Αεκαρα

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ!!!:D:D:D:D

0-2…Τα κουρέλια τραγουδάνε ακόμα…Πάμε ρε ομαδάρα…:!:

:drunk::drunk: Για μια βδομαδα τωρα ολοι θα ειναι παικταραδες,ο φουρταδο ξεμπουκωσε.:p:p

Aυριο η ωρα για σπορ θα ξεσαλώσει…:!:

τελικα η αεκ πηρε το ντερμπι με εμφατικο σκορ κιολας.μωρε μπραβο

Για να δούμε! Άντε μακάρι να συνεχίσει ανάλογα. Άχετα πάντως πως έχουνε πάει τα πράματα, εμένα μου αρέσουν πολύ ως παίχτες ο Κατίδης και ο Κορδέρο. Φαίνεται ότι ξέρουν μπάλα

Πολύ τον πάω τον Λίνεν

http://www.sport24.gr/football/omades/Aek/linen_eimai_aristeros_eimai_aek_kai_tha_thn_swsoyme.2015050.html

Πρεπει να μην δω εγω την ομαδα για να νικησει τελικα.

Αν δεν κανουμε δυο νικες σερι με κομποτη και γιαννενο εντος,ειναι σαν να καναμε μια τρυπα στο νερο.Ειναι η ευκαιρια για να ξεκολλησουμε απο τον πατο της βαθμολογιας κ να παρουμε μια ανασα.

Πρεπει να ηταν δωρο θεου που εφυγε ο βλαχος,ισως κ νωριτερα επρεπε να γινει αυτο.

δεν νομίζω οτι θα πει κανείς το αντίθετο. δεν ξέρω τι μπορεί να μας έχει μείνει από τον Βλάχο εκτός του “τα παιδιά δεν βρίζουν ούτε στις προπονήσεις”

υπάρχει βελτίωση απο παιχνίδι σε παιχνίδι μικρή αλλα σταθερή

:lol::lol:

τρελό γέλιο αυτό…

αλλά και τούτο δεν πάει πίσω.

[B]Από αναβολή σε αναβολή[/B]

Νέα αναβολή για τις 4 Φεβρουαρίου 2013 δόθηκε στην εκδίκαση της υπόθεσης του Μάκη Ψωμιάδη, όπως ήταν αναμενόμενο.

Αιτία της αναβολής το γεγονός ότι δεν έχει φτάσει ακόμα στην Ελλάδα το χαρτί έκδοσης από την ΠΓΔΜ.

[B]«Αμφιβάλουμε αν θα φτάσει και ποτέ»[/B], σχολίασε η νομική πλευρά του πρώην προέδρου της «κιτρινόμαυρης» ΠΑΕ.

Για αυτό τον λόγο πρότειναν στο δικαστήριο να δώσει αναβολή της εκδίκασης επ’ αόριστον και όταν κι αν έρθει ποτέ αυτό το χαρτί, να οριστεί ημερομηνία δικάσιμος.

Από την πλευρά της, η Ένωση ζήτησε από τους δικαστές να ορίσουν ημερομηνία μέσα στον Γενάρη.

Τελικά το δικαστήριο όρισε νέα ημερομηνία την 4η Φεβρουαρίου, [B]με την ελπίδα της ΑΕΚ να έχει έρθει ως τότε το έγγραφο έκδοσης[/B] του Μάκη Ψωμιάδη από τη γειτονική χώρα στην Ελλάδα.

εισαι ο ηρωας μου ρε πουστη

Με το διοικητικο τι γινεται, τι νεα υπαρχουν;

Με το καλο σημερα, επιβαλλεται η νικη.

κάπου διάβασα οτι τελειώνουν ή τελείωσαν οι διαπραγματεύσεις με τις εταιρείες πιστωτές και την επόμενη βδομάδα θα αρχίσουν διαπραγματεύσεις με παίκτες/μάνατζερ.

martian θα πάς σήμερα?

Κατσε, η συμφωνια με Βιντιαδη εκλεισε, την πηρε την ομαδα; Παιζει να εχω χασει επεισοδια…

Δεν νομιζω, δεν παιζει παρεα (κυριως αυτο).

είχε βγάλει ανακοίνωση ο βιντιάδης οτι αυτός και το τίμ του είναι δεδομένο οτι θέλουν να πάρουν την αεκ αλλά θα εξαρτηθούν πολλά από την πορεία των διαπραγματεύσεων με τους πιστωτές.αν θα δεχτούν δηλαδή τους διακανονισμούς(να πάρουν λιγότερα λεφτά αλλά να τα πάρουν μετρητά εντός 15 ημερών και να εξοφληθούν πλήρως).

Πιο τραγικο παικτη απο τον Κατσικοκερη δεν εχω ξαναδει. Ισως Φουρταδο.

Κατα τ’αλλα, παναξιοι της μοιρας μας.

Για Λεβαδειακο παντως τι να πουμε, πρωτη φορα βλεπω ομαδα να κανει καθυστερησεις απο το 20.

χάσαμε σα μαλάκες από λάθος παίκτη της άμυνας (κωνσταντόπουλος ) για άλλη μια φορά.αν δεν κάνεις όμως τις ευκαιρίες που έχεις στο πρώτο ημίχρονο γκόλ σε τιμωρεί η μπάλα δυστυχώς.
κατσικοκέρης συμφωνώ μπήκε και δεν ακούμπησε.ούτε κοντρόλ δε μπορούσε να κάνει.