Αεκαρα

Με το συγκεκριμένο προϊόν, τα συγκεκριμένα γήπεδα, τα συγκεκριμένα έσοδα από εισιτήρια και τα συγκεκριμένα έσοδα από τηλεοπτικά κανένας δε μπορεί να επενδύσει και να μη χάσει τα λεφτά του. Η επένδυση αξίζει μόνο αν βγεις CL. Κοιτώντας καθαρά επιχειρηματικά δεν είναι να απορείς γιατί κανείς δε βάζει το χέρι στην τσέπη.

ετσι ειναι απο την αλλη μπορει να μην τους χαλαει και αυτο το “εμποριο” μιζεριας" χωρις να θελω να γινομαι συνομωσιολογος.

Απλα ο τιγρης θα μπορουσε να ειναι λιιιιιιιιιιιιγο πιο ειλικιρνης με την ολη φαση ωστε να μην ξενερωνουν εντελως και οι οποιοι πιστοι φιλοι της ομαδας εχουν μεινει …

Τίγρης πιστεύω πριν φτιάξει γήπεδο δε θα βάλει λεφτά αλλά, δυστυχώς για την ΑΕΚ, και εκεί δεν τον βλέπω πολύ ζωηρό.

Συγνώμη, αλλά γέλασα.

https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15895178_1818190191775085_1209420263551241912_n.jpg?oh=a691bb83fa01233a8681cb1cc1a8852a&oe=59124D26

2 Likes

πετυχημενο ειναι!! χα χα χα χα!

αχαχαχαχα

H ομαδα ειναι χειροτερη απο περυσι σε ολα τα επιπεδα,τραγικες επιλογες,εχουμε αλλαξει 3 προπονητες σε 1,5 - 2 χρονια και παμε για τον 4ο αφου ο Μοραις αναμενεται να σφουγγαριστει.

Οι μεταγραφες ειναι των 120-150 χιλιαδων,ελευθεροι και σε απραξια παικτες,ο αινταρεβιτς,ο τσιντωντας και οποιος αλλος ερθει δεν μπορει να αλλαξει πολλα πραγματα.

Απογοητευση και παλι απογοητευση,με υπευθυνους το δυδιμο ντουσαν-τιγρη,τωρα αν παρει και φετος κανενα κυπελο,η κερδισει τον οσφπ,η βγαλει καμια αδεια ανεγερσης,ισως σωσει τη σαιζον.

Κωστενογλου,Βεργετης, Παπαδοπουλος λεει…Φιασκο και ο Ντιας…
Επιστροφη στο μπασκετ παιδες γιατι αυτο ειναι μια κοροιδια.

Πραγματικά απορώ με την κατάντια. Κανέναν εγωισμό αυτό ο “τιγρης”?

Στο βουρκο που παιζουν σημερα ουτε κροκοδειλοι δε πατανε.

Πάτησε ο Μάκος :stuck_out_tongue: . Ο αλλος φέρνει Χιμένεθ. Δεν σταματάει να εκπλήσσει αρνητικά. Όλο κύκλους με το παρελθόν. Ενας προπονητής που έφυγε αποτυχημένος, δεν έκανε τίποτα μετά, και είναι άνεργος ενάμιση χρόνο! Δεν υπάρχουν λόγια

Διάβαζα για λάθος του τερματοφύλακα στο τρίτο γκολ και γενικώς έπεφτε πολύ κράξιμο, οπότε είδα τα στιγμιότυπα. Ρε η μπάλα είναι μεγάλη πόρνη :smile:, εννοείται ότι αν δεν είχε τόσο νερό ο αγωνιστικός χώρος θα είχε φτάσει στις διαφημιστικές πινακίδες πριν την προλάβει ο Μάκος!

1 Like

Aoυτ ηταν ούτως η αλλως, αλλά δεν εχει και σημασία.

Δε μου φαίνεται για άουτ.

Πηραμε τον αραουχο ως δανεικο,ενας παικτης που δεν λενε και τα καλυτερα για την εξωγηπεδικη ζωη που κανει,αλλα πιστευω οτι ο μανολο θα τον στρωσει για να μην ξεφυγει.

Δεν φανταζόμουνα ότι υπάρχουν χριστιανοφασίστες στις τάξεις της Original. Απλά ντροπή.

Καλά και οι άλλοι έριξαν 20 χρόνια για μολότοφ, για γέλια όλοι είναι.

Κανενα σχολιο για την 6αρα δηλαδη?

Πραγματικά και εγώ απορώ τι έχει παιχτεί με το σκηνικό με τους Εσφιγμένους…

Ποδοσφαιρικά πιστεύω ότι θα δούμε μεγάλη ανάκαμψη, αν και το πουλάκι για αλλη μια χρονιά πέταξε. Ευτυχώς η ιερή αγελάδα Μάνταλος βγαίνει νομίζω από τοτέμ και θα γίνει πιο ρεαλιστικό ροτέησον κτλ. Τελικά δεν μ αρέσει καθόλου σαν παίχτης. Ενας περιορισμένος Καραγκούνης. Ανούσια σβούρα. Προτιμώ Μπακασέτα που ναι επιθετικός μεσοεπιθετικός και κάνει σαφείς δουλειές εκεί. Σουτ, ένα δυο πχ. Ο Αραούχο από την αρχή δείχνει κλάση. Καλά παίχτης που τον πήρε η Μπαρτσελόνα από την Μπόκα δεν θα ταν άμπαλος, απλά δεν ηταν επαγγελματίας για να κάνει πολύ μεγάλα πράματα. Ελπίζω εδώ με Χιμένεθ να ναι αρκούντως σοβαρός και θα ναι υπεραρκετός νομίζω για να χουμε αξιόπιστη λύση μπροστά. Βγαίνουν κ οι Βράνιες, Αινταρεβιτς ως λύσεις, θα ανέβει και ο Βάργκας που τον είχαν στην απ εξω, οπότε πιστεύω οτι θα καλυτερέψουμε πολύ και θα χτυπήσουμε και κύπελλο. Ίδωμεν.

Μπασκετικά ο πρόεδρας τον χαβά του. Εκλεισε και Μαυροκεφαλίδη. Τον άκουσα και στην εκπομή του Ντέμη στον Σπορ φμ και πραγματικά μου φάνηκε πολύ σοβαρός άνθρωπος και πολύ τρου ΑΕΚτζης. Ωραίος τύπος!

Επιτελους ειμαι γηπεδο κ βλεπω μπαλα. Εσπασε η γκινια

2 Likes