Συναυλιες στο εξωτερικο

I wish I was wrong alla ti na kanoume. katalaveno ton Alex_90 pou aganaktei (kai me to dikio sou re man) alla toulaxiston eixe er8ei both to 11 kai to 13 kai eixes tin eukairia na ton deis tote. 8a borouses vevaia na pas mia volta mexri sofia (an sou vgenan ta oikonomika of course).den nomizo na tan akrivo packeto (me ekdromi apo co-capital).

2 Likes

Μαν “αγανακτώ” γιατί πιστευω ότι όντως θα έβγαινε και όχι για μένα προσωπικά. Εγώ τον είδα και 06 και 11 και 13. Και θα τον δω πάλι 18 Ιουνη Ολλανδία όπου και μένω για την ώρα. Απλά είναι κρίμα να πάει μεχρι Βουλγαρλια και να μην τον φέρουν. Είναι άλλο tour από το the Wall αυτό

Ε ας μην τον φέρνανε 4 φορές στο ίδιο να τον κάψουνε. Τώρα τι ακριβώς να πουλήσουνε;

Ντάξει ρε φίλε, πάνε χρόνια. Και τωρα δεν είναι ξαναμανά the wall.Επίσης μια μερα ήταν να γινει το 13 στο κλειστο. αλλά υπήρχε ζήτηση

i understand alla ama deis ta teleutaia xronia posa tours pane sofia kai den katevenoun einai na apogoiteuese (Maiden 14, Slayer/Anthrax 16, Helloween17 to name a few).

3 Likes

Το '11 ήταν στο κλειστό ρε. Είχαν ανακοινώσει 2 μέρες και μετά από λίγο έβγαλαν και τρίτη. Είχαν πει κιόλας ότι θα βιντεοσκοπηθεί το show και θα κυκλοφορήσει και τελικά βγήκε μετά από χρόνια και ανάθεμα αν είχε και καμιά σκηνή από εδώ :stuck_out_tongue:. Ε μετά φέρανε το ίδιο τουρ ύστερα από 2 χρόνια, το βάλανε στο ανοιχτό, πήγε άπατο, κάηκε ο Rog. Δύσκολο να ρισκάρει να τον ξαναφέρει ο Λώρης.

Εγώ ειδικά με maiden και helloween εχω απογοητευτεί τελειως, Αυτο το SVOASS επετειακό τουρ στο λαιμο μου εχει κατσει :stuck_out_tongue:

2 Likes

giafto opos exo 3ana anaferei eixa kanei ta koumada mou kai piga kai sta 3 gigs stin sofia pou anefera pio pano. file dustixos den a3izei na perimeneis ti 8a ferei o loris kai o ka8e loris. kapos etsi xaneis tours kai meta to metanioneis.

2 Likes

κάτσε γιατί σαν να πήραμε μπρος τώρα. Για να δούμε…

w8 wow what happened? eipa kati kako? den katalava ti 8es na peis? please explain

αχχαχαχ οχι ρε. Εννοώ πήραμε κάπως μπρος συναυλιακά φέτος με τα ονόματά που έχουμε rockwave

oh ok I c. elpizo na min einai mono gia fetos kai tou xronou pali 3urasia?

1 Like

Αυτο που δεν εφεραν την Maiden England περιοδεια ουτε το 2013, ουτε το 2014 ηταν το πιο βαρυ για εμενα, δεν υπηρχε περιπτωση να μην γινοταν χαμος στην Ελλαδα με εκεινο το tour.

2 Likes

Αντε να κλεινουμε …
Το προβλημα ειναι οτι Λονδινο θα γινουν κλασσικα sold out σε δευτερολεπτα, οποτε ψηνω καμια εξορμηση προς Ισπανια.

Mhn to les, auth th for a anakoinwsan arenes oxi ta klassika venue twn 2-3000 pou epaizan syni8ws. Egw mallon Manchester 8a paw, decent to line-up an kai 8a h8ela/protimousa na feroun mazi tous Testament opws stin Ameriki.

Slayer / Testament / Death Angel. Αυτό θα ήταν το ιδανικό για μένα. Bay Area all the way.

1 Like

Τιμες Ολλανδια μαλλον ειναι γυρω στα 70

Πολύ πιο ακριβά από την προηγούμενη περιοδεία και παίζουν και σε πολύ μεγαλύτερο χώρο. Περιμένω να δω πόσο θα έχει γουέμπλει.

OCD παρατήρηση:
Oι Slayer είναι LA, όχι Bay Area.
(συγγνώμη)

2 Likes

LOL συγχωρεμένος!

1 Like