Στοιχημα

Την προηγουμενη βδομαδα μου χαλασε την τριαδα το χαμενο πεναλτυ του οσκαρ, αυτη το χαμενο πεναλτυ του μαχρεζ… Ειχα παιξει γιουναιτεντ, λεστερ, σιτυ κ ηρακλη στο λαιβ στο 14 αποδοση… Πολυ μεγαλη ατυχια κ πολλα νευρα, πεναλτυ κ κοκκινη στο 60 κ να μην παιρνεις το ματς… Ρεπο μεχρι νεοτερας

Επιστροφή μετά από καιρό με δυάδα:

Γιουβέντους - Μπάγερν Χ

Άρσεναλ - Μπαρτσελόνα 1Χ

Η δικη μου δυαδα μαλλον θα ειναι Αρσεναλ γκολ/γκολ και Γιουβεντους Χ ημιχρονο!

Προκαλούν οι αποδόσεις στα φαβορί, πραγματικά. Για κόντρα βλέπω τη Ρεάλ στην οποία θα πέσουν όλοι πάνω μετά τη νίκη της το Σάββατο, αλλά δεν με εμπνέει και πολύ η κατάσταση της Βολφ και ίσως το αποφύγω. Και στην Παρί δίνεται λίγο ο άσσος, νομίζω το γ/γ ή το 2-3 γκολ είναι πιο ασφαλείς επιλογές.

Για σήμερα:

Μπαρτσελόνα - Ατλέτικο γκολ/γκολ (δεν αποκλείω κανένα 0-0, 1-0, αλλά στο 2.20 το γ/γ είναι πολύ καλό)

Μπάγερν - Μπενφίκα 2-3 γκολ

Aτλετικο Μπιλμπαο- Σεβιλλη goal/goal
Ντορτμουντ - Λιβερπουλ under
Μπραγκα- Σαχτιορ Ντ. 2

Σεβιλλη και Λιβερπουλ δυαδα σημερα και αμα κατσει ,εκατσε!!

Βλέπετε κάνα πρώτο σκόρερ ρε παίδες για το EURO?

σε τετοιες διοργανωσεις ο πρωτος σκορερ μπορει να εχει 3-4 γκολ

ο ροναλντο στους ομιλους εχει ισλανδια, αυστρια, ουγγαρια

επισης muller, kane

Εμενα μου εχει κολλησει εδω και αρκετο καιρο ο Γκριεζμαν. Οπως και η Γαλλια για νικητρια.

γενικα ειναι απο τις πιο απροβλεπτες νομιζω κατηγοριες. Οι καλες ομαδες που προχωρανε πολυ συνηθως παιρνουν γκολ απο παραπανω απο εναν παικτες οποτε μπορει ο Bale με την ουαλια πχ να εχει περισσοτερα γκολ απο τον φορ της γαλλιας, ισπανιας, γερμανιας

Ναι, αλλα προτιμω να πονταρω σε παικτη ομαδας που εχει αυξημενες πιθανοτητες να φτασει μεχρι τους 4. Ποσα να βαλει δλδ ο Μπειλ (μιας και τον εφερες ως παραδειγμα) απο τη στιγμη που η Ουαλια παιζει και να μην περασει τον ομιλο; Ο Μιλερ απο την αλλη (που επισης ανεφερες) ειναι σιγουρα στις ενναλακτικες μου αφου εχει τον τροπο.

Ροναλντο λογω ομιλου μου φαινεται καλος. Ζιρου επισης κ Νολιτο απο Ισπανια

Η ουαλια ειναι με αγγλια ρωσια σλοβακια και φετος περνανε και τρεις απο καποιους ομιλους. Επισης lewandowski με πολωνια που αντιμετωπιζει γερμανια, β. ιρλανδια, ουκρανια. Αυτοι οι δυο το πιο πιθανο ειναι να παιξουν 3-5 ματς απο τα 7 που ειναι το μαξ.
Τωρα δεν ξερω τι γινεται σε περιπτωση ισων γκολ στους σκορερς. Αν κριτηριο ειναι τα λιγοτερα ματς τοτε δεν ειναι καθολου κακη επιλογη. Αν κριτηριο ειναι οι ασσιστς τοτε παμε παλι σε muller

αν ειναι πολλοι με ιδια γκολ διαιρειται το ποσοστο.
Δεν παιζουν ρολο τα παιχνιδια που εχουν παιξει.
Μπορει και ενας αλλα Σαλενκο να βαλει 5 γκολ σε ενα ματς και να βγει πρωτος σκορερ στη διοργανωση
οπως εγινε στο μουντιαλ του 94

Το 25άρι του Ζλάταν με δελέασε αρχικά, αλλά μετά είδα τον όμιλο της Σουηδίας με Βέλγιο, Ιταλία και Ιρλανδία. Αν και ποτέ δεν ξέρεις…

εγω περιμενω την Σουηδια να κανει καλη πορεια σε αυτο το euro
Δεν εχω κατσει ακομα να ασχοληθω με τα ροστερ και τους ομιλους για να διαλεξω

απλωσα χτες το βραδυ ενα κατοσταρικο σε μακροχρονια του euro,εχει πολλα ωραια ειδικα στοιχηματα.
συνδιασμος πορτογαλια κουπα ροναλντο πρωτος σκορερ 51.00 αποδοση

εριξα κ τετραδα πρωτης αγωνιστικης νικες για γαλλια,κροατια,πορτογαλια,γερμανια 7 αποδοση

σκορ για το Γαλλια- Ρουμανια που επαιξα
3-0, 4-0, 4-1

να βαλει και ο Ζιρου κανα γκολ γιατι τον πονταρα μαζι με καποιους αλλους για πρωτο σκορερ διοργανωσης

Εγώ επαιξα Κονσιελνι, Μανγκαλα πρώτοι σκόρερ της αναμέτρησης fun bet μπας και…

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πορτογαλία και Αγγλία από μένα για κατάκτηση.