Συναυλιες στο εξωτερικο

Πήρε εισιτήρια το έτερο ήμισυ, τι να κάνω, να μην πάω; Την έχω τραβήξει σε χειρότερα…

1 Like

Αντε, να σε μαθει λιγο μπαλιτσα!!

2 Likes

Ρε μη με κοντράρεις, την έχω πάει σε Steven Wilson!

1 Like

παντως οχι αυτοι που τους ειδαν φετος ενω εσυ ησουν αραχτος …

Έχω χάσει το μέτρημα να τους βλέπω και θα μου την πεις για την μια που τους έχασα; Σε γενικές γραμμές καλές κριτικές διάβασα για την συναυλία. Η γνώμη σου δεν μετράει είσαι hater

Εχασες και Sacred Reich…

1 Like

Και εσύ φλωρουμπα από τις λίγες . :heart_eyes:

είχε θρύλο τσουλου (που να ξέρεις εσύ από αυτά) και δεν έπαιξαν το American Way όλο… :stuck_out_tongue:

1 Like

Εγω παντως δεν τον προετρεψα να μην παει Paradise Lost, αλλα τον προτρεπω φυσικα τωρα, μιας και οταν τραγουδαει μπρουταλ ο Χολμς ειναι απλα γελοιος. Πεταμενα λεφτα, κριμα ειναι με τοσες που εχει να παει.

2 Likes

haterz gonna hate

Metallica στο Wacken?? Μπαααα

Πολυ ανακυκλωσή ομως ρε φίλε.

1 Like

Πράγματι, νομίζω αξίζει μόνο για την εμπειρία. Προφανώς θα ανακοινωθούν και άλλα πράγματα

  1. έχω πάει σε αρκετά.
  2. Πλέον στο Wacken ή εμπειρία είναι συνήθως ΛΑΣΠΗ και 80.000 κόσμος ,δλδ το βλέπεις με κυάλι και τα μισά πέφτουν πάνω σ άλλα που θές να δείς. 1000 φορές άλλα που δεν έχουν 2-3 γκρουπ την ίδια ώρα.
    Bang Your Head, (καλό) Barcelona (τελειο), Hellfest (πολύ καλό), Sweden Rock (καλό αλλα το πιο ακριβό) καλύτερα απο κάθε αποψή. (όλα 30000 κόσμο ή λιγότερο - ο οποίος παλεύεται.)
    Πάνε εντωμεταξύ και κλεινουν Vince Neil ο οποίος και γκαφρά ζητάει και δεν είναι οι Motley + παίζει μια ώρα κα κάτι με πολλά breaks σε σημείο που τον εκραξε ο διοργανωτης του BYH και ζήτησε συγνώμη απο τους οπαδούς. Φυσικά ο κόσμος το κάνει sold out σαν event, “ετσι” για το event ή για να μοσχοπουλήσει εισητήρια στη δευτερογενη αγορά.
1 Like

Σημαντικη ερωτηξη: Oι Metallica θα εμφανιστουν σε κανενα μεγαλο ευρωπαικο ? (βλ. Graspop, Hellfest, Donington κτλ)
Εχω δει τα tour dates αλλα μηπως ανακοινωσουν και κατι εξτρα ?

Αγνωστο. Η λογικη λεει οτι μαλλον θα παιξουν στα μεγαλα φεστιβαλ το καλοκαιρι.

1 Like

ναι, αυτο περιμενουμε πως και πως…Απιστευτο μου φαινεται ακομη το οτι εγινε sold out σχεδο σε ολα τα μερη μεσα σε 48 ωρες!!!
Ετσι για τον λόγο του οτι 1ον, δεν μετειχαν σε κανενα μεγαλο ευρωπαικο φεστιβαλ το καλοκαιρι αυτο και 2ον, το οτι το επομενο δεν εχουν ανακοινωσει κατι περαν της τελευταιας εμφανισης στις 11/5/18 στο Ελσινκι, μας αφηνει περα για περα αισιοδοξους!

Οι toto το '18 θα περασουν και απο κροατια,βουλγαρια,σκοπια,εσθονια,πολωνια…
Κανεις;;;; ακουει κανειςςςς;;;;;

Εδιτ: τσεκαρα εισιτηριο για σκοπια, 16 ευρω αρενα, 32 ευρω golden vip… μα πως βγαινει αραγε? Στην ελλαδα δε θα βγαινε με τιποτα… :stuck_out_tongue:

Mολις εκλεισα αυτο το διαμαντακι :