Τι Φαγατε Σημερα?

Ρε μαλάκα ημαρτον πρωινιάτικα! :dizzy:

Σορυ αλλα δεν μπορω καθε φορα που γραφω, να καθομαι να υπολογιζω τις ωρες διαφορας με την Ελλαδα εδω που ειμαι, επειδη μπορει καποιον να τον ενοχλει λογω ωρας!

Και σιγα τα ωα.
Στην αρχη διστασα. Οφειλω να σου πω οτι ειναι πολυ νοστιμες οι ακριδουλες τελικα.

Και μία κατσαρίδες με γλυκόξινη σάλτσα, καλοκαβουρδισμένες να κάνουν κρίτσι-κράτσα στο στόμα.=P~
Πόσο έχει το τικέτο για Ταϋλάνδη;

Φτηνα ειναι αν εννοεις το πιατο. Κατσαριδες δεν θα ετρωγα γιατι σιχαινομαι.

Για σκορπιους δεν ξερω, μπορει και να δοκιμασω.

Οι ακριδουλες ομως ειναι μουρλια. Αν σου αρεσουν τα βατραχοποδαρα, θα σου αρεσουν και οι ακριδες.

Εκτος αν με την λεξη τικετο εννοεις ticket. Αν σε ενδιαφερει κατι τετοιο για Ταυλανδη μπορω να σου βρω το φτηνοτερο που υπαρχει γιατι ειμαι εξπερ στα αεροπορικα.
Σε οσους λεω πως πηγα εκει με 200 ευρω δεν με πιστευουν. Χεστηκα.

Το δεύτερο εννοούσα. Θενξ.

…μια χαρά όλα αυτά…αλλά στο συνηθησμένο μικροαστικό μου φτωχικό:D…θα γουρουνιάσουμε από ένα πίτα - γύρο ντονέρ, και από ένα πίτα σουβλάκι κοτοπουλάκι:):!:

Κεφτέδες με μακαρόνια. [emoji2]

ENDIAFEREI EMENA AMESA

Πηγαινε να βρεις τον φρικχουντ και η επόμενη φωτό στο “τι φάγατε σήμερα” θα είναι τα εντόσθιά σου με μακαρονάκι κοφτό…

Τσιμπάτε ένα αρχίδι και μη τσακώνεστε μωρέ!

…Ταύρου είναι:D…εγώ πάντως απόψε ομελέτα φούρνου:):!:

[B]Κανενα προβλημα. Που θες να πας? Και απο που? Θα χαρω να βοηθησω. [/B]

…λαζανάκια με κόκκινη σάλτσα:):!:

…τα χθεσινά λαζανάκια, συν δυο αβγά μάτια:):!:

Μπριζόλες με ρύζι.

…και τώρα home made pizza by Zouzouna:):!:

makaronada me saltsa pesto

…γουρούνιασμα με ποικιλία κρεάτων στους Διόσκουρους στο Μοναστηράκι, και παγωτό ανάμεικτο μηχανής:):!:

Υπαρχει ακομα αυτη η αρχαιολογια? Το θυμαμαι απο την δεκαετια του 80. Ποσο εκανε η ποικιλια?

…21 ευρώ μαζί με μια μεγάλη Άμστελ
…το βράδυ μια μπριζόλα και κολοκυθοκεφτέδες

:):!: