Συναυλιες στο εξωτερικο

ακύρωθηκε το Rock Am Ring

Μαλιστα…

Συνεχίζεται από σήμερα http://m.dw.com/en/rock-am-ring-music-festival-can-go-ahead-after-security-all-clear-german-police/a-39103507

γαμω τις θρησκειες και ολα τα υπολοιπα σκατα !

2 Likes

Ναι αλλά η Ένωση Άθεων προκαλεί. Εκτός αν γαμάμε τις υπόλοιπες θρησκείες εκτός της δικιάς μας. Τεσπα, βούτυρο στο ψωμί είναι κάτι τέτοια για διάφορους ισλαμοφοβικούς.

Ολες ειπα . επισης το "τα υπολοιπα σκατα " παει στην καταπιεση , στο τροπο που εχουμε φτιαξει τις κοινωνιες μας κτλ

2 Likes

Σημερα και αυριο θα γινει κανονικα, διαβαζω.

Για μένα πρέπει να γίνει αν και δεν μπορείς να παίζεις με τις ζωές τόσων ανθρώπων.
Δεν πρέπει να κυριαρχήσει ο φόβος.

3 Likes

Συμφωνω.

Ναι κι εγώ συμφωνώ .

Αλλά απ την​άλλη , δυστυχως αυτή θα είναι η ζωή από δω και πέρα

Φόβος σε κάθε τι που κάνεις, σε κάθε μέρος που πας κλπ

https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19105574_10155491162697948_1572930998519334418_n.jpg?oh=d9b2b96e26c5b2974f6310a9d1947b3a&oe=59E90B8D

Που είναι ο @pantelis79 να κράξει;

Είναι γνωστό ότι οι Mastodon, Placebo, Paradise Lost, Evanescence, W.A.S.P, Megadeth, Α7Χ, FFDP είναι από τις μεγάλες αγάπες του Παντελή…!!! :stuck_out_tongue: :laughing: :joy:

Βλέπω τα πέτυχες όλα @bostonflesh :joy:, 100% ποσοστό επιτυχίας.

@drenie εδώ είμαι ρε, δε θα έλεγα τίποτα άμα δε μιλούσατε :grin:, ας αφήσουμε τους ανθρώπους να γουστάρουν κατά βούληση ρε!

1 Like

Λίγο χαβαλέ ρε να κάνουμε . Εγώ πάντως επειδή έβγαλαν και πολύ καλό δίσκο μπορεί και να έδινα άλλη μια ευκαιρία στους Mastodon.

Live, καμία.

Καλά κάποια στιγμή μπορεί να τους φάμε στην μάπα θέλουμε δεν θέλουμε και εκεί να μας εκπλήξουν θετικά . (Λεεεεεεμε τώρα ) .

@bostonflesh τις μισές μπάντες που έγραψες ούτε εγώ τις έχω σε ιδιαίτερη εκτίμηση για τα live τους .

Εχω δει Placebo 2 φορες live (2003, 2004 νομιζω) και ηταν παρα πολυ καλοι. Τωρα το αν δε σου αρεσει αυτη η μουσικη, ειναι αλλο θεμα. Το ιδιο ισχυει και με Megadeth, που το 2001 με Pitrelli και De Grasso ηταν απλα ΦΟΒΕΡΟΙ.

Ενταξει δεν ειναι και Monster Magnet βεβαια, που φευγεις με 100% πληρη ακοη αν φορας ωτοασπιδες μονο

Εχω δει Mastodon μονο σε φεστιβαλ 2 φορες (Rockwave/RockAmRing) και αλλη μια με TOOL στο υποστεγο…
Μια κανονικη κλειστου χωρου ακομα δεν εχω δει οποτε γιαυτο το εχω με αστερακι.

Έχω δει Placebo το 2009 και έφυγα πριν τελειώσουν. Δύσκολα θυμάμαι άλλους τέτοιους δημοσίους υπαλλήλους.

Megadeth το 2011 που είδες ήταν καλοί :grin:; Ε ούτε το 2010 ήταν καλοί εδώ. Τελειωμένοι live νομίζω.

Έχω δει Monster Magnet 7 φορές και ποτέ δεν ήταν κάτι λιγότερο από πολύ καλοί. Τις δύο τελευταίες μάλιστα, πέρσι και φέτος, ήταν εξαιρετικοί.

[quote=“eviL, post:339, topic:29438, full:true”]Εχω δει Mastodon μονο σε φεστιβαλ 2 φορες (Rockwave/RockAmRing) και αλλη μια με TOOL στο υποστεγο…
Μια κανονικη κλειστου χωρου ακομα δεν εχω δει οποτε γιαυτο το εχω με αστερακι.[/quote]

Στο hangar που είχαμε δει Tool έχω ακούσει τον χειρότερο ήχο που έχω ακούσει ποτέ σε συναυλία, οπότε θεώρησα ότι έπρεπε να τους ξαναδώ. Ξανάδα Mastodon το 2007, μέτριοι. Το 2009 με δισκάρα, μέτριοι. Είπα, άντε, είναι σε φεστιβάλ, ας τους ξαναδώ. Πέρσι στο Academy, ήταν η μοναδική συναυλία που έχω ακούσει κάτι λιγότερο από πάρα πολύ καλό ήχο εκεί (έχω πάει πάνω από 10 φορές), οι τύποι ήταν ΑΘΛΙΟΙ. Ε, νισάφι πια. Απλά δεν “το έχουν” live, θα περιοριστώ στο studio.