Ολυμπιακός

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΑΙΔΙΑ, ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

Σας παρακαλώ τώρα, θα μας αφήσετε και λίγο ήσυχους;

Ορίστε, τόσο δύσκολο ήταν πια ρε Vic; :stuck_out_tongue: Τώρα φαντάζομαι θα ηρεμήσουν τα παιδιά

matia συγγνωμη που σε γαμαμε καθε χρονο και σου χουμε δημιουργησει ψυχολογικα

επισης ωραιο το παραμυθι με τα εκατομμυρια του Τσ.λ.

Το 2010 που μπηκε ο χοντρος στον Ολυμπιακο δεν ειχε ουτε Τσ.Λ ουτε τιποτα
Και εδωσε ενα 100αρι για να τον παρει κι αλλα 15 μυρια για μεταγραφες

Αντιστοιχα ο λαθρεμπορας και ο γκομενος της Τζενης πηραν αεκ και βαζελο χωρις να δωσουν φραγκο και για μεταγραφες ζητημα να χουν δωσει πανω απο 5 μυρια ο καθενας ολα τα χρονια που ειναι στις ομαδες.

Οταν ριξουν λεφτα οπως εριξε ο χοντρος και δε κοροιδευουν τα προβατα που εχουν για οπαδους και τους βαφουν τα καγκελα θα μπορειτε να εχετε και απαιτησεις για πρωταθλημα

Κωλοζωα, φταιει ο Ολυμπιακος που ο Βγενοπουλος αποδειχτηκε Κοσκωτας και ο Γρανιτσας γκρεμισε τη Φιλαδελφεια
Και μιλατε και για προβατα ηλιθιοι

Μόνο φυλακή στον χρυσαυγίτη πρεζέμπορα.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

Να τα, οριστε.

Μπορεί κανένας από σας, αν είναι ολυμπιακός, παναθηναϊκός ή αεκ να πει ότι δεν έχει να προσαψει τίποτα στην ομάδα του τα τελευταία χρόνια; Υπάρχει κανείς που να λέει ότι η ομάδα μου τα κάνει όλα ή έστω τα περισσότερα τιμια και νόμιμα;

Αν ναι, ας το αποδείξει. Και επειδή δεν γίνεται, καλή του νύχτα.

Αν όχι, το μόνο που μπορεί να λέει, είναι ότι στο τάδε ή το δεινα, ότι φέτος ή πέρσι, η δικιά του ομάδα δεν έκανε βρωμιά, ή ότι ο άλλος έκανε. Μόνο έτσι μπορείτε να κάνετε κουβέντα. Προσπαθώντας να αποδείξετε ότι ο ένας είναι λιγότερο διεφθαρμένος του άλλου.

Λες και με τον έναν ή τον άλλον τρόπο, πολύ ή λίγο, δεν κάνουν όλοι τα ίδια. Σήμερα τα κάνει ο ένας, αύριο θα τα κάνει ο άλλος, σήμερα τα κάνει ο ένας πολύ, αύριο θα τα κάνει ο άλλος πολύ.

Ε συνεχίστε έτσι άμα είναι, αυτό το επίπεδο είναι ήδη τόσο χαμηλό και στρουθοκαμηλιστικο, που δεν αξίζει καν να ασχοληθείς.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Εγω δεν ειπα πουθενα οτι ο Ολυμπιακος ειναι αγνος
Για ποδοσφαιρο- μπιζνα μιλαμε που συγκεντρωνει ολο τον υποκοσμο.
Ηλιθιοι ειναι αυτοι που προσπαθουν να μας πεισουν οτι ο υποκοσμος του βαζελου της αεκ και του παοκ ειναι περισσοτερο αγνος απο του ολυμπιακου και για ολα φταιει ο ολυμπιακος που παιρνει τα λεφτα του Τσ. λ και του δωσανε το καραισκακη και δεν αφηνει τον αγνο Μελισανιδη και τον οσιο Αλαφουζο να παρουν πρωταθλημα με το Κουτρουμπη και τον Αραβιδη

Απο κει και περα αμα δε γουσταρεις να ασχοληθεις με τη βρωμια του ποδοσφαιρου πολυ απλα δεν ασχολεισαι με το αθλημα και ξεμπερδευεις.
Δε θα μου κανεις κηρυγμα για τους βρωμικους γαυρους οταν εχεις μαφιοζους στην ομαδα σου, επειδη σε τσουζει το γουνακι σου που στον εχει κανει διωρυγα ο Τζολε 15 χρονια (δε παει σε σενα ο β πληθυντικςο αλλα σε ηλιθιους τυπου matia)


https://www.youtube.com/watch?v=0yTCC84V_n8

Αερογάμι κάνετε, αν δεν το έχετε καταλάβει.

Προσωπικά, ευχαριστώ για το γέλιο των τελευταίων posts :lol:. Νομίζω συμπύκνωσες όλα τα παραμύθια που λέτε, μέσα σε λίγες γραμμές!

Να σε ρωτήσω ρε Παντελή που είσαι τόσο κουλ και διασκεδάζεις με τα πρόβατα των ΠΑΕ που χαίρονται…

Εσύ όταν έριχνε η πανάθα τριάρα στο Καραϊσκάκη, πού ήσουν; Τι έκανες; Ασχολήθηκες; Αν κάτσω να ψάξω το θρεντ σας θα είσαι απών; Για πες, σοβαρά τώρα. Γιατί για άτομο που δεν ασχολείται, μοιάζεις απελπιστικά με κλασική βαζέλα που κοντράρει γαύρους.

Και με μένα κοντράρει :frowning:

Κοντράρει και βαζέλες; Να υπάρχει μια ισοτιμία βρε αδερφέ στο πόσο υπεράνω ενασχόλησης είναι.

Συγκεκριμένα κατά τη διάρκεια εκείνου του ματς, ήμουν στο σινεμά και δεν το είδα καν. Ψάξε και το θρεντ αν θες, δε νομίζω να βρεις κάτι, ούτε καν τρολλάρισμα :lol:. Φυσικά την επόμενη μέρα δεν πήγα στη δουλειά μου και είπα στους Ολυμπιακούς “ωωω, τι σας κάναμε εχτές”, δεν ασχολήθηκα καν. Επίσης, δεν έχω δει κανένα ματς ελληνικού πρωταθλήματος εδώ και χρόνια, απ’ όσο θυμάμαι. Καμιά φορά μπορεί να με τραβήξουν τίποτα φίλοι και να δω κάνα ευρωπαϊκό παιχνίδι ελληνικής ομάδας, αλλά πολύ σπάνια. Σε κάλυψα; Εσύ ασχολείσαι; Πας γήπεδο; Τι είδους ευχαρίστηση αντλείς από την ενασχόλησή σου; Είμαι περίεργος, σοβαρά. Γιατί οι ιδέες περί ομάδων κλπ κλπ έχουν πεθάνει εδώ και ΠΟΛΛΑ χρόνια.

Τι να κοντράρω από σένα βρε :lol:.

Πρέζα σας πουλάμε και στους τάφους σας χοροπηδάμε.

Βαγγελη μαζί σου μέχρι το τέλος - 14/88

Βάζει παντού λεφτά ο Πρόεδρος!!!

+1000000000000000 νομιζω αδερφε τα ειπες ολα.

και γιατι μας πρηζεις τα παπαρια ρε φιλε τοσες μερες αφου δεν ασχολεισαι? Δεν εχεις κατι αλλο να κανεις και μπαινεις στην σελιδα των φιλων του ΑΙΩΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ και γραφεις οτι παπαριά θες?
Επισης επειδη φαινεται οτι εχεις πολλες αποριες, γυρω απο τον Ολυμπιακο και φαινεται οτι σε καιει και πολυ το θεμα Ολυμπιακος, αλλωστε ολοι οι αντιολυμπιακοι ιδιοι εισαστε, να σου πω οτι αυτο που νιωθουμε εμεις σαν Ολυμπιακοι καθε Κυριακη στο γηπεδο, δεν προκειται να το νιωσει κανενας απο ολους εσας τους αλλοθρησκους. Αυτο ειναι γνωστο χρονια για την τρελα που εχουμε γαι την ομαδα μας,δεν ειμαστε σαν μερικους μερκους, που καποτε δεν πατουσαν γηπεδο λογω ενος προπονητη ή σαν αλλους που δεν πατουσαν γηπεδο λογω ενος προεδρου και οι διαφοροι συνδεσμοι που ειχαν πλακωνοντουσαν μεταξυ τους.
Λοιπον, σταματηστε να μας πρηζετε τα παπαρια για τον Ολυμπιακο και γιατι ασχολουμαστε. Ο Ολυμπιακος ιδρυθηκε το 1925 και εχει την μεγαλυτερη ιστορια απο ολους σας.
Οτι ο χοντρος ειναι απο τις μεγαλυτερες μαφιες που εχουν περασει απο το Ελληνικο ποδοσφαιρο,το ξερουν ολοι και οσοι λενε το αντιθετο, ειναι υπαλληλοι του. Στα αρχιδια μου και ο χοντρος και ο κοκκαλης και οι υπαλληλοι και ολοι εσεις. Εγω ειμαι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και τιποτ’αλλο.

ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ, ΗΜΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΟΤΑΝ ΜΕ ΦΕΡΑΝΕ ΜΕΣ ΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
ΣΤΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.
ΠΕΡΑΣΑΝ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ,ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΩΜΑ
ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ Σ’ΑΛΛΑΖΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΣΟΥ ΤΗΝ ΧΑΡΑΖΩ.

Πάντως δεν βλέπω Ολυμπιακούς να ασχολούνται στο θρεντ του βαζελα και του ΑΕΚ !
Εδώ μέσα όλο και κάποιο παλικάρι μπαίνει και μας ζαλίζει τα αρχιδια !
Υγ / μπορεί να πάρετε πρωτάθλημα φέτος …
… στα αρχιδια μας και ο χοντρός και ο … λιγνός

Ρε μπετόβλακα γαύρε, δεν είμαι οπαδός κάποιας ομάδας ούτε έχω μαφιόζους στην ομάδα μου, στο σπίτι ή στη δουλειά…βγάλε από το πικάπ το δίσκο με τις δικαιολογίες και άκου για μια γαμημένη φορά…υποστηριζείς εδώ και 15 χρόνια μια εγκληματική οργάνωση, πάρτο χαμπάρι επιτέλους και ανέβα λίγο επίεπδο από ουρακοτάγκος οπαδός σε ανθρώπινο ον με αντίληψη…το ίδιο ισχύει και για τον ChrisP που αντί να βγεί να παραδεχτεί 10 πράγματα κάθεται και μαλακίζεται ΑΚΟΜΑ…κρίμα το μυαλό σου ρε βλάχο