Μου αρέσει

που αύριο θα είμαι Θεσσαλονίκη, θα φάω burger από την Greca Pizza και θα δω και Last Drive 8)8)

Να φας κι από εκείνα τα πεϊνιρλί.

σωστόοος!!

γενικά ξηγούνται τα καρντάσια από φαί

Παρ’ολο που δεν μπορεσα να κοιμηθω και εχω σκελετιασει,ανοιξα πριν το παραθυρο να μπει λιγο φως μιας και ξημερωσε και περα απο την πανεμορφη εικονα με τις πρωτες ακτινες του ηλιου και αυτα τα γραφικα, μου ηρθε κατευθειαν η μυρωδια του βρεγμενου χωματος/γρασιδιου/δεντρων απο το χωραφακι στα 2 μετρα απ το σπιτι μου αφου ειχε βρεξει πριν λιγο. Νταξει,πραγματικη απολαυση,οχι απλα μου αρεσει.Μου ειχε λειψει κιολας,στην Αθηνα οταν βρεχει απλα μυριζει πτωμα

Σήμερα, επέστρεψα σπίτι πριν λίγο μετά από μία ωραία μέρα δουλειάς (ωραίες 3 τελευταίες μέρες :D)
Ξεκίνησα πάλι το γυμναστήριο
Άκουσα δύο υπέροχα άλμπουμ
Έχω πλάι μου το γάτο μου
Περιμένω να μου φέρουν το φαί μου βλέποντας ηλίθιες σειρές

και…

[SPOILER][/SPOILER]

Happiness


αυτο μονο σκεφτηκα.

…υπέροχο, όμως:):!:

Μην είσαι τόσο rawk μωρέ. Οι αγάπες ξεκινούν με χαρά και τελειώνουν με ΚΑΡΡΑ λέμε. Νταξ και o Coverdale καλός μίρλας ήταν, αλλά το κομμάτι που ταιριάζει εδώ είναι το εξής:

ρε μαν(ο) η rawk ειναι οτι πρεπει σε κατι τετοιες καταστασεις.

βαζεις τωρα την ουισκαρα και μετα τον δαβιδ παιζει αυτο

αντε γεια δλδ:D

Μονο Βασιλαρος.

Η μακαρονάδα της γιαγιάς. Ό,τι τελειώνει βασικά σε “της γιαγιάς” είναι καλό, αλλά το να γυρίζεις σπίτι γνωρίζοντας ότι στην καλύτερη θα τη βγάλεις με κρύο τοστάκι και να βλέπεις τη γαβαθάρα, ε, είναι μαγεία. Με 1325067 θερμίδες φυσικά, όπως πρέπει. 8)

παγκοσμια σταθερα

ότι είπαν οι 2 αποπάνω.

που την τετάρτη είναι το τελευταίο μάθημα πανελληνίων. μόλις βγω από την αίθουσα δεν θα ξέρω τι να πρωτοσκεφτώ. να γυρίσω σπίτι να ψάξω για κασσέτες ποκεμον; να πάω για μπασκετ; να κατεβάσω 200 τσόντες; σίγουρα κατι μετά από πολύ ύπνο…

Mπανακι με παρεα

θα καταληξεις να κοιτας το ταβανι για 2 μερες.Αλλα θα σου αρεσει

Αυτό βασικά! Must μετά απο το τελευταίο μάθημα των πανελληνίων

στην θάλασσα;

Ναι ρε. Εμείς οι άπλητοι δεν πλησιάζουμε σε μπανιέρες

ζέστη (αλλά με αναζωογονητικό αεράκι) και άραγμα με φραπεδιά στο μπαλκόνι παρέα με το καναρίνι μου που γουστάρει dropkick murphy’s 8)