Στοιχημα

Λοιπον εδω θα μαζευομαστε ολοι οι κουβαδες του φορουμ και θα λεμε τη γνωμη μας και τις προτασεις μας για το στοιχημα.
Οχι τιποτα αλλο,αλλα με τοσες συναυλιες τα χρειαζομαστε τα λεφτα…

Αντε ρε παμε,και καλα κερδη.

Για σημερα εγω εχω εμπιστοσυνη στον 1 της Μαντσεστερ και της Σριουσμπερι,καθως και στο 2πλο της Χιμπερνιαν.

Νταφέρμλιν-Χιμπέρνιαν 1-0 #-o #-o #-o

Ρε τι χάσαμε πάλι…:lol:

Κουβα και παλι.
Σε λιγο θα μας φωναζουνε buckethead…

Ωχ, έχει να πέσει κουβάς εδώ μέσα λέμε!!! :lol:

Όταν πάτε κουβά, θέλετε να κάνω delete τα ποστ σας για να μη μένουν στην ιστορία???:lol: :lol:

Εδώ παίδες θα απέχω διακριτικά, γιατί έχω ορκιστεί από το 2000 να μην ξαναπαίξω στοίχημα (μεγάλος κουβάς τη μέρα που το αποφάσισα…:frowning: )

Το καλο εδω ειναι οτι τα ποστ μενουν !!!
“Η Αποκαλυψη των κουβαδων”!!!
Ουτε εγω παιζω στοιχημα εδω και χρονια, δεν υπαρχει λογος να πεταω τα λεφτα μου.

παρολαυτα θα παρακολουθω το τοπικ ανελειοως για να δω ποιοι ειναι οι κουβαδες!

Ωραια Davidian και Gigatron απ’οτι φαινεται εμεις θα ειμαστε οι μονομαχοι του κουβα.

Let the game begin.

(Oταν εμεις θα γινουμε πλουσιοι ομως ρε κουφαλες δεν θα σας κερασουμε ουτε μια μπυρα.
Ετσι για να μαθετε!)

Εχει να πέσει κλάμα εδώ…:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Σήμερα βλέπω Μπόχουμ-Σάλκε over,Αμιάν-Γκινγκάμπ 2 (Εκπληξη),και Ιενα-Ντούισμπουργκ 2 Aντε και καλά κέρδη να έχουμε…:lol: :lol:

Επρεπε να γινει εεπιτελους ενα τετοιο τοπικ …γουσταρω…

Να χασεις λεφτα ???:-k

                              :p

Καπως ετσι…:stuck_out_tongue:

1/3.
Το κουβαδακι σου και στην παραλια.

:lol: :lol:

:lol: :lol: Κλασικά πράγματα…

Τι βλέπεις για σήμερα ρε Χρήστο?:-k :-k

Παιζει η αγαπημενη μου Στιβενειτζ εκτος.Αυτη την ομαδα οποτε την εχω στοιχηματισει για 2πλο(5-6 φορες) παντα κερδιζει και εχει και αποδοσεις πανω απο 2.50!Αλλα τωρα ειναι ψιλοαδιαφορη αρα δεν λεει.
Υπαρχουν καλοι ασοι (Μπαγερν,Τσελσι,Φιορεντινα,Βαλενθια,Λιντς) και καλα Χ στο Ατλετικο-Μπετις και Τουλουζ-Παρι…
Δεν ξερω αν θα παιξω τελικα,αλλα αν επαιζα θα εβαζα Τσελσι,Βαλενθια 1 και με λιγο ρισκο 2πλο την Μαντσεστερ(αμα δεν κερδισει,η Τσελσι το αγκαλιαζει το πρωταθλημα) και την Πορτο,παει να σιγουρεψει το πρωταθλημα και παιζει με την Μποαβιστα που ειναι ψιλοαδιαφορη.

A,μολις ειδα και τις αποδοσεις αυτων που θα επαιζα και ειναι χαλια :lol:
Ισως αξιζουν για ρισκο τα Χ της Ατλετικο,της Χιμπερνιαν με την Ρειντζερς και της Λετσε με την Μπολονια και το διπλο της Νοτιγχαμ.

Ειδατε την αποδοση στο Χ της Αλμπινολεφε με την Μαντοβα??1.85…!!
Μουφα μου φαινεται,κ μια αλλη φορα την ειχε κατω απο 2 την Αλμπινολεφε για Χ εντος εδρας και κερδισε…

Μην παίζεις ποτέ Χ στην Serie και ειδικά με τόσο μικρές αποδόσεις.Δεν έρχονται ποτέ…:lol: Εγώ για αρχή βλέπω πολλά over στην Premiership διπλό Στουτγάρδη,άσο Ααχεν και άσο Μάλμε…:-k :-k θα επανέλθω…:smiley:

p-o-u-t-a-n-a chelsea!!!pali kouba phga!!!:x :x :x :x :x

20 ευρω στην ανατροπη της Μαντσεστερ (1-ημιχρονο, 2-τελικο) με αποδοση 27 στην Betfair… Κερδος 520 ευρω…

Επιτελους…

Σημερα θα παιξω…626 Θελτα-μαγιορκα (1)
723 Μαρσειγ-σοσο (1)
Λαρισα-Παναθηναικος(2)

Το μονο που φοβαμαι ειναι τον παναθηναικο :-k :-k