Στοιχημα

ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΡΕ ΖΟΖΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???!!! :evil:

Έπαιξα τον άσσο στο 3 κάτι στο 80’ και πανηγύρισα λες και το έβαλε η Άρσεναλ, αλλά ήθελα ένα ακόμα γκολάκι για χοντρή μπάζα.

Πωπω, αν δεν έμπαινε το γκολ στο τέλος θα είχα πάθει χοντρή ζημιά…

παλι καλα να λες που απλωσε ο αλλος λιγο το ποδι του και της αλλαξε πορεια και μπηκε!!

Πάλι καλά δεν λες τίποτα! Το 2-3 γκολ που περίμενα για να κλείσω την τριάδα, δεν μπορούσα να το καλύψω με τίποτα, συνεπώς είχε αρκετό ρίσκο αυτή μου η επιλογή (το όβερ 0.5 θα ήταν σίγουρα σοφότερη επιλογή, με αρκετά μικρότερη απόδοση όμως). Είχε ακυρωθεί και γκολ της Τσέλσι λίγο πιο πριν (σωστά βέβαια, αλλά άντε να μου το πεις υπό τέτοιες συνθήκες)… το τέλος όμως ήταν γλυκό!

Τσου - Λου ξανά από σήμερα. Οι αποδόσεις για Ρεάλ και Μπάγερν είναι αστείες και προσφέρονται για κόντρα αβέρτα (ειδικά η Ρεάλ). Η κατάσταση της Σαχτάρ είναι άγνωστη μετά από το κλασσικό διάστημα διακοπής, αλλά το αμφίσκορο δίνεται σε καλές αποδόσεις και ίσως το τιμήσω στο Live. Θέλω να δω όμως οπωσδήποτε την εικόνα της πρώτα πριν ποντάρω.

Χ το Παρί - Τσέλσι για σήμερα.

παντως το Σαχταρ -Μπαγερν δεν θα γινει στο Ντονετσκ αλλα σε αλλο γηπεδο

συμφωνω για το Χ στο Παρι - Τσελσι με καλυψη στο διπλο λογω απουσιων της Παρι και
που τελευταια δεν παιζει και καλα

ΖΟΖΕ :yahoo: ΖΟΖΕ :yahoo: ΖΟΖΕ :yahoo:

Μετά το Χ με την Σίτι και τον άσσο στα χασομέρια με την Έβερτον, πάλι με πλήρωσες μωρή προπονητάρα με τις τακτικές σου!

Για την Μπάγερν τα λέγαμε και πριν. Τέτοιες αποδόσεις μόνο για κόντρα αξίζουν. Μετάνιωσα που δεν έπαιξα το 1Χ, αλλά μην είμαι άπληστος, μια χαρά έκλεισε η βραδιά.

Θέλω πολύ να κοντράρω την Μπαρτσελόνα σε τέτοιες αποδόσεις (πάνω από 3.60 δίνεται η νίκη της Σίτι), αλλά η απουσία του Τουρέ με αποτρέπει. Το άλλο το βλέπω γ/γ, αλλά δεν θα ασχοληθώ.

Μιας που έπιασα το σκοράκι στο ντέρμπι τις προάλλες (thanks Τσόρι), θα συνεχίσω με φαν μπετ 2-2 σκοράκι το Σίτι-Μπαρτσελόνα.

Αύριο λογικά θα παίξω Χ ημίχρονο/1 Τελικό το Άρσεναλ-Μονακό.

Είχα πάει τουλέτα και ακούω από το δωμάτιο για πέναλτι χωρίς να ξέρω σε ποιον το έχει δώσει και άρχισα να ουρλιάζω. :lol: :lol: :lol:

με τη ψυχη στο στομα βγηκε το δελτιακι με
Μπαρτσελονα 2
και Γιουβε- Ντορτμουντ 2-3 γκολ

Όβερ 3.5 μετά το 0-2 της Μονακό, γιατί περίμενα και ήθελα 2-2 (τουλάχιστον…)… και με πληρώνει το 1-3…

Δεν τα θέλω αυτά τα λεφτά. :o

Fun bet 1-1 σκορ το Τσέλσι - Παρί και πάμε παράταση.

Για αυριο,

Αξιαξ 2
Μπεσικτας 2
Ρομα 2
Σεβιλλη 2

Αν το πετυχω εβγαλα τις διακοπες μου :smiley:

μακαρι φιλε αλλα αυτη τη Ρομα οπως παιζει τελευταια ,εγω δεν την ακουμπαω!!

ΝΑΙ ΡΕ ΑΦΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΕΒΓΑΛΕΣ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ!!!

Δεν είμαι καλά ρε μάγκες, είχα πιάσει και το 1-2 της Άρσεναλ την Δευτέρα. Δεν βγαίνω από το σπίτι αύριο, θα πέσει καμιά γλάστρα πάνω μου.

:yahoo: :yahoo:

Χαλαρά πάμε για σκοράκια 1-2, 1-3 την Αρσεναλάρα σήμερα. :smiley:

σκορ ατλετικο μαδριτης
1-0 , 2-0

Αμα κρατησει η Αρσεναλ καλα ειμαστε!

Ωραίος Μασίν, σωστό στοίχημα. Έπιασα κάτι ψιλά με 2 ημ/ 2 τελ Άρσεναλ και 1 Ατλέτικο χτες. Τα έριξα και τα δύο μετά το 20’ και έκατσαν όμορφα.

Σήμερα, 1 Ντόρτμουντ (και πιθανά σκοράκια 2-1, 3-1) και γ/γ μαζί με over 2.5 το Μπαρτσελόνα - Σίτι.

το επιασα αλλα δεν επαιξα πολλα να βγαλω

επαιξα σημερα Ντορτμουντ σκορ 2-0
και συνολικα κορνερ στο συγκεκριμενο παιχνιδι 7-8

Για να δουμε!!

Ος 2
Βαλενθια 2
Μαδεργουελ goal/goal