Συναυλιες στο εξωτερικο

Πολυ καλοι ηταν οι Megadeth το 2011, απλα τους βλεπαμε απο την εξεδρα και ηταν βαρετα. Φοβερα επαιξαν, σιγουρα περασα καλυτερα απο οτι στους Slayer και στους Anthrax (κι ας μην τους ειδαμε καν αυτους)

Οι Placebo μπορει να ειναι πλεον δημοσιοι υπαλληλοι, αφου μετα το 2007-2008 πεθαναν και δισκογραφικα. Τεραστια δισκαρα το Meds, απο κει και μετα το χαος. Δεν ειναι καθολου τυχαιο οτι το 2007 εφυγε ο πρωτος (και κλασικος) ντραμερ τους απο τη μπαντα.

Ντάξει μωρέ, καλοί ήταν το '11, κακοί το '10, δε με τραβάνε να τους ξαναδώ.

Ε ναι έχουν δώσει δικαιώματα με μέτρια ή και κάτω του μετρίου live.

Πειτε για οποιους,θελετε… οι WASP και μιση ωρα να παιξουν με προηχογραφημενα γ@μανε και δερνουν!!!

Ακόμα και αν κολλήσει το cd ;

3 Likes

Ρε μπαγάσα αν έρθουν με ψήνεις να πάμε να τους δούμε παρέα και αν όντως είναι καλοί να ακολουθήσω την τακτική του @thanasis380 και να σε κεράσω μπύρες !

Καλα εσυ εν ετη 2017 δεν εχεις wasp???

Εδιτ:ειναι σαν ενα μεγαλο παρτυ

Τρομερή δισκογραφία οι W.A.S.P.

Δίσκοι όπως τα Dominator (2007) και Babylon (2009) είναι φανταστικοί. Το Golgotha (2015) είναι γενικά μέτριος αλλά έχει όμως κάποιες πολύ καλές στιγμές όπως το Miss You.

Ποιος ήταν μέσα εδώ? Όποιος δεν πήγε απλώς ΕΧΑΣΕ!

1 Like

Σε δικό τους σίγουρα όχι . Πρέπει να κάτσω να θυμηθώ αν τους έχω δει σε φεστιβάλ .

Και ειδικά τώρα ακόμα και παρέα να είχα με τόσα που διαβάζω - ακούω για τις απατεωνιες, δεν με ψήνει ιδιαίτερα .

Αλλά το να βάλω τύπου “στοίχημα” μαζί σου , με ιντριγκαρει και ας χάσω !

1 Like

Ας ξαναρθουν και κερναω μπυρες!!! Οσες φορες και να τους δεις δε χορταινεις

1 Like

Έκλεισε ! Θα πάμε παρέα . Στην χειρότερη θα λέμε για τον παναθηναικο μετά !

1 Like

Έλα Δημήτρη, δες εδώ! Τόσο μαγικά θα είναι!

ναι καλώς ή κακώς, με τα κόλπα που γίνανε με didi, δεν ξαναπερνάνε.
α) κανείς δε θέλει να σκάσει ο σδοε να τους κινυγάει, είτε φταίνε είτε όχι,
β) λίγοι θα σκάσουν 20άρια χιλιάρικα για να ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΝ αν θα γίνει sold out η όχι. Λογικά θα μπορούσε να γίνει αλλα πρακτικά ποιός μας λέει οτι δεν θα γίνει κάτι σαν την προηγούμενη φορά που πήραν λεφτα για σαλόνικα, δεν παίξανε και την κάνανε ΛΟΥΗΣ.

Θα πάει κανείς στο Leeds Festival?

Αν αυτο ειναι κανονικο Live , εγω θα γινω μεηντενας !! χα χα χα!!

Επισης γιατι γαμαει συνεχεια το μικροφωνο ;Δεν προλαβαινε να παει γυμναστηριο και απλα το συνδυασε ;

Παντως αν εχω μαζι μου καποιον τρελαμενο μαζι τους (ναι @Dr_Love εσενα εννοω !!!) , θα τους εβλεπα και ας ειναι μουφα!

Θα πάει κανείς Graspop? Βλέπω θερμοκρασίες 27-30 βαθμούς οπότε άκυρο τα όσα λέγαμε παλιότερα για τον καιρό που είναι το 50% της ταλαιπωρίας… Πάντως τα μονά εισιτήρια για Παρασκευή έχουν εξανληθεί.

Κανε κρατει για του χρονου … χε χε χε χε!

1 Like

Λοιπόν επειδή κοροϊδεύεις, δες εδώ από το ίδιο live τον Chris Holmes σε ένα καταπληκτικό guitar solo που βάζει τα γυαλιά σε Kirk Hammett και λοιπούς δημόσιους υπαλλήλους :stuck_out_tongue:

Το solo ξεκινάει στο 2:45

@drenie μην παρεξηγηθείς για τον Hammett, χαβαλέ κάνουμε!

3 Likes

Περιμενουμε τιποτα για αθηνα?

Τους περιμένω πώς και πώς τους WASP! Δικαίως τους έβαλες στη λίστα με τα αγαπημένα μου! Μεγάλοι επαγγελματίες!