Στοιχημα

Αστο δεν βλεπετε η Μπιλμπαο.Εγω φορτωσα τον ασσο της Μαλμε για αυριο

Πολλα χαλια η μπιλμπαο κ μεγαλος κουβας… το γαυρο τον βλεπω για οβερ, πληρωνει 2,10

εγω με σύστημα 2-3-4-5 πήγα ταμείο με τα Χιναρια Roma, αποελ, Schalke k έχασα barca,chelsea
:confused:

1 Άρσεναλ, 1 Ατλέτικο και 1Χ Μάλμε για σήμερα.

Άψογα! =D>

Ωραιο ταμειακι σημερα.Μαλακια που δεν εβαλα και την Βασιλεια που την εβλεπα και αυτην

γαμω το σπιτι σου πορνη γιουβεντους σκουλικιαρα, ουτε ενα μηδεν δεν εισαι αξια να κρατησεις. 3 στα 4

χασαμε την Σεβιλλη για καλο ταμειο

Αφου ξερω οτι η Ολλανδια ειναι αναξιοπιστο πρωταθλημα τι ηθελα να βαλω την Ουτρεχτη?
2-0 στο 60 περιπου και ηρθε 2-3

Εγώ πρόλαβα στο παραπάνω ματς και έκλεισα το στοίχημα. Τράβηξα τα λεφτά όταν έγινε 2-1. Αντί για 37 που κέρδιζα από την τετράδα πήρα 30, πάλι καλά που το σκέφτηκα.

Για σημερα φορτωσα ασσο Τοτεναμ και διπλο Βιγιαρεαλ ξεχωριστα

Τετράδα σημερινή

Λυών - Λιλ 1 Ασιατικό -0.25
Τότεναμ - Σαουθάμπτον 2 Ασιατικό +0.25
Γούεστ Χαμ - ΚΠΡ 1
Σαμπντόρια - Αταλάντα 1

southampton για κλαματα…

Χεχεχεχεχε ωραιο ταμειακι και με καλες αποδοσεις!!!

απ’τα καλυτερα στοιχηματικα σουκου ηταν αυτο που περασε, σιγουρα το καλυτερο φετινο… περασανε παρα πολλα σημεια… εγω επιασα δυαδα χαλ-ρεν κ τετραδα χαλ-ρεν-τοτεναμ-γιουβεντους αλλα κ κατι μικρα στοιχηματακια του ενος κ δυο ευρω… φουλ για αναληψη σημερα… :smiley:

Οντως ητανε καλο ΣΚ. Ειδικα χθες.

Λυον 1
Σαμπντορια 1
Ραπιντ Βιεννης 2
Γουεστ Χαμ 1

Τα 2 πρωτα και μονα αποδεκτα και η τετραδα οπως ειναι και το βραδυ στο λαιβ, Πορτο και Μπενφικα ηταν αμφοτερες Χ στο ημιχρονο, τα επαιξα και τα δυο 1, περασε κι αυτη η δυαδουλα!
Στο τσακ ημουν να παιξω στο λαιβ και 1 την Παρι, που εδινε 2,50 γυρω στο 60. Ευτυχως δεν το εκανα γιατι ισοφαριστηκε στο 93!

δεν ειναι για πολλα το προγραμμα… εριξα τριαδα βοσνια-σκωτια-σερβια κ πενταδα συν αιγυπτο-νιγηρια

Εθνικες δεν παιζω.Αρα αναμενουμε το επομενο σ/κ για φορτωμα

ενα ελαφρυ πονταρισμα στις νικες
Δανιας Γερμανιας και Ελλαδας

δε θελω να φορτωνω εθνικες αλλα η δυαδα ασων ελλαδα-β.ιρλανδια κ σερβια-αλβανια στο 1,53 μου φαινεται πολυ καλη… αναγκη μεγαλη για βαθμους κ εμεις κ οι σερβοι…