Στοιχημα

αιντε να ξεκινησουμε κ φετος να λεμε τον πονο μας… τριαδα σημερα τσελσι-βαλενθια-λιβερπουλ, βαλενθια απτο 47 με παιχτη παραπανω, τελικο 0-0…
κ απο ισπανια ειχα γραμμενα βαλενθια ατλετικο σεβιλλη για να διαλεξω 1 απτα 3, κ επεσα πανω στη σαπια επειδη περιμενα αντιδραση… διωξτε τον αχρηστο απτον παγκο ρεεεεε

Έχω να παίξω πέντε μήνες! Πότε πέρασαν ρε;! 8O

Έπαιξα ένα δελτίο με 1 Άρσεναλ και Χ Ολυμπιακό, έτσι για το καλό. Στον οπάπ μιας και το έχω κόψει πλέον. Ό,τι βγάλαμε, βγάλαμε. :stuck_out_tongue:

απ’οταν αρχισα να παιζω πενταδες οβερ 1,5 βγαζω καλο μεροκαματακι, ειδικα το σουκου που περασε… σημερα περιμενω την ατλετικο να βαλει πανω απο 1,5 κ τη σιτυ να κερδισει κ να ερθει κ οβερ 1,5 κ πληρωνομαι απο 5 δελτια…

η αστανα παει χωρις 7 βασικους γιατι ακολουθει ντερμπυ κορυφης για το πρωταθλημα του καζακσταν… κ τζακσον μαρτινεζ οβερ 1,5 για φαν μπετ δεν ειναι ασχημο… καπου πρεπει να ξεμπουκωσει κι αυτος

καλα πας!!καλη τυχη σου ευχομαι!!!

καθαρισε ο ντε μπροινε στο 91 με γκολαρα… το ειχα κ ασο κ οβερ 1,5 κ οβερ 2,5 κ σιτυ οβερ 1,5… παει πολυ καλα το τελευταιο δεκαημερο

](http://postimage.org/) windows 7 screen shot[/IMG]

ωραιος ο κεννυ!!!

γενικα δεν παιζω μπασκετ αλλα οι αποδοσεις παναθας κ μακαμπι προκαλουν για απλες νικες…
καλες επιλογες απο γιουροπα λιβερπουλ, μπορντο, αλκμααρ οβ1,5 παιχνιδιου, κ φιορεντινα οβ1,5 ομαδος

μια τριαδα σημερα!!

Λυων 1
Ρομα 1
Τσέλσι 1

Αυτή η καριόλα η Λυών έκαψε και μένα. Την είχα μαζί με 4-6 γκολ Άρσεναλ και 2-3 γκολ Ολυμπιακό. Βλέπω 9 βαθμούς έχει η Ζενίτ, περασμένη και με σημαντικότατο παιχνίδι να ακολουθεί στο ρωσικό πρωτάθλημα το σ/κ…

Την προηγουμενη βδομαδα μου χαλασε την τριαδα το χαμενο πεναλτυ του οσκαρ, αυτη το χαμενο πεναλτυ του μαχρεζ… Ειχα παιξει γιουναιτεντ, λεστερ, σιτυ κ ηρακλη στο λαιβ στο 14 αποδοση… Πολυ μεγαλη ατυχια κ πολλα νευρα, πεναλτυ κ κοκκινη στο 60 κ να μην παιρνεις το ματς… Ρεπο μεχρι νεοτερας

Επιστροφή μετά από καιρό με δυάδα:

Γιουβέντους - Μπάγερν Χ

Άρσεναλ - Μπαρτσελόνα 1Χ

Η δικη μου δυαδα μαλλον θα ειναι Αρσεναλ γκολ/γκολ και Γιουβεντους Χ ημιχρονο!

Προκαλούν οι αποδόσεις στα φαβορί, πραγματικά. Για κόντρα βλέπω τη Ρεάλ στην οποία θα πέσουν όλοι πάνω μετά τη νίκη της το Σάββατο, αλλά δεν με εμπνέει και πολύ η κατάσταση της Βολφ και ίσως το αποφύγω. Και στην Παρί δίνεται λίγο ο άσσος, νομίζω το γ/γ ή το 2-3 γκολ είναι πιο ασφαλείς επιλογές.

Για σήμερα:

Μπαρτσελόνα - Ατλέτικο γκολ/γκολ (δεν αποκλείω κανένα 0-0, 1-0, αλλά στο 2.20 το γ/γ είναι πολύ καλό)

Μπάγερν - Μπενφίκα 2-3 γκολ

Aτλετικο Μπιλμπαο- Σεβιλλη goal/goal
Ντορτμουντ - Λιβερπουλ under
Μπραγκα- Σαχτιορ Ντ. 2

Σεβιλλη και Λιβερπουλ δυαδα σημερα και αμα κατσει ,εκατσε!!

Βλέπετε κάνα πρώτο σκόρερ ρε παίδες για το EURO?

σε τετοιες διοργανωσεις ο πρωτος σκορερ μπορει να εχει 3-4 γκολ

ο ροναλντο στους ομιλους εχει ισλανδια, αυστρια, ουγγαρια

επισης muller, kane

Εμενα μου εχει κολλησει εδω και αρκετο καιρο ο Γκριεζμαν. Οπως και η Γαλλια για νικητρια.

γενικα ειναι απο τις πιο απροβλεπτες νομιζω κατηγοριες. Οι καλες ομαδες που προχωρανε πολυ συνηθως παιρνουν γκολ απο παραπανω απο εναν παικτες οποτε μπορει ο Bale με την ουαλια πχ να εχει περισσοτερα γκολ απο τον φορ της γαλλιας, ισπανιας, γερμανιας

Ναι, αλλα προτιμω να πονταρω σε παικτη ομαδας που εχει αυξημενες πιθανοτητες να φτασει μεχρι τους 4. Ποσα να βαλει δλδ ο Μπειλ (μιας και τον εφερες ως παραδειγμα) απο τη στιγμη που η Ουαλια παιζει και να μην περασει τον ομιλο; Ο Μιλερ απο την αλλη (που επισης ανεφερες) ειναι σιγουρα στις ενναλακτικες μου αφου εχει τον τροπο.