Μου αρέσει

…η πρώτη ρουφηξιά φραπέ στο γραφείο…και μετά δουλειά:):!:

Aυτο το 3ημερο.Ισως πιο γαματα γενεθλια εβερ :smiley:

…και αμα παρουμε και το κυπελλο σημερα,κερασακι στην τουρτα

Εκλεισα εισητηρια για Kvelertak και Moonspell :slight_smile: :slight_smile:

Που από το πουθενά χάρη σε μια παλιά φίλη βρέθηκε ιδιαίτερο. Βέβαια θα είναι μόνο 3 2ωρα αλλά και πάλι. Ήρθαν τα κοινόχρηστα κάπως πρέπει να πληρωθούνε.

που έχω αρχίσει - εντελώς ξαφνικά και ανέλπιστα - να βγάζω λεφτά από τη δουλειά μου.

που σκοπεύω (και θα) τα φάω ΟΛΑ σε μέταλ τούριζμ :smiley:

:thumbup::thumbup:

εμένα μου αρέσει που πέρασα μαθήματα σε αυτή την εξεταστική χωρίς διάβασμα. μόνο με τα μάτια μου και τα αυτιά μου :p:p

τυχερή είσαι που βρήκες και θα κάνεις και 3 2ωρα.εγω έχω ένα 2ωρο και δε βγαίνω.

Τελειώσαμε γιατί έδωσε το μάθημα η κοπέλα και τέλος. :stuck_out_tongue:
Τουλάχιστον κάναμε περισσότερες ώρες γιατί είχε αγχωθεί και ήθελε παραπάνω προετοιμασία. Για 4 μέρες έβγαλα πολύ κομπλε λεφτά.
Τώρα ξανά στο 0. Κάνω δεήσεις και μπορεί να μου κλείσει μια φίλη μου από Πάντειο κάτι ιδιαίτερα σε στατιστική αλλά δεν το βλέπω να ψήνεται το πράγμα.

μαλακία…αν συνέχιζαν τα μαθήματα θα συνέχιζες να βγάζεις και τα κοινόχρηστα. :stuck_out_tongue:

Το να γνωρίζεις καινούρια άτομα από άλλη χώρα, με διαφορετικό τρόπο ζωής και νοοτροπία και παρόλα αυτά να ανταλλάζετε απόψεις και χωρίς να λέτε πολλά πράγματα να νιώθεις ότι μιλάς στον καλύτερό σου φίλο που τον ξέρεις χρόνια.

oτι βρηκα στο facebook χρηστη με το ονομα Οκαραπιαληςθα Σκοραρειτρειςφορες :lol::lol:

…οπ, γαμάτο το όνομα:):!:

ειναι η κλασική ατάκα για να ρίχνεις γυναίκες

αυτη η αίσθηση που εχεις οταν έχεις πιει που νιώθεις καπως αλλά δεν εχει μεθύσει. σκατά. τοσο όμορφη. κατι λείπει απο την εικόνα αλλά δεν μπορουμε να τα έχουμε ολα.
και ας το θέλουμε

crimson για σένα!
Όντως εξαιρετική αίσθηση, όταν μάθω κι όλας να μένω σε αυτήν…:lol::lol::lol:

:lol:

εγω μένω σε αυτή εξαιτίας της παλινδρόμησης. αλλά κάτι μου λεει οτι σε λίγες μέρες που θα κατεβώ αθηνα, ο χοπετο θα δει και τον μη σταματημό :stuck_out_tongue:

τι θα κάνεις Αθήνα ρε ρεμάλι? όλο ταξίδια μου είσαι :stuck_out_tongue:

ναι, μισή βόλτα ανα χρόνο… :?

ο νεος δισκος των clutch

η στιγμή που θα βγεις από το δοκιμαστήριο χαρούμενη που πήρες την απόφαση να δοκιμάσεις κάτι πιο ανοιχτόχρωμο και κοριτσίστικο και η πρώτη κουβέντα που λέει η φίλη σου είναι

[SPOILER]σα να βγήκες από το τρελοκομείο είσαι[/SPOILER]
ναι ρε γιατί η καλή φίλη θα σου πει την αλήθεια χωρίς σάλτσες:lol: