Αεκαρα

Ο Λυμπε την εκανε τη μαλακια.

γκολάρα… :frowning:

Aντε γαμηθειτε και μαθετε να τελειωνετε φασεις. Τοσο απλα…

Παμε να παρουμε το Κυπελλο Ελλαδας ΡΕ! Δεν θελω ηττοπαθειες!

Δυστυχώς η ομάδα δεν έχει μάθει να μπαίνει φαβορί σε κρίσιμο ματς. Ελπίζω τώρα η διοίκηση να δείξει την αξία της και να ανανεώσει Μπλάνκο. Οι Σκόκο, Γιάχιτς και Λύμπε δεν μπήκαν στο γήπεδο καθόλου μάλλον. Πότε επιτέλους θα πάρει την ευκαιρία που δικαιούται ο Αραμπατζής; Δε λέω δύσκολο το 2ο και το 3ο γκολ για Σάχα, αλλά ας έκανε έστω μια κίνηση να δείξει ότι προσπάθησε. Δεν παραβλέπω πάντως ότι μας έσωσε από διασυρμό.

edit: Συγχαρητήρια σε ΠΑΟΚ και Άρη και καλή συνέχεια.

ως ποτε θα μας κοροιδευει ο Καφες? καιρος να αρχισει να αναλαμβανει ευθυνες και ο Χιμενεθ… ο Μπλανκο ξεκινουσε δεξια επι Μπαγεβιτς και βριζαμε…επι Χιμενεθ παλι δεξια ξεκιναει! πραγματικα ημασταν τραγικοι σημερα! οι της Ζενιτ ουτε καν προσπαθησαν για γκολ και εβαλαν 3 με υποψια για 4…αμεσο ξεσκαρταρισμα!

μου αρέσει που ποστάρεις και το αντίστοιχο χρώμα :lol:

θλίψη σήμερα, τίποτα άλλο.

δεν ανταποκριθήκαμε στις περιστάσεις σήμερα δυστηχώς.μοιραία ήρθε η ήττα.

χαχαχααχαχχαχαχα
Συμφωνώ με τον φίλο Παοκτζή ελάτε Αεκάκια να αράξουμε στο καναπέ μαζί
:lol::lol::lol::lol::lol:

Αϊ στο διαολο μωρη πουτανα ομαδα.

Καναμε τον καθε πικραμενο να γελασει. Ημαρτον.

ντρεπομαι για αυτη την εμφανιση.τιποτα αλλο.:frowning:

στο 2ο.αμα ενιωθε και ο Λυμπε εστω κ λιγο. λιγο ρρε παιδι μου… ετσι επειδη ειναι κ ευρωπη λεω γω

Όταν σου έφερα το παράδειγμα με τα ελλείμματα που έχουνε τα Ευρωπαικά μεγαθήρια έτρεξες να το βγάλεις άκυρο επειδή αυτές οι ομάδες έχουνε πολύ μεγάλα έσοδα και μπορούν κάποια στιγμή να τα καλύψουν!Δεκτό…
Τώρα που σου λένε ότι είναι άλλη η δυναμική της ΑΕΚ και άλλη της Λάρισας το γυρνάς στο τσάμικο…“τι σχέση έχει το όνομα?” , “οι νόμοι είναι για όλους” και τέτοια!
Μήπως έχεις μπερδέψει λίγο τις μπουτάρες σου?

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να χάνεις την πρόκριση στην έδρα σου απέναντι σε οποιαδήποτε αδιάφορη ομάδα!Μας επαναφέρανε στην πραγματικότητα τα παλικάρια μας…

Παλι καλα δεν λεμε που ηταν αδιαφοροι κ χωρις 5 βασικους,που να επαιζε κανενας κερζακοφ στην επιθεση,αγρια τσοντα θα βλεπαμε.Οι καλυτεροι πελατες τους εχουμε γινει,οποτε μας πετυχαινουν απο 3αρα κ πανω.

Αφου καποια στιγμη βλεπαμε τον 35χρονο δελλα να κανει κουρσες απο την αμυνα στην επιθεση για να βγαλει σεντρα η μπαλια,κανενας δεν επαιρνε αυτη τη πρωτοβουλια,ο μανωλας το ιδιο,επαιρνε την μπαλα πηγαινε μονος του μεχρι που την εχανε.

Τι να λεμε τωρα,το ροστερ εχει τρομακτικες ελλειψεις,ειδικα τωρα που αποκλειστηκαμε κ δεν θα παρουμε λεφτα,ουτε για αστειο μην περιμενουμε μεταγραφες,θα ερχονται να δοκιμαζονται τιποτα αναπηροι που εχουν να παιξουν κανενα χρονο μηπως και…κατσει το λαχειο.

το 130% της ΑΕΚ μέχρι το πέναλτυ, αποδείχθηκε λιγοτερο απο το 60% της ζενιτ κ έχασε εύκολα κ δίκαια

στο πεναλτυ καταλαβαμε πως η βραδια δεν θα κατσει. η ομαδα εχει πολλα προβληματα, παιζει οσο αντεχει, αλλα εχει προβλημα προσωπικοτητας, το οποιο προσπαθει ο χιμενεθ να φτιαξει. κατι κανει, αλλα θες κ ενα παικτη

και στο Β μεχρι το φοβερο δευτερο γκολ, παιζαμε κ πιεζαμε. αλλα οταν δεν εχεις ποιοτητα, σου φταιει μετα η αστοχια

συγχαρητηρια σε ΑΡη κ ΠΑΟΚ που προκριθηκαν απο δυσκολοτερους ομιλους κ επικες νικες. κριμα που η αναπηρη αντερλεχτ του ενος μαυρου στην επιθεση μας πεταξε εξω

αυτό.

μια χαρά ειναι τα μπούτια μου…
έκοψες στην μέση το ποστ μου και ανέφερες μόνο οτι είναι μεγαλες ομάδες…
το αλλο μισό που λέει οτι αυτές οι ομάδες έχουν περιουσιακά στοιχειά τι εγινε?? (γήπεδα,εκτάσεις, παίχτες που αν οι ομάδες παν για πτώχευση ξεχρεώνουν σε μια μέρα)…
μάλλον θα το ξέχασες…μάλλον…:roll:

περισσότερο περίμενα απο εσένα ενα ποστ στο στυλ του chrisp και να πεις γενικά οτι ετσι είναι τα πράγματα στην ελλαδα και οχι να πεις μα εγω είμαι αεκ…το ξέρω…

[B]στο ματς τωρα…[/B]
[B]ΚΡΙΜΑ.!! [/B]με το πέναλτι(αν είχε μπει) η ρωσοι θα έκαναν πίσω…
αλλά όσο έβλεπαν οτι η αεκ δεν μπορεί να πάρει το ματς τόσο προσπαθούσαν και αυτοί.
οι οποίοι ρωσοι ήταν ένα σκαλοπάτι κάτω…απο την μπαρτσελονα.!!! έβαλαν και αναπληρωματικούς, είχαν να κάνουν και προπόνηση 11 μέρες και πετούσαν…μιλάμε για παιχταραδες…οχι αστεία…

τραγική εντύπωση που έκανε ο λυμπεροπουλος…!! όποτε τον έχω δει έχει παίξει με την εμπειρία του, ενω χθες έμοιαζε οχι κουρασμένος σωματικά, αλλά πνευματικά…έχει πουλήσει την μπάλα πάνω απο 10 φορές…

πάντως θέλει και κανα δυο παίχτες η αεκ…ξέχωρα απο το πόσο υπερομαδα είναι η ζενιτ…με το φιλοτιμο(μονο σε ελλαδα ακούγεται αυτό) δεν γίνονται πολλά πράγματα… (σας εύχομαι τα ίδια και την πεμπτη.:stuck_out_tongue: )

πραγματικα η Ζενιτ δεν προσπαθουσε πριν το χαμενο πεναλτυ! ηταν εμφανες οτι το ματς το πηγαιναν στο φιλικο…αλλα η τραγικοτητα της ΑΕΚ δεν περιγραφοταν χθες…

Απροσδοκητα κακο ματς απο Λυμπε ο οποιος δεν ειχε καθαρο μυαλο και απο δικο του τεραστιο αβιαστο λαθος φαγαμε και το πρωτο γκολ. Δεν μας εχει συνηθισει σε τετοια. Ο Τραϊ εκανε οτι μπορουσε. Γενικα παντως και οι δυο παροτι λοιδορειθηκαν οι μεταγραφες τους το καλοκαιρι, προσφερουν παρα πολλα στη φετινη ΑΕΚ.

Ο Μπλανκο εξαφανιστηκε μετα το χαμενο του πεναλτυ και ΟΛΑ μας τα αμυντικα χαφ ηταν σε κακη μερα χωρις να παιζουν γρηγορα την μπαλα και να βγαζουν καλες μπαλιες.

Πικραααααα.

Μπραβο σε ΠΑΟΚ και Αρη, καναν φοβερη πορεια μεχρι τωρα και ντροπιασαν τους “μεγαλους της Αθηνας”.

Δεν απομόνωσα τίποτα…αλλά άστο καλύτερα δεν βγάζει πουθενά!