Στοιχημα

Για σήμερα, Χ το Ατλέτικο - Ρεάλ. Το άλλο λογικά η Γιουβέντους θα το πάρει στο 1-0, 2-0 αλλά με τον κώλο της Μονακό ποτέ δεν ξέρεις, οπότε το αφήνουμε.

Τεράστιες οι αποδόσεις στον άσσο της Παρί (πάνω από 4) εξαιτίας των απουσιών της. Ακόμα και έτσι όμως δεν πιστεύω να αποκλειστούν από το πρώτο παιχνίδι χάνοντάς το. Χωρίς τις απουσίες θα έπαιζα 1 (dnb), με αυτές λοιπόν θα πάω στο 1Χ.

Καλά πήγαμε την προηγούμενη βδομάδα με το Χνάρι. Αν έπαιζε μπάλα και η Παρί, τι καλά που θα ήταν…

Για να δούμε τα σημερινά τώρα:

Η προφανής δυάδα είναι 1/1 Μπάγερν και over 2.5 Μπαρτσελόνα. Κάτι πέρα από αυτό δεν μου πάει να παίξω και δεν θα το κάνω κιόλας γιατί δίνει ψίχουλα :!:

Καλό μπετάκι είναι anytime σκόρερ Ζλάταν κοντά στο 3.5.

Εγώ θα παίξω σκορ 2-0, 3-1 τη Μπάγερν. Δεν είναι για πολλά πολλά κανένα από τα τέσσερα παιχνίδια του διημέρου.

Με δυαδα προκριση μπαγερν κ ασο ρεαλ κατι βγηκε το διημερο

Δυάδα με:

Έβερτον - United 2: Καθαρά μονόπλευρο το κίνητρο στον αγώνα και η ΜU είναι σε καλή
κατάσταση (έχει βέβαια κάποιες απουσίες, Κάρικ κτλ), την πέρασε η Σίτι χτες κιόλας. Στο 2.10 αξίζει για ποντάρισμα.

Άρσεναλ - Τσέλσι 1 (dnb): Χρειάζεται να αναλύσω τίποτα??? :!: :lol:

επιτελους εσπασε ενα αρνητικο σερι
τριαδα Μονακο, Λυων, Ρεαλ!!

Χα! Ευτυχώς που τα έφαγαν Νάπολι και Ρεάλ για ανέβουν ο άσσος και το διπλό αντίστοιχα. Τα φάγανε νωρίς και τα “κάρφωσα” έτσι αμέσως. Λυών, Ρεάλ και Νάπολι κέρδισαν με το ίδιο σκορ χτες το βράδυ, 4-2. :-k

Κάτσοοοοοοοοοοοοοοοοοοο \:D/

Η νίκη της Γιούβε σήμερα είχε παιχτεί καιρό τώρα. Είχα γράψει στο ανάλογο θρεντ ότι μπορεί να κάνει την έκπληξη και να το πάρει και προφανώς για να γίνει αυτό το πρώτο βήμα ήταν να νικήσει σήμερα. Βέβαια το 2-1 είναι “κακό” σκορ και δύσκολα θα περάσει… anyway πλήρωσε τώρα και στο επόμενο κρατάμε τα λεφτά μας και δεν παίζουμε τίποτα.

Την έχω και σε φαν μπετ με 5 ευρώ για κατάκτηση (9 έδινε).

Κάτι μου λέει πως θα δούμε μπάλα και μετά τις 12 το βράδυ, συνεπώς 2-1 ακριβές σκορ το Ρεάλ - Γιουβέντους. Με βαριά καρδιά καθώς την πιστεύω πολύ την Γιούβε. Μακάρι να περάσει στην παράταση αν βέβαια πάει εκεί το παιχνίδι και να μην την σφάξουν ώστε να δει ο κόσμος τον εμπορικό τελικό.

Καλα πηγε χτες με οβερ 2,5 απο πριν κ αντερ 5,5 ,μπαγερν οβερ 4,5 κορνερ στο λαιβ
σημερα στηριζω ρεαλαρα παρα τις απουσιες,ασο , προκριση ρεαλ, ρεαλ οβερ 1,5 κ fun bet ροναλντο οβερ 1,5

Χριστέ μου! 8O

Φίλε, ελπίζω να τα έπαιξες συνδυαστικά τα τρία πρώτα και να μην έχασες πολλά. Ή έστω να τα κάλυψες στο Live.

Κρίμα που η πίστη μου στη Γιουβέντους δεν σου άλλαξε τη γνώμη.

Απτα 4 μονο προκριση δεν επαιξα, ολα μονα αποδεκτα… γαμησε τα… στο 23’ κ με την εικονα του ματς θεωρησα οτι θα πληρωθω απο ολα αλλα ετσι ειναι το στοιχημα κ η μπαλα…

Κατρακυλα σημερα, παμε για αλλα

Απτα 4 μονο προκριση δεν επαιξα, ολα μονα αποδεκτα… γαμησε τα… στο 23’ κ με την εικονα του ματς θεωρησα οτι θα πληρωθω απο ολα αλλα ετσι ειναι το στοιχημα κ η μπαλα…

Κατρακυλα σημερα, παμε για αλλα

Κρίμα ρε φίλε. Στην αρχή του δευτέρου ημιχρόνου έπρεπε να ρήξεις πρόκριση Γιουβέντους που έδινε γύρω στο 3.20. Έτσι, με Χ2 θα το έπιανες, αν έμενε 1-0 θα έπιανες τον άσσο και με 2-1 έπιανες άσσο, οβερ 1.5 Ρεάλ και ενδεχομένως την πρόκριση της Γιουβέντους στην παράταση!

Σπανια καλυπτω για να μην χρεωνομαι διπλη γκανιοτα… μονο σε παρολι πανω απο 4 ματς κ αν στο τελευταιο ματς προηγηθει η ομαδα που παιζω… εξαλλου τα δυο δυνατα ειχαν αποδοση 1,66 κ 1,75 οποτε δε με συμφερε να καλυψω πριν το τελευταιο πενταλεπτο για κανενα λογο
μην το ψαχνεις ημουν για κουβα σημερα, αν επαιζα κατι αλλο θα ηταν το οβερ οποτε κ απο κει χαμενος ημουν. Ευτυχως που ενα μερος το παιρνω πισω απτην προσφορα της βετ 365

Πάλι έχασα την παράταση (1-1 σκορ δηλαδή), αν και ήμουν και πάλι πολύ κοντά. [-X

Βέβαια, ακόμα υπάρχουν τα φαν μπετ με κατακτήσεις Γιουβέντους και Ντνίπρο από τα ημιτελικά (σε αποδόσεις 9 και 10 αντίστοιχα). Ένα από τα δύο να κάτσει και θα είμαστε κομπλέ.

ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ :yahoo:

Δύο φίλοι μου περίμεναν να προηγηθεί νωρίς η Μπαρτσελόνα ώστε να καρφώσουν το Χ στο live, εγώ το είχα εξαρχής εδώ και μέρες (μετά το διπλό στην Ατλέτικο) με ένα δεκάρικο. Και έτσι βγήκε το Witcher 3.

…όβερ ο τελικός…χχχμμμ:D :slight_smile: :!:

[B]τριαδα[/B]
Παναθηναικος 1
Φενερμπαχτσε 1
Μονακο 2

…αισιόδοξε:D :slight_smile: :!:

χαζο γκολ φαγαμε