Βοηθείστε. Ζητείται προσωρινή στέγη

Ε δεν θέλει και πολύ να ξαναγίνει της πουτανας !

Σε ευχαριστω. Το εκτιμω ιδιαιτερα γιατι θελει ΨΥΧΗ για να κανεις τετοια παραχωρηση οταν δεν γνωριζεις τον αλλον καλα. Απο λογια χορτασαμε εδω μεσα. Παιζει να διοργανωσω ενα αντι-παρτυ, ελπιζω συντομα. Αν τα καταφερω, θασαι guest of honor!

Noμίζω πρέπει να αναπτύξεις λίγο και τον χαρακτήρα της Mary.

?
Δεν καταλαβα. Sorry.

Περι του αλλου που γραφεται εδω, δεν ειναι φαινομενο μονο σε αυτο το φορουμ. Και σε αλλα φορουμ παρατηρειται το συγκεκριμενο φαινομενο. Πιστευω πως αλλοι ειναι οι λογοι.

Μη νομίζεις self-preservation είναι. Όλοι φοβούνται για τα θηλυκά τους.

ή και αφέλεια.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 997D using Tapatalk

:lol:

Γιατι το λες αυτο? Ανθρωπια ειναι για μενα. Αν ποτε κοιμηθεις σε παγκακι (δεν στο ευχομαι) ισως με καταλαβεις.

Ρε μην ειστε μυστηριοι! Υπαρχουν ανθρωποι που μπορουν να φιλοξενησουν αγνωστους και ανθρωποι που δεν μπορουν! Σεβαστες και οι 2 φασεις. Στην Ελλαδα ειμαστε οχι στην Αμερικη για να σου βγει serial killer ο αλλος, το πολυ πολυ να σε κλεψει καποιος μαλακας/μαλακω και να μην ξαναβαλεις ανθρωπο ετσι στο φλου μεσα. Δηλαδη αυτο το couch surfing που κανουν πολλοι για να τους βγαινουν φθηνοτερα τα ταξιδια, ειναι καλυτερο? Παλι serial killer μπορει να σου βγει η φαση αλλα 'νταξ, το κανουν πολλοι σε ολο τον κοσμο.

Ποιος serial killer? Σιγα μην ειναι αυτη η αιτια.

Δεν ξέρω εάν γνωρίζεστε προσωπικά εδώ μέσα αλλά από την στιγμή που προσφέρθηκαν 4-5 άτομα εγώ στη θέση σου θα ήμουν ευγνώμων και δεν θα έκανα τέτοια αφοριστικά σχόλια.Δεν μπορώ να καταλάβω τι περίμενες…

Προσωπικα γνωριζω 4-5 ατομα απο δω μεσα. Απο αυτους μονο η Μαιρη ανταποκριθηκε. Δεν περιμενα κατι καλυτερο ωστοσο. Αυτο που με εξεπληξε ομως ειναι πως δεν ενδιαφερθηκε καμια και κανενας απο αυτες και αυτους που σκιζουν τα ιματια τους εδω μεσα περι ανθρωπισμου και αλλων πολλων. Περιμενα να εχω εστω μια ανταποκριση τουλαχιστον απο καποιους απο αυτους και αυτες που εχουμε ανταλλαξει καποια μυνηματα μεταξυ μας. Ουτε αυτο. Αντιθετως με προσεγγισαν αγνωστα παιδια η καποιοι-ες που ελαχιστα γνωριζω και μαλιστα οχι μονο απο Αθηνα και Σαλονικα. Βαλε και την Κρητη μεσα.
Τελικα τα φαινομενα παντα απατουν.

Freakhood, φιλικά, αλλά με τη γραφική συμπεριφορά σου μέσα στο φόρουμ και τις αρλούμπες περι γαμιάς πέντε ηπείρων και εφτά θαλασσών, ε δε νομίζω ότι είναι και λίγο του ότι προσφέρθηκαν 4/5 άτομα να σε φιλοξενήσουν. Και του ότι κλαίγεσαι γι αυτό, “απαιτώντας” να σε φιλοξενήσουν και στην ουσία κράζοντας όσοι δε το κάνουν λες και το ρόκιν είναι πανδοχείο, κάνει μόνο χειρότερη την κατάστασή σου.

Aυτο καταλαβες εσυ?
Παρεπιπτοντως για ποιες αρλουμπες μιλας? Ηρθα απο Ασια και θα ξαναφυγω δεν ξερω για που. Αυτο ναι ισχυει.
Χειροτερη κατασταση? Σκοτιστηκα για το τι μπορει να πιστευει ο καθενας και τι προκαταληψεις κουβαλα.
Ροκινγκ λεγεται το φορουμ στην τελικη. Δεν γραφω σε κανα φορουμ για μαμαδες η της νεολαιας ΝΔ.
Αλλα μαλλον η λεξη ροκ λιγα σημαινει πλεον.

Γάμησέ τα, οι Nickelback τη χάλασαν τη φάση και δε βάζουμε κόσμο σπίτι μας τόσο συχνά όσο παλιότερα.

Φυσικα και η λεξη ροκ δεν σημαινει κατι πια, εδω μερικοι προτιμουν headliner στο rockwave την Μποφιλιου

Η Μποφίλιου θα τον φιλοξενούσε όμως…

Οταν λεω ροκ, εξηγω πιο πριν οτι δεν γραφουμε σε φορουμ για μαμαδες ωστε να παρεξηγησει καποιο μελος του φορουμ την χυμα εκφραση μου μα απο οτι φαινεται υπαρχει μικροαστισμος στο φουλ σε ενα φορουμ που υποτιθεται πως γραφουν ροκαδες. Λεμε τωρα.

τo forum είναι χειρότερο από μαμάδες, συμφωνώ φρηκ μικροαστοί

Θεός

Φρικχουντ αν υπήρχε το Αγαπάμε θα ήσουν πρώτη μούρη.

14 μηνες (που στην ουσια ειναι 3-4 χρονια)

Interstellar κι έτσι;