Συναυλιες στο εξωτερικο

Το να βλέπεις τιαματ με Γιόχαν φορώντας καπελάκι ΠΑΟΚ αξία ανεκτίμητη!

1 Like

:neutral_face: :scream:

2 Likes

Big news! Ayreon will be headlining the Marquee tent (capacity 14500) at Graspop, Friday, June 22! This will be an exclusive show for Ayreon, the only one in 2018. Hope to see you there. To τελευταίο συγκρότημα που δεν έχω δει και είναι στο bucket list μου.

Αν σκέφεται κανείς να ανηφορήσει Δουβλίνο κατά το Μάη :sunglasses:

3 Likes

Θα ανεβω αν το διοργανωνει η Arcane Angels μονο

5 Likes

1 Like

Φερτε αυτο το πακετο-φωτια…

1 Like

Δίπλα είναι η Αυστραλία, μπορούν να πεταχτούν κι από τα μέρη μας για καναδυο live!

1 Like
2 Likes
2 Likes

Avenged Sevenfold πανω απο Judas Priest? :thinking: Μαλιστα…

Ψαχτειτε. Για τις 16-17, εισιτηριο 150€+ 61€ αεροπορικα πηγαινε-λα απο Θεσνικη (Ryanair) για Ρωμη (απο Ρωμη-Φλορεντια αξιζει τρελά αν εισαι 3+ ατομα να νοικιασεις αυτ/το ) .
Διαμονη βεβαια δεν ειδα…

προσωπικά τα σκάω χοντρά και για 3ημερο Guns n Roses / Maiden /Ozzy . Ταξίδι Φλωρεντία λέει πολύ

βόλτες μέχρι το απόγευμα και περίπου 17:00 ή 18:00 πας στο φεστιβαλ

έχω ψηθεί απ την 1η στιγμή που το είδα αλλά ποιος εργαζόμενος μπορεί να λείψει 3-4 μέρες Ιούνιο μήνα

1 Like

Φλωρεντια η πιο υπερτιμημενη πολη της Ιταλιας

Lamb of God, Anthrax, Behemoth and Testament will support Slayer on the first leg, North America, of its final world tour.

Το αντιθετο θα ηταν εξωφρενικο εν ετει 2018.

4 Likes

Η μια μπαντα έχει συνωνυμη με το μεταλ. Η αλλη αν και καλοι μουσικοι παρα-αντιγραφουν τους ατσαλλικα.

Δε μου αρεσει καμια απο τις δυο μπαντες παρα ελαχιστα (λιγοτερα απο 10 τραγουδια απο την καθε μπαντα), αλλα δε μιλαμε για ιστορια εδω περα.

Ακομα κι αν μιλουσαμε ομως, για την πλειοψηφια των ανθρωπων που ακουνε μουσικη η οποια εμπιπτει στα γενικοτερα πλαισια του rock, οι Judas Priest και το κλασικο heavy metal δεν λενε απολυτως τιποτα.

ε μου αρεσουν οι priest. απλα οι priest έχουν κανει τον κυκλο τους. ειναι σε φαση που τελειωνουν μετα απο απειρα τουρ. Ιστορικα δεν τιθεται καν θέμα. Εμπορικά ισως/
Βασικα το κλασσικο ροκ και heavy metal σε εναν rock οπαδο λογικα είναι αγαπημενα ιδιώματα, αλλα οκ, και οι πυξ λαξ βαφτιζονται ροκ εδω, οποτε…

http://brutalassault.cz/en/

Σκεφτομαι η φετινη εξορμηση μου να ειναι προς τα κει…Υπαρχει καποιος που να εχει παει , να δωσει καμια πληροφορια???.Οτι γνωριζω ,ειναι μεσα απο το σαιτ του φεστ…Δλδ λιγα πραγματα…

Αυτο που με απασχολει περισσοτερο ειναι η διαμονη…Γιατι ειναι κ 4ημερο…Θα κοιμαμαι σαν ανθρωπος ή θα εχει τερμα φασαρια οπως τα μεγαλα φεστ???Απ την αλλη για χοστελ-ξενοδοχειο κ μετακινησεις προς αυτα , θα χρειαστουν αλλα 150-200 ευρω…

Τεσπα…Οποιαδηποτε πληροφορια θα ειναι χρησιμη…

Α…Κ το εισιτηριακι εχει 84 ευρω για οποιον ψηνεται…

1 Like