Αεκαρα

ασε μας ρε παντελο με το φωτοσοπ

2 Likes

Είναι και φτηνοδουλειά.

2 Likes

Μόνος μου το έκανα ρε παιδιά, δεν το ξέρω και καλά το πρόγραμμα…

3 Likes

το πιστολι κανονικο ειναι, ο Σαμπιδι ειναι φοτοσοπ

1 Like

Μπαίνει μέσα και ο Μιχελ και λέει στον διαιτητή "you 're finished " προφανώς τον ρωτάει για την σεξουαλική του ζωή…

1 Like

η πραγματική αλήθεια, χωρίς φοτοσοπ

3 Likes

μολις διαβασα απο κατι συμπρωτευουσιανους οτι το πιστολι ειναι νομιμο και εχει αδεια οπλοφοριας.
Ολα καλα, ας κοιμηθουμε τωρα. Ειναι 12 μπορει να μεταμορφωθουμε σε κολοκυθες.

4 Likes

Εδω ακουστηκε οτι μετρησε τελικα το γκολ και μπορει να διεκοπη ο αγωνας με υπαιτιοτητα της ΑΕΚ. Τεσπα δεν εχει και κανενα νοημα. Η υποκριτικη κυβερνηση λεει θα το διακοψει. Ο μεγαλυτερος υπευθυνος…

2 Likes

Μην κοροιδευτε. Στις επομενες εκλογες το διλλημα θα ειναι ΠΑΟΚ Η ονομα για την ΠΓΔΜ. Δεν θα θελα να ημουν στη θεση τους.

1 Like

Τουλαχιστον θα χουμε να λεμε οτι ειμαστε η πρωτη ομαδα που εφαγε οντως γκολ απο τα αποδυτηρια!

7 Likes

Στα αποδυτήρια ο Κομίνης μέτρησε το γκολ του Βαρέλα και το καλάθι του Πρέλεβιτς με τη Μπενετόν στο φ4 του '93.

4 Likes

Εσείς που δεν τους έχετε ζήσει, πάρτε ποπ κορν… Δε θα πιστεύετε στα μάτια σας…

Απορία: Πριν τη διακοπή σφυρίχτηκε ποτέ σέντρα για γκολ ώστε να είναι το σκορ 1-0; Δηλαδή το 1-0 είναι ένα γκολ που προστέθηκε στα χαρτιά; Αυτό ούτε εμείς δεν σας το είχαμε κάνει! :joy:

Οχι, καμια σεντρα, πραγματικα πρωτη φορα στην ιστορια του ποδοσφαιρου πρεπει να κατακυρωνεται γκολ στα αποδυτηρια

Ούτε στη μεγάλη απόδραση των 11 :smile:

2 Likes

Ενταξει τι να κανει κ ο διαιτητης. Χεστηκε πανω του κ τους βολεψε ολους. Εγραψε κ αυτα που δε ολος ο κοσμος. Εβαλε κ ενα γκολ για τον ΠΑΟΚ να χουν να λενε. Γενικα σε δυο βδομαδες εχουμε δει απιθανα πραματα

3 Likes

Ναι ρε, σφυρίχτηκε γκολ, το οποίο όμως ακυρώθηκε τελικά. Τότε έγινε η εισβολή του καουμπόϋ.

1 Like

Πρωτο θεμα σε όλα τα ξενα αθλητικα σαιτ στην κατηγορια διεθνη (μαρκα, ας, γκαζετα ντε λο σπορτ κτλ) τα γκανια.
Κατα τ αλλα στο μικρο ιντερνετικο συμπρωτευουσιανικο γαλατικο χωριο, που αντιστεκεται και παντα θα αντιστεκεται στους κατακτητες, ακουγονται σοβαρες αποψεις που ξεκινουν "ο προεδρος προστατεψε την ομαδα’’, ‘‘αν δεν οπλοφορει αυτος ποιος θα οπλοφορει;;’’ και καταληγουν στο ‘‘αθηνα ενωμενη απο τον παοκ γαμημενη’’.

Ακομα δεν εχουν καταλεβει την ξεφτιλα που επαθαν :joy:

3 Likes

Αυτή η αίσθηση του κυνηγημένου πάντως είναι τόσο εκτός πραγματικότητας… Ήθελαν απεγνωσμένα έναν “πατερούλη” με λεφτά, βρήκαν ένα Ρωσοπόντιο μαφιόζο που εφαρμόζει πρακτικές που έμαθε στη χώρα του, και μετά τους φταίει η “Αθήνα”. Όσο μπανανία και να έχουμε γίνει σα χώρα, υπάρχει κι ένα όριο και το έχουν ξεπεράσει τόσο άκομψα (μιλάω για τη διοίκηση του ΠΑΟΚ, ο κόσμος του χτες ήταν άψογος) που έχουν γίνει αντιπαθείς σε όλη την υπόλοιπη Ελλάδα.

Κανένα πρόβλημα παιδιά με τη Θεσσαλονίκη, μακάρι να ανέβει ο Άρης και να πάρει 5 σερί πρωταθλήματα! Και η Ηρακλάρα επίσης. Μακάρι να έπαιρνε ο ΟΦΗ, η Λάρισα, τα Γιάννενα. Δεν ξέρω κανένα οπαδό - τουλάχιστον της ΑΕΚ - που να έχει πρόβλημα με αυτό. Αλλά φέτος έχουμε την καλύτερη ομάδα και θέλουμε να πάρουμε το πρωτάθλημα, πρέπει και να απολογηθούμε επειδή η έδρα μας είναι στην Αθήνα;

Εντωμεταξύ είμαι 40 και ρώτησα τον πατέρα μου που είναι 68. Ούτε αυτός θυμάται τι είναι το “ΠΟΚ”, μιλάμε για μεγάλο αστικό μύθο του μεσοπολέμου που οι κυνηγημένοι συντηρούν ακόμα για να δικαιολογούν τις πράξεις των μαφιόζων που τους διοικούν.

6 Likes