Μου αρέσει

το metal (duh!)

[SPOILER][B][SIZE=5]IRON MAIDEN[/SIZE][/B] ρε ψιψίνες![/SPOILER]

Ο καφές φίλτρου φουντούκι, με μουσική συνοδεία και βροχή απ’ έξω. Μπρρρρρρ. <3

Να πριονίζω τους αντιπάλους στο Gears Of War και μετά να στέλνουν βρισίδια στα ισπανικά. [emoji13]

Το χειμωνα η καλυτερη στιγμη της μερας μου ειναι οταν γυρναω κουρασμενος σπιτι το απογευμα.τρωω και φτιαχνω μια κανατα καφε φιλτρου φουντουκι,καραμελα ή ο,τι υπαρχει σε προσφορα :stuck_out_tongue: ,και αραζω μπροστα στο pc με μουσικουλα για χαλαρο σερφαρισμα στο ιντερνετ.Ζωαρα.
Βεβαια τωρα κανει ακομα ζεστη και την βγαζω με 2-3 φραπεδες την μερα για να την παλεψω να διαβασω :stuck_out_tongue:

Να βλέπω ανθρώπους να ζουν στις ψευδαισθήσεις τους.

Τους θεωρώ ευτυχισμένους.

οι ψυχρές/ξινές/μουγγές. Έχει πλάκα πως αλλάζουν τα θέλω μας με το πέρασμα των χρόνων :slight_smile: :!:

To να γνωρίζεις πραγματικά ένα άτομο το οποίο νόμιζες ότι ήξερες. Είναι απίστευτο το τι βάθος και τι προσωπικές εμπειρίες μπορεί να έχει κάποιος.

Το να εισαι άρρωστος με πυρετό, να στάζεις ιδρώτα, αλλά να κοπανιέσαι με τις μουσικές σου σπίτι σου.
Για πάντα 16 λέμε.

…Sweet Sixteen:):!:

που περασα 12 μαθηματα και που καταφερα και διαβασα το πρωτο βιβλιο του απολεσθεντα παραδεισου αφου μου βγηκε η πιστη! εχει δρομο ακομα βεβαια.
α, και που επιτελους αρχιζουν να μπαινουν κρυα 8)

…η χαλαρή Κυριακή…πριν την Διαβολοβδομάδα:):!:

[B]Maliatsis Cooking[/B] :!: ταλεντάρα και μανάρι :wink:

…που έρχεται η εργασιακή εβδομάδα…δεν τρελάθηκα…απλά βαρέθηκα:):!:

Ωραίο τοπίκιο.
Μου αρέσουν:
Η κοπέλα μου
Ο Λέμμυ (σαν φιγούρα και συνθέτης)
Φαγητό…τα ψαρικά κυρίως
Κατάσταση…νιρβάνας
Savatage
Drifter
Σαββίκος (κυρίως τα burgers)
Audi
Λονδίνο
2μιση άντρες
The Game
Δεν έχω αδερφή
τραγούδι…κάτι που έχω κολλήσει κάργα τώρα τελευταία…Jorn Lande '‘walking on water’'
Παρασκευή
Καλοκαίρι
Ρετσίνα
Καφές φίλτρου

το Gravity Falls

…πάει άλλο ένα επισόδειο του σήριαλ ‘‘Μετακόμιση’’…έχει ακόμα πολλά επισόδεια όμως:):!:

ΑΑΗ… Coffee makes the world go round…

…Χ 1000:):!: