Στοιχημα

Φίλος, δε βρίζουμε west ham. Up the hammers!

Δεν ξερεις κατι μπινελικια μου της εριξα οταν μου χαλασε την πανεμορφη Αγγλικη τριαδα που ακομα και η ηρωικη Αστον Βιλλα εχανε 0-1 στο πρωτο και στο δευτερο εριξε 4!

Εχω σταματησει το αθλημα γμτ γιατι η μανα τωρα που λειπω ελεγχει την πιστωτικη και αμα βλεπει συνεχεις αναληψεις θα την ψυλλιαστει…:roll:
Κοιτα,εγω θα σε συμβουλευα να μην ακουμπησεις το Παοκ-Αρης,τετοια ντερμπυ ειναι απαγορευτικα για στοιχημα.Κατα τ’αλλα δεν εχω ψαξει την αγωνιστικη.

Καλος σε τριαδες ειναι ο Σωτηρακοπουλος απο το footballbet.gr και ο Βραζιλιανος για Αγγλια και γενικα τα ξενα ματς,στα ελληνικα παντα λεει οτι θα κερδισει ο Παοκ και θα χασουν βαθμους οι 3 της Αθηνας.

Α μπραβο, δωσε μερικα σαιτς με καλα προγνωστικα γιατι αρχισαμε το online bettin και λυκος που θα μας φαει… :stuck_out_tongue:

O Bραζιλιανος γραφει στο betnews.gr(αλλα μην τον εμπιστευεσαι για τα ελληνικα,κυριως μικροτερες κατηγοριες Αγγλιας και τετοια πιανει,και πιανει και εκπληξεις καμια φορα),και αλλα καλα που χρησιμοποιουσα ειναι τα sportgate.gr,luckybet.gr και το footballbet.gr που σου ειπα.

Cheers mate. :wink:

Kαι μερικα καλα για αποτελεσματα??

Εννοεις για live ενημερωση ε?
Livescores.gr,scores24.gr μπαινω συνηθως,αλλα νομιζω εχουν ολα σχεδον τα αθλητικα σαητ λαηβ ενημερωση για στοιχημα.

http://futbol24.com

δεν υπάρχει πιο γρήγορο σε ενημέρωση… εγώ πλέον εχω καταργήσει τα σημεία. Παίζω στην gamebookers και μόνο over 1,5 ή 2,5 και score/not to score

Βέβαια για όποιον θέλει σημεία και Over/under και από οπαπ

ο guru στο www.surbet.net είναι ότι καλύτερο…

Αντε να δουμε,γιατι η μπουντεσλιγκα χθες με πηγε μεγάλο…

κοιτα εγώ δεν παίζω σημεία το τονίζω, αλλα παίζω over 1,5/2,5. χτες εάν είδες ολα ήταν over 1,5 τουλάχιστον. και φυσικά με πηγε ταμειακι μικρό.Μπαίνουν πολλά γκολ στη γερμανια. και ση΄μερα στη β’ γερμανίας θα έχει πάλι λογικα αρκετά γκολάκια. Θα δούμε χεχεχεχεχ.

Έχεις δικιο για την Γερμανια.Μπαινουν πολλα γκολ και συνηθως το over είναι καλό σημειο.Το θεμα με το συγκεκριμενο πρωταθλημα είναι οτι δεν υπάρχουν πολλα στανταρ σημεια να παιξεις.Οι εκπληξεις είναι συνηθες φαινομενο.Αυτες πρεπει να πετυχαινεις(ευκολο να το λες… :frowning: )

και γω κυνηγούσα σημεία, και προκοπή δεν είδα. Βρίσκω 3-4 δυνατα over 1,5 ή 2,5 και βαράω. Αν παίζεις Internet δεν βλέπω το λογο να κυνηγάς σημεία. Οβερ και ξερό ψωμί. τι σημασία εχει αν ειναι μικρότερη απόδοση? Σίγουρα ειναι καλο να πιάνεις σημεία, αλλά κάθε σημείο εχει 33% πιθανότητα, ενώ το οβερ 50% :wink: και το κυνηγάς και μέχρι τη ληξη του ματς :stuck_out_tongue:

Σωστος.Ενω στο under παιζει να πας και κουβα από το 15ο λεπτο(μου χει συμβει…#-o #-o είχε απόδοση 1.60)

Mου χει τυχει over μεσα σε 6 λεπτά…:lol: (Μπουντεσλίγκα που αλλού?)

Να παρει! Τελικα δεν εβαλα τον ΠΑΟΚ που ειχε και τρελη αποδοση! Αλλα τα επαιξα ολα στην Ξανθη και την πορνη την Τσελσι. Αντε να δουμε…

Εβαλα οβερ το Βαγερν-Βερντερ και ειναι ηδη 0-1… :stuck_out_tongue:

Ελπίζω να το είχες over 1.5 .
Εγώ εδώ και λίγο καιρό τόχω κόψει το στοίχημα. Δεν έβγαινε τπτ. Μόνο όταν δεν έπαιζα εγώ, κάθονταν τα σημεία :stuck_out_tongue: Θα γίνω bookie μου φαίνεται σαν το Two For The Money.

Ασε… καταστροφη αυτο το τριημερο, τπτ σου λεω. Στον κουβα ολα. Μια με αυτο της Μπαγερν(με το αναπηρι τον Τονι), μια με την Τσελσι, ταμαμ. Μα να τα χανω ολα, οχι να πιανω ολα τα αλλα και να με πανε τα “καλα” μεσα…[-X

η παοκάρα με πλήρωσε, 2,40 έδωσε το οβερ 2,5 :smiley:
τα γερμανικά τα είδατε, οβερ 1,5 και πάλι για πλάκα, όπως και στη β’ γερμανιας, παρατηρήστε ότι όλα από Παρασκευή κάτσανε οβερ 1,5 και g/g (σκοράρον και οι δυο)