Στοιχημα

νικη Αγγλιας αποψε

πηγαμε κουβα ? ακουστε και μενα πουεχω να πω κ εγω τη σοφια-ιστορια μου

αν κ εχω να δω μουντιαλ απο το 1998 , ειπα να παιξω για πλακα στοιχημα ενα 40ρι σε αυτο το μουντιαλ

υποψιν - δεν εχω ξαναπαιξει ΠΟΤΕ στην ζωη μου στοιχημα ΟΥΤΕ 1 ευρω , αλλα τελικα το live bet ειναι πολυ καλη φαση (θα αναλυσω παρακατω)

1η μαλακια - πονταρα 3 ματς ολα πριν να γινουν τα ματς διχως να εχω δει λεπτο του καθε αγωνα = κουβας με νιγηρια-ιραν και βραζιλια-μεξικο(ας οψεται ο τερματοφυλακας εδω αλλα και παλι)

με αυτα και με αυτα , αν κ μπηκα με 40 ευρω βρεθηκα ναμαι με 19 ευρω και λεω γαμα το δε ξαναπονταρω στα τυφλα - μαλλον δεν το εχεις το γαμηδι το στοιχημα

εντωμεταξυ , ναναι το στοιχημα ? ναναι που βαριεμαι αυτη τη περιοδο ? ναναι που γινονται καλα ματς ? οτι κ ναναι , αρχισα παλι να γουσταρω να βλεπω μπαλα (εχω να δω διεθνη διοργανωση απο το μουντιαλ 1998 ξαναλεω) και εκατσα και ειδα 3-4 ματς αυτες τις τελευατιες μερες

καθομαι λοιπον να δω κ την εθνικη - κ λιγο το ενστικτο , λιγο ενα 'δε γαμιεται , παιξε με ρισκο (αλλα εχοντας ‘διαβασει’ τη φαση πρωτα λιγο) μου τη βαρεσε κ εβαλα τα τελευταια 19 ευρω στο να ερθει ισοπαλια η Ελλαδα

σημειωση - το πονταρισμα εγινε στη ληξη του ημιχρονου και με την ελλαδα ηδη με 10 παιχτες

γιατι το εκανα ? 1) οι ιαπωνες ειδα οτι ειναι φρου φρου και με την ελλαδα ναναι με 10 λεω οσο κλισε κ αν ακουστει ‘θαπαιξουν ψυχωμενα και με @@ και θα κρατησουν το 0 στην εστια τους, να βαλουν γκολ χλωμο = ισοπαλια’

με καυλωσε κ που το εδιναν στο ημιχρονο 2,75 την ισοπαλια κ λεω ‘ειτε κανεις ολικη επαναφορα ειτε κλεινεις το λογαριασμο κ απλα αραζεις κ βλεπεις μπαλα , τωρα που σου γυρισε η καυλα μετα απο 16 χρονια’

αποτελεσμα , τα 19 ευρω εφεραν 52 και εχουμε 52(+40 μπονους) να κανουμε πλεον ‘διαβασμενα’ μπετ στην διαρκεια του ματς.

παραμενει τζογος το στοιχημα? εν μερει ναι παραμενει. αλλα το live bet το κανει λιγοτερο τζογος και περισσοτερο μελετη/διαυγης οραση που παει το ματς και νομιζω οτι ευνοει οσουν εχουν οξυδερκεια και ‘διαβαζουν’ καταστασεις. αν βρεις κ μια καλη αποδοση , τοτε νομιζω πως εχεις καλες συνθηκες σε σχεση με ενα μπετ στα τυφλα πριν να δεις εστω κ 1 λεπτο του ματς που πονταρες

ηθικο διδαγμα (προς ΚΕΝ, εμενα και οσους παιζουν) και γραμμη που θα ακολουθω πλεον

βλεπω τα ματσακια , απολαμβανω μπαλιτσα και ημιχρονο αν φαω ‘gut feeling/hunch’ παιζω = κατι που να μη δινει αποδοση 1,20 (τι καταλαβα που επαιξα την αργεντινη ? 3 ευρω εβγαλα = παπαρια κερδος και αυτη η καυλα που ενιωσα με την ελλαδα που ‘διαβασα’ το ματς σωστα = priceless.

θα επανελθω με νεο ποστ (μαλλον)

εγω παντως μια χαρα εικοσαρακι εβγαλα με ασσο ουρουγουαης και νο γκολ ελλαδα-ιαπωνια στον οπαπ. επιασα και το οβερ που το ειχα συνδυασει σε αλλο δελτιο με ασσο ημιχρονο/τελικο της ιαπωνιας αλλα δεν ηξερα οτι μιλαμε για τοσο αμπαλους!!

Ενα φιλαρακι εσπρωξε ενα χιλιαρικο στο οβερ της Αργεντινης-Ιραν που εδινε 1.35!!!Τραγικο πονταρισμα το οποιο εχασε κι ολας

Φορτωσα το 1Χ διπλη ευκαιρια της Αμερικης στο 2.02 αυτην την στιγμη!!!

εριξα τα τελευταια 12,5 ευρω σε τριαδα γερμανια νικη στα 90’,αργεντινη νικη στα 90’ και neymar anytime scorer…

καλα ξεκινησε!!!

Εγώ 23:04 έπαιξα Τιάγκο Σίλβα πρώτο σκόρερ. 8)

βλεπω διπλο της Γερμανιας.
Δεν με πειθει η Βραζιλια και χωρις Νειμαρ ,πολυ δυσκολα να προχωρησει

Επαιξα Γερμανια με τα μπουνια σημερα

απο τα πιο εύκολα στοιχήματα που εχω πιάσει…

διπλο/διπλο

παμε αυριο να τελειώσει και η Αργεντινή και θα πάρουμε τα χαμενα του μουντιαλ…

Xαχαχαχα και τωρα ειδα οτι η bet μου το έδωσε κερδισμένο απο τωρα!!!

Μια απο τα ιδια

Κατακτηση Αργεντινη με μπουνια σημερα

Ααλμποργκ 2
Βασιλεια 2
Κολο κολο 2
Στουρμ Γκρατς 2

Ααλμποργκ της μανούλας σου.
έβλεπα και το ματς, μετα το 70 προσπαθούσαν να κρατήσουν το Χ

Περιμενω τα προκριματικα του Τσου Λου για να ασχοληθω

στανταρ, λουντογκορετς κ κλαμπ μπριζ

Διπλο Τριφυλλαρα ετσι για το καλο

Νίκες για Μολντε, Φρεντρικσταντ, Μπροντμπι ,Ροζενμποργκ , Κολο κολο