Συναυλιες στο εξωτερικο

Το σκεφτομαι να αγορασω, Δεν ξερω αν θα ειμαι Ισπανια και κυριως αν θα μπορω να ειμαι Μαδριτη, αλλα συνηθως αυτα τα αγοραζεις κι αν καθισει, καθισε :thinking:

Θενκς φιλε…Αν κ προτιμουσα μαδριτη (εχω φιλαρακι εκει),το κοβω να πηγαινω βερολινο…Οπως ειπε κ ο φιλος παραπανω , δεν παιζει να παω σλευερ κ να ειμαι κερκιδα…Το βραδυ τα σπουδαια…

Κανενα εισιτηριο παντως δεν εχει τελειωσει γιατι δεν εχει ξεκινησει καν η προπωληση. Ολες οι πολεις ξεκινανε να πουλανε μαζι (κοιταζα για Μαδριτη γιαυτο).
Αυριο στις 10:00 BST ειναι η προπωληση και η κανονικη μεθαυριο.

Κ τοτε πως γινεται να τα βγαζει sold out τα εισιτηρια αρενας στη μαδριτη?

Μπορεί να λέω μλκιες αλλά αυτή την εντύπωση είχα

Εκλεισα το εισιτηριακι τελικα για βερολινο…Φαινεται οτι δεν βγαινουν για ολες τις χωρες μαζι τα εισιτηρια…Απο το σαιτ των σλαυερ κ μεσω του bandintown (αν δεν κανω λαθος ) με πεταει εδω

Πιστευω να ειναι οφισιαλ σαιτ κ οχι καμια απατεωνια. Με χρεωσε κ 10,9 γαμισιατικα για να στειλουν το εισιτηριο εδω…Δεν ειδα να εχει αλλη επιλογη πχ εκτυπωση

Τεσπα… 2 Δεκεμβρη …Αρενα…Καλα να μαστε μεχρι τοτε να τα κανουμε ολα πουτανα

Ξεκινησε το moonmadness tour των camel με 4 συναυλιες στην ιαπωνια και οσο κι αν ψαχνω για σετλιστ δε,βρισκω πουθενα. Ακομα και google translate δουλεψα σε ιαπωνικα φορουμ αλλα τπτ. Μονο ποσο ωραια ηταν κτλ. Η μονη πληροφορια που βρηκα ηταν το ωραιο t shirt της περιοδειας που ειχε 4,000 γεν(30 γιουρο).
Ελπιζω να φιλοτιμηθει κανενας να ενημερωσει στο setlist.fm :wink:

Βιαζεσαι μωρε!

Σαράντα δύο (42) χρόνια μετά την Moonmadness tour, δύσκολα να του προσάψεις ότι βιάζεται! :stuck_out_tongue:

https://www.setlist.fm/setlist/camel/2018/club-citta-kawasaki-japan-1bedd9a8.html

ΧΥΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ
Πανω απο 2ωρο ανετα, με τραβηγμενα σολο παμε για 2,5. Η αληθεια ειναι οτι θα θελα και ενα arubaluba αλλα νταξ, εβαλε κομματια απτο rajaz για να χαλαρωσει λιγο

Μυαλα στο μπλεντε και ταπερακι για το σπιτι χθες

Πολύ ενδιαφέρον

image

Συγκλονιστικος για αλλη μια φορα ο Nick Cave και παρα πολυ καλη η Patti Smith.

Μη το χασετε αυτο το τουρ…περσυ ηταν πιο πολυ promotional του Skeleton Tree οποτε στις φετινες συναυλιες το setlist σπαιρνει. Πολλα απο Let Love In , Where the wild roses grow με την KYLIE on stage, μεχρι και απο B-Sides and Rarities επαιξε δηλαδη νταξ, και φυσικα στο τελος ο κοσμος απανω και παρτυ.
Μου ελειψε το Mercy Seat βεβαια, αλλα λογικα το αντικατεστησε με το guest appearance.

Τζάμι η 1η μέρα!! Τι ωραία line up στο εξωτερικό ρε γαμωτο…

Να οργανωνουμε και τη χειμερινη σεζον …

Μου κάνει μέγαλη εντύπωση που παίζουν σε τόσο μικρό χώρο στο Λονδίνο. Περίμενα τουλάχιστον Brixton, για να μη πω Wembley.

Δες εδώ lineup γμτχρστ :’(