

Καλύτερα. :stuck_out_tongue:

Κατσε καλα εσυ ε.

Κατα τα αλλα τασσομαι με τον St_Anger. Σε λιγο θα πινουμε σοκολατα με γευση βανιλια.

Ένα νερόπλυμα με μια ιδέα από κάτι σοκολατένιο. Ενώ όταν έριξα το φακελάκι στην κούπα μύριζε λαχτίλα και χαζοχαιρόμουν, αφού έριξα το νερό -> The horror.
Χίλιες φορές σκέτος ολόσκετος γαλλικός. Να είχα και καφετιέρα ωραία θα ήταν. Προς το παρόν νες και μόνο νες.:frowning:

Θα πέθαινα χωρίς καφέ (και τι θα κάνατε μετά)?
Πέρα από την πλάκα, χωρίς καφέ τσιγάρο νομίζω δεν ζω αυτή τη στιγμή.Θα είχα νεύρα από το πρωί ως το βράδυ.

Βασικά με αυτό αισθάνομαι σαν να πίνω σοκολάτα με γάλα σε ισορροπία που δεν έχω καταφέρει να πετύχω ποτέ με κανονική σοκολάτα.

Κατα τ’άλλα αν θέλω καφέ, πίνω καφέ: 3 καφέ 1 ζάχαρη, κι αν ο καφές έχει γεύση τότε σκέτος. Ή ένας ονειρικός εσπρέσσο με ολίγη, το όνειρο του μεγίστου καλλιτέχνη, με την προϋπόθεση να είναι καλό το χαρμάνι.
Keep the caffeine flowing and the nerves pumping.

Είμαστε οντόπικ, η προετοιμασία/κατανάλωση του καφέ το πρωί και το απόγευμα, η επιλογή του είδους ροφήματος, είναι ιεροτελεστία, μου αρέσει!

The Ocean live Λονδινοοοοοοοοο !!!

+1000

Η πίνεις καφέ ή δεν πίνεις. Εγώ ελληνικό κι αυτόν όπως να ναι, πότε σκέτο πότε μέτριο, πότε και τα δυο…#-o

Η πρωτη τζουρα καφε μετα το ξυπνημα