Αεκαρα

Ματσαρα χθες στο μπασκετ και μεγαλο διπλο αλλα και ψιλοαπαραδεκτοι σε πολλα σημεια.

Σακοτα εκανε φασαρα:

Φαγαμε την Juve ρεεε :smiley: :smiley:

2 Likes

Το οτι θα πουλουσε ο βρανιες αεκτζηδηλικι,ενας παικτης που δεν εχει ουτε 2 μηνες στην ομαδα…:unamused:

Χαχα ενταξει μωρε φαινεται κεφαλοκυνηγος παθιαρης. Εμενα μ αρεσει πολυ αυτος

Ελπιζω σε ενα καλο ματς, χωρις μεγαλες απουσιες αλλα λειπει Τσιγκρινσκι που στο πρωτο ηταν πολυ καλος.

μπράβο στην ΑΕΚ που κέρδισε την συλλογή μισθοφόρων που παίζει φέτος για τον Ολυμπιακό. του χρόνου που θα πουληθούν οι καλύτεροι κ θα έρθουν κάποιοι άλλοι, θα ξαναπροσπαθήσουν/ουμε για τη νίκη. βαρόντουσαν οι μισθοφόροι, έκατσε ο γαύρος. όταν μπήκαν τα ελληνόπουλα, έπαιζαν. είναι πολύ κρίμα για το επίπεδο του πρωταθλήματός μας που με μποτια/ντακοστα μπορείς να πάρεις πρωτάθλημα.

Χιμένεθ σωστότατος, εβαλε 3 πάνω στον φορτούνη κ ο ολυμπιακός δεν έκανε τιποτα. με γιόχανσον κλείδωσε τον άσσο κ στο τέλος που η ΑΕΚ φοβήθηκε κ πισωπάτησε, καλά έκανε και φώναζε για όλους μπροστά. του βγήκε κ η εμπιστοσύνη σε μπάρκα.

μετριο παιχνίδι,αλλά πολύ καλύτερη η αεκ. λαμπρόπουλος/κολοβέτσιος βασικοί μόνιμα. βράνιες αποκάλυψη, μάνταλος με εκνεύρισε, πατίτο οκ, θα ήθελα να δω μπακασέτα 10άρι. ας ελπίσουμε να αρχίσει να κερδίζει η ομάδα.

1 Like

Δες το θετικό της υπόθεσης. Ο Βράνιες για να αναρτά τέτοια φωτό είναι πιθανότατα οπαδός των Iron Maiden.

http://i.ebayimg.com/images/g/fooAAOSwGzlTsXiA/s-l300.jpg

Που τον βρηκανε αυτον τον αλμειδα,μπηκε και σε 10 λεπτα επαθε θλαση,πληρωνουμε εναν ανυπαρκτο παικτη που ηρθε να κολλησει τα τελευταια του ενσημα,αλλα τι φταιει αυτος,αυτοι που τον φερανε σαν κραχτη κιολας φταινε.

Τραγικη επιλογη ο Αλμέιδα. Γελοίες επιλογές Τίγρη. Με το συμβόλαιο του έπαιρνα 2 αξιόλογα παιχτάκια στάνταρ. Κατα τα άλλα πολύ δύσκολη η πεντάδα και ο Χιμένεθ άρχισε πάλι τα παλιά του. Στον πάγκο μόνο επιθετικοί. Βάζει όποιον μέσο έχει και δεν παίρνει Γαλανόπουλο για να βάλει για κάποιον λόγο τον Αραβίδη…Μην πούμε και για το κοουτσάρισμα. Όσο καλά την έστησε στην αρχή, τόσο χάλια την τελείωσε. Βάζει 2 πύργους και βγάζει Αιντάρεβιτς που ναι ο μόνος που κάνει καλά στημένα και πάσες. Για τον Μάνταλο έχω βαρεθεί να λέω. Τιγκα υπερτιμημένος παίχτης. Ενας άχρηστος Καραγκούνης. Κάνει ένα καλό και διαλύει 10 επιθέσεις.

1 Like

2 γκολ η παιχτούρα, μακάρι να τον κρατήσει.

Πραγματικά παιχταράς ο Αραούχο. Αν πληρώσει την οψιόν ο Μελισσανίδης θα τον κρατήσει. Απλά είναι τα πράγματα.

Παιχταράς! Αλλά εμένα το πουλεν μου ειναι ο Βράνιες. Ενα κεφάλι πιο κοντος από Πριγιοβιτς και του πήρε όλες τις κεφαλιές!

1 Like

Πληρωνουμε το πρωτο γυρο τωρα και τρεχουμε τωρα…αλλα πραγματικα ο πολυ θετικος ο Χιμενεθ και η ομαδα βγαζει μια πολυ θετικη ενεργεια.
Νταξ τι αλλο να πουμε για τον Αραουχο, παιχταρας. Δυσκολο να μεινει βεβαια αλλα αλλο ενα χρονο μπορουμε να τον κρατησουμε αν πληρωσουμε. Πρεπει να ανανεωσουμε τον Γιοχανσον, γιατι περα απο αδυναμια μου ειναι και παιχτουρα.

1 Like

Παιχτουρα απο τις λιγες ο Γιοχανσον. Τους καταπινε χτες μαζί με τον Σιμοες. Παντως οι παραγοντες ειναι τραγικοι. Απορω πως ειναι τοσο πετυχημενοι επιχειρηματιες. Δηλαδη αν η ΑΕΚ ειχε πχ Αραουχο αντι για Αλμειδα, Βρανιες αντι για Λεσκοτ και Χιμενεθ από την αρχή δεν υπηρχε περιπτωση να μην χτθπαγε το φετινο πρωταθλημα με πολλες αξιώσεις. Καλά να πάθουμε

O μανολο συμμαζεψε την αμυνα,παρα ταυτα ομως μετα το 65’ η ομαδα κρεμαει,το οτι επρεπε να φτασουμε στο 85’ με παικτη παραπανω για να καθαρισει ο αραουχο τη νικη,ενω στο α ημιχρονο χαθηκαν αχαστες ευκαιριες για το 2-0 ειναι ενα θεματακι.

Ειμαι επισης ανακουφισμενος που βλεπουμε ολο και λιγοτερο κολοβετσιο,μπακακη,μπακασετα,αραβιδη,καλα ο αλμειδα μονο για σελφις ειναι.Ο α γυρος πηγε στραφι γιατι ο μελισσανιδης και κατ’επεκταση ο βατραχος μας φορτωσαν με παλτα προπονητες και παικτες της σειρας,νομιζαν οτι καθε φορα ειναι πασχαλια και θα πετυχουν το νεο γιοχανσον.

*Βλακα βασιλοπουλε το γηπεδο θα γινει οτι και να γινει.

Κωμικοτραγικοι εποπτες

Αυτο ακριβως , χαλανε το παιχνιδι … 1-2 επρεπε να ληξει.

Με αυτα και εκεινα ο μανολο χιμενεθ,παροτι 3 χρονια ανεργος,εχει καταφερει και με τη βοηθεια του αραουχο και του βρανιες να αλλαξει την εικονα της ομαδας,παροτι επισης στα β ημιχρονα δυσκολευομαστε και πεφτει η αποδοση.

Οι λαιτσμαν να πανε στον οφθαλμιατρο καλυτερα.

Και του Αινταρεβιτς. Παιχτούρα

-Ακούς Iron Maiden;

“Ναι μου αρέσουν. Μέταλ και τοπική σέρβική μουσική. Ακούω “τζάνιε” και πίνω τρία κιλά ρακί (γέλια). Πλάκα κάνω ε;”.

Τάδε έφη Βράνιες. Πουλέν!