Μου αρέσει

τι θα κάνεις Αθήνα ρε ρεμάλι? όλο ταξίδια μου είσαι :stuck_out_tongue:

ναι, μισή βόλτα ανα χρόνο… :?

ο νεος δισκος των clutch

η στιγμή που θα βγεις από το δοκιμαστήριο χαρούμενη που πήρες την απόφαση να δοκιμάσεις κάτι πιο ανοιχτόχρωμο και κοριτσίστικο και η πρώτη κουβέντα που λέει η φίλη σου είναι

[SPOILER]σα να βγήκες από το τρελοκομείο είσαι[/SPOILER]
ναι ρε γιατί η καλή φίλη θα σου πει την αλήθεια χωρίς σάλτσες:lol:

πόσο πιο ανοιχτόχρωμο από την ιατρική ποδιά?

θα εισηγηθώ να αλλάξουν χρώμα.
αυτό με χλωμιάζει[-X

…να πίνω Αθηναϊκό νερό βρύσης τέτοιες ώρες. Σα να πίνεις νερό από πισίνα. Και γαμώ τα χλώρια ! :slight_smile:

Το σταμάτησα. Πληρώνω το χλώριο του εμφιαλωμένου.

μια βδομαδα αδεια.δεν μας χαλασε:roll:

οι μπύρες τα ανοιξιάτικα απογεύματα σε σχεδόν άδειο μαγαζί

^^ σε όλους τους αλκοολικούς αρεσει αυτό. είσαι σε καλό δρόμο

και πιο πριν σφηνάκι τσίπουρο με χυμό βύσσινο, έτσι γιατί μπορούμε να παραγγείλουμε ό,τι μας κατέβει αν δουλεύει φίλος σε μαγαζί

όχι, δεν είμαι αλκοολική πριν λίγο ήπια γάλα

ολοι οι αλκοολικοί τα ίδια. πετάνε και ενα γαλα ετσι στο άσχετο για να καλύψουν τα θέματα τους με το αλκοόλ…[-X

Χωρίς κινητό… Χωρίς καν ρολόϊ… :naughty:

Το call of duty :p[SPOILER]Στο ps 3 και online φυσικα :)[/SPOILER]

που με την εκκινηση των διακοπων του πασχα πηγα και πηρα μαγιο :stuck_out_tongue:

Αυτα ειναι!!!Αντε καλα μπανια

ευχαριστωπλατσπλουτς :smiley:

(ακολουθεί ποστ αμφιβόλου αξίας)

…μου αρέσει που είμαι [COLOR=“Red”][B]ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ[/B][/COLOR] ξανά… :oops: :!:

[SPOILER]Καλά, πάλι ρε μαλάκα? Χαλάρωσε![/SPOILER]
…και ναι, είμαι ξανά ζωντανός. Πως το λέει ο ποιητής “δεν πήρα απάντηση, δεν πήρα, και να 'μαι πάλι εδώ ζωντανός”

μου αρέσει που με χώρισαν οι 3 πρόσφατες πρώην μου, ειδικά οι δυο τελευταίες, γιατί βοηθήσατε να έρθει πιο κοντά αυτή η κάποια στιγμή που ήταν γραφτό να γνωρίσω αυτό το πλάσμα. Δώσατε πόνο ρε μάγκισσες, αλλά εντέλει μπορώ να πω πως δε με χάλασε καθόλου. Και ειδικά η τελευταία με έκανε 3 φορές σοφότερο.

[SPOILER]Σου εύχομαι τους 4.000 φίλους στο φουμπου να τους διπλασιάσεις. Και κάθε φορά που θα με βλέπεις σε μπαρ, όπως τότε που με ξαναείδες στο μπαρ που γνωριστήκαμε, να φιλάς έναν άγνωστο, όπως έκανες τότε. Μου αρέσει να με κάνεις πιο ΡΟΚ. Α, και να τα φτιάξεις με τον κολλητό σου, είναι ο μόνος που μπορείς να μανιπουλάρεις τόσο εύκολα. Τα λέμε μες στη βδομάδα αναγκαστικά, γυναίκα αράχνη!
[/SPOILER]
Είναι τόσο ωραίο να σε χωρίζουν από μήνυμα, δεν υπάρχει κάτι τόσο χειρότερο από αυτό σε αυτό το σύμπαν που να σε κάνει τόσο καλύτερο. Τόσο που να μπορείς να μεταλαμπαδεύσεις τη σοφία σου στο πλάσμα που εντέλει σε ενδιαφέρει. Σου φέρθηκαν τόσο σκατένια, που μπόρεσες να της πεις μια κουβέντα γι’ αυτά που πέρναγε κι αυτή, για να νιώσει πως κι αυτή πως κάποιος της πρόσφερε απλόχερα την ανθρωπιά του. Και τελικά ω, τι ειρωνία, αυτό είναι που την έκανε να σε προσέξει, και να γοητευθεί. Πω, τι στρώσιμο! (κάτι σαν ασίστ του Διαμαντίδη)

Και σε εσένα, ξανθέ μου άγγελε που μου έκλεψες την καρδιά, και στην έκλεψα κι εγώ το ξέρω, δεν έχω να πω τίποτα άλλο εξόν από το ότι θα σου προσφέρω τον εαυτό μου, όπως πάντα έκανα. Kαι αυτό είναι που κάνει πάντα τη διαφορά, ξέρω πόσο θα το εκτιμήσεις! Μου αρέσεις και το ξέρεις, σου αρέσω και το ξέρω, κάτι λεπτομέρειες μένουν. Τοξότες είμαστε και ό,τι έχουμε στοχεύσει το 'χουμε πετύχει!

Το ποστ αυτό αφιερώνεται σε όσους έχουν αγαπήσει, και καταλαβαίνουν την αξία του να ακούς μεθυσμένος το 9 πληρωμένα τραγούδια των Τρύπες και το The Sham Mirrors των Arcturus. Και στο Δημήτρη Καραγιάννη, έναν από τους καλύτερους ψυχολόγους, που έχει γράψει ένα φανταστικό βιβλίο για τις ανθρώπινες σχέσεις, το “Η αδικία που πληγώνει”. Να το διαβάσετε όλοι τώρα.

Καληνύχτα και καλή τύχη.

Πάντως για νταλκαδιασμένος μια χαρά γούστο έχεις … εύγε (ε ναι, δεν γίνεται αν δεν πετάξω την ασχετίλα να’ουμ).