Συναυλιες στο εξωτερικο

Για μένα και γνωρίζοντας πως η άποψή μου είναι εκτός σύγχρονης πραγματικότητας, εφόσον οι Judas είναι ακόμα ενεργοί, είναι ιεροσυλία να παίζουν κάτω απο Avenged και στα @@@ μου οι γαμωεταιρίες και το εμπόριο…Οι judas Priest είναι το heavy metal και γενικά τι να λέμε αυτά που γράψαν οι priest 75-85 δεν τα βλέπουν ούτε στα πιο τρελά αστρικά τους όνειρα όλα αυτά τα γατάκια μαζί

6 Likes

Βάλε μέχρι το 1990 ρε συ … Πεηνκιλα είναι Ευαγγελίο για το χεβυ μέταλ

3 Likes

δίκιο έχεις απλά τελευταία λιώνω πάλι αυτή τη περίοδο και μου φαίνεται απίστευτο πως πολλοί ποθ ακούν αυτή τη μουσική δεν ξέρουν αυτά τα αλμπουμ…καλώς η κακώς υπάρχει μια ιστορία και πρέπει να την τιμάμε και σεβόμαστε αν θέλουμε να έχουμε κάποιο ενεργό μακρινό μέλλον σαν σκηνή…και οι πριστ ακόμα και στα 70 τους είναι καλύτεροι από τους avenged sevenfold στα καλύτερα τους

στο διάολο όλες οι μπάντες που γίνανε μεγάλες κυρίως λόγω της σύγχρονης πραγματικότητας του εμπορίου και των εταιριών…αν δεν είσαι “θεός” δεν γίνεται να παίζεις πάνω από τους priest να τραγουδάς μετά τον rob halford…ήμαρτον και στο διάολο και τα λεφτά που βγάζουν οι κωλοεταιρίες, καλύτερα να ήταν μικροτερα τα φεστιβαλ

άποψή μου πάντα

6 Likes

έχω νεύρα απο σήμερα το πρωί αλλά κουλ σε λίγο ξεκινάμε μπύρες και πάμε fates warning…όλα καλά :stuck_out_tongue:

3 Likes

Οπότε όλα θα γιανουν:sunglasses:

2 Likes

Και για συναυλίες στο εξωτερικό για να είμαστε σχετικά ον τοπικ είναι ελκυστικό φουλ το ποτάμι του metaldays καμια εβδομάδα αραχτά να δω Bolzer που με ψήνουν από νέες μπάντες και coroner που δεν έχω δει ποτέ και “πρέπει” (αφορμές ψάχνω να πάω σλοβενία πάλι)

αα έχει και Judas Priest χαχα και είμαι χαρούμενος για αυτό, μετά το κλείσιμο που είχαν κάνει στο wacken Πριν 2 χρόνια με 80000 κόσμο στη λάσπη και τη βροχή πτώματα από το 3ημερο όλοι μας, είμαι πεπεισμένος πως όσο παίζουν πρέπει να είναι headliners εκτός απο maiden, metallica και άλλα συζητήσιμα πράγματα

πάλι πριστ θα ακούσω πώς κατέληξα έτσι :stuck_out_tongue:

4 Likes

wacken open air capacity is 90000.
80000 tickets for sale and 10000 invitations for websites, photographers, bands for the wacken metal battle contest e.t.c.

1 Like

stonesour σοφια το ψηνει κανεις΄΄

Αυτη τη μπαντα δε βαριεμαι να τη βλεπω ποτε.

*BOSSK στο Λονδινο κουφαλεςςςςς

MAY 12 Zottegem, BE @ DUNK! Festival *
MAY 13 Luxemburg, LUX @ Rockhal
MAY 15 Leeds, UK @ Stylus
MAY 16 London, UK @ Oval Space
MAY 17 Nijmegen, NL @ Doornroosje
MAY 18 Lojr am Main, DE @ Stadthalle Lohr
MAY 20 Vienna, AT @ Arena
MAY 22 Bulle, CH @ Ebullition
MAY 23 Zurich, CH @ Rote Fabrik
MAY 24 Lyon, FR @ L’Epicerie Moderne
MAY 25 Laval, FR @ Les Trois Elephants *
MAY 26 Lille, FR @ Aeronef
MAY 27 Haarlem, NL @ Patronaat
MAY 30 St. Petersburg, RU @ Erarta Stage *
MAY 31 Moscow, RU @ Teatr Club *
JUN 02 Netphen, DE @ Freak Valley Festival *

πωωωωωωωωωωωωωωωωω τι φεστιβαλάρα είναι αυτή…

Κ ταυτόχρονα τρελή ξενέρα ότι έχω εισιτήρια για ένα μικρό φεστιβάλ στην Ρουμανία 8-13 Αυγούστου. Αλλά δεν το αλλάζω.

Μαλλον κλεινω για Roadburn , θα παει κανενας ?
http://roadburn.com

Επισης μαλλον και εδω:

2 Likes

Φεστιβαλάρα το φετινό Roadburn, όπως το είπες. Ψήνω κάτι συμφορουμίτες για του χρόνου.

Φέτος θα είμαι εκεί 1 μήνα πριν για το Netherlands Deathfest (στον ίδιο χώρο εννοώ) και το έψηνα αλλά θα γίνει 1 χρονού η κόρη την πρώτη μέρα του Roadburn και πάει πολύ να λείπω.

Του χρόνου λοιπόν… Πάντως Converge, Crowbar θα δω 5 μέρες μετά στο Βέλγιο.

1 Like

Pros to paron oute toso psimmenoi den eimaste (aidiasa kai pou to vlepo)

Προφανώς δεν ξέρεις από κρέας… Η μπριζόλα αυτή είναι έτοιμη - à point. Αν την ψήσεις κι άλλο θα αλλοιωθεί η γεύση της και δε θα μπορείς να την ξεχωρίσεις από μια που είναι κακής ποιότητας.

Με άλλα λόγια, έχετε ψηθεί απλά δεν το ξέρετε! :cut_of_meat:

3 Likes

Καλα τα λεει ο plex, απλα οι Ελληνες εχουν μαθει να εκτιμουν περισσοτερο την χοιρινη καλοψημενη και οχι τοσο τη μοσχαρισια - η οποια ΔΕΝ τρωγεται well done γιατι αλλιως θα σου φυγει το σαγονι. Τωρα να πας φας Porterhouse η Sirloin και να τη χαλασεις στο ψησιμο, ειναι σα να πινεις ακριβο ουισκι με κοκα κολα.

Ontopic:

2 Likes

Οι U2 έκαναν sold out 4 ημερομηνίες σε 3 ώρες στο Δουβλίνο. Ουαο.

1 Like

Και πολύ πήρε.

1 Like

2 Likes

Το ψήνω για Κυριακή για όποιον ενδιαφέρεται.

Απαπαπα

1 Like