Σεβάσμιες μπάντες που είναι κοινό μυστικό ότι δεν ακούγονται αλλά παραμένει μυστικό

ποπ μπάντα αρέσει σε φανατικό ποπά
σοκ.

αυτο που σου εβαλα εμενα μου αρεσει αρκετα και ο λογος ειναι οτι επικεντρωνεται στον ρυθμο απο το τυμπανο και τα πληκτρα. Αυτα που επικεντρωνονται στη φωνη του και στους στιχου ειναι που δεν ακουγονται (ιμχο)

Κοίτα, δεν περίμενα να ακούσω φωνή “τραγουδιστή” ούτως ή άλλως, εξού και “για αυτό που είναι, κααλό είναι”.
Δε νομίζω όμως να μπορώ να τον κατατάξω στους σεβάσμιους, αν και κάπου είδα κάτι αποθεωτικές κριτικές (έλεος)

Κλαίω :joy:

1 Like

Άσχετο αλλά αξίζει να τσεκάρετε το Νήμα πάντως, μία ταινία του

1 Like

Δεν είναι έκπληξη η γνώμη του Ror για τους Queen, αφού σε οποιοδήποτε θέμα που ποστάρει σου έρχεται κάτι μεταξύ εμετού και διάρροιας γιατί να αλλάξει κάτι τώρα;

1 Like

φαντασου σε καθε θαψιμο “ιερης” μπαντας σε αυτο το τοπικ να απαντουσαν ολοι σαν εσενα τον καθυστερημενο

Νομίζω φτάνει.

1 Like

Ηρεμησε χιονονιφαδα μου :kissing_heart:

1 Like

Αουτς ρε. Βαρύ :disappointed_relieved:

1 Like

Πόσο ίσια δόντια μπορεί να χει??

Με τετοια κενα αναμεσα, τι να το κανει που ειναι ισια, με συρμα πρεπει να βγαζει το φαγητο απο εκει…

Και στη μουσική το ίδιο μυρωδιάς (μη πω και χειρότερος) όσο και στη μπάλα,ε ;;;;

2 Likes

ακου εσυ ραντιο γκαγκα ραντιο γκουγκου και ασε με εμενα

On topic ξανά: Lamb of God. Συνήθως 2-3 κομμάτια από κάθε δίσκο. Κατά τα άλλα, επαναλαμβανόμενοι, όχι ιδιαίτερα δημιουργικοί (δλδ στάσιμοι) κ υπερεκτιμημένοι.

Kiss,Queen

με πεθανες

Celtic Frost

ΚΙSS. Τωρα αυτός που βαλε Queen, τι να πω. Βρηκαμε εναν ανιθρωπο που δεν μπορει να τους ακούσει

1 Like

δεν έχεις ακούσει σοβαρά τότε, γιατί αυτό δε παίζει