Αεκαρα

Άυριο αν βάλει κάτω απο 3 ο ΟΣΦΠ θα ειναι ήττα!!!
Αντικειμενικά το λέω μην το πάρετε στραβά!!!:smiley:

και για τον Άρη τα ίδια θα λέγατε φαντάζομαι…

καλα δεν υπαρχουν 0-8 και τετοια σε αεκ-ολυμπιακος και ουτε προκειται ποτε να υπαρξουν γιατι παντα οσο τεραστια και αν ειναι η διαφορα δυναμικοτητας στο παιχνιδι με τον οσφπ η αεκ θα εχει διπλα ενα χ αριθμο οπαδων που θα κανουν το γηπεδο να βραζει και αυτο επιδρα πολυ στην ψυχολογια των παικτων. εγω με το διπλο να φυγουμε αποψε ειμαι ευχαριστημενος, 0-8 και τετοια ειναι για τις στατιστικες…

εγώ για να μαι ειλικρινής είμαι ανάμεσα στα 0-2 και 1-1. Αυτό που με νοιάζει είναι ότι επιτέλους φαίνεται ότι θα μπει ο Βιντιάδης και όλα αυτά θα ναι μια θλιβερή παρένθεση του παρελθόντος.

απλα αυτο που γινεται με τους διακανονισμους χρεων της αεκ εχει καταντησει ανεκδοτο πια ετσι? δηλαδη, not fair dude :stuck_out_tongue:

0-3 το κοβω δυστυχως.
Οσο για Βιντ Ντιζελ μακαρι να μας βγει σε καλο και να μην ειναι σαν τον αλλον απο την Αμερικη.

αντε και καλή μας τύχη :papas:

Παμε ρε ομαδα!

Ποσο κοσμο εχει περιπου;

το πεταλο εινια γεμάτο παντως δεν ξερω ακριβώς

μπράβο κυριε Σιδηρόπουλε !! #-o#-o

Γελαει ο κοσμος ολος. Μια ζωη οι ιδιοι ξεφτιλες θα ειναι.

Α και προηγουμενως ο Κατσικοκερης καλυπτοταν, λεω εγω τωρα μωρε.

Εδιτ: Τι επαθε και βγαινει ο Γκερειρο; Δεν το ακουω σε ελληνικη περιγραφη…

Τον εβγαλε γιατι ειχατε μεινει χωρις κεντρικο αμυντικο και επρεπε να κανει αλλαγη για να καλυψει το κενο στην αμυνα

δεν ήταν πέναλτυ;

ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΕ!

Μιλαμε γινονται οργια για αλλη μια φορα καθαρο πεναλτι δεν εδωσε σε χερι του χολεμπας ο αρχιδας

ΑΗΔΙΑ ΚΑΙ ΣΙΧΑΣΙΑ.

απαραδεκτος !!!

νομιζω ξεκιναει με οφσαιντ η επιθεση,ασχετα που σαν φαση ειναι 100% πεναλτι.

και για τα 4 ο διαιτητης φταει…