Είστε ερωτευμένοι;

Mlk εισαι ΘΕΟΣ!!! :lol:

οταν αγαπας καποιον και βρισκεστε μαζι για 7 μηνες…
οταν σου στελνει μυνημα να χωρισετε οταν θα ξερει οτι εισαι στο λεοφωριο για θεσσαλονικη για τετραημερη, χωρις εξηγησεις…
καταλαβαινεις οτι τα αισθηματα δεν ηταν αμοιβαια…
και να την σκεφτεσαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ…
και ολα τα συναισθηματα και οι λεξεις προς αυτο το ατομο αλλαζουν (μωρο=τσουλα, κτλ.)…
και οταν ειναι κοντα σου θελεις, αλλα δεν μπορεις να αλλαξεις το βλεμα σου και κοιτας μονο αυτη…
και να ακους τραγουδια και να αισθανεσαι οτι ολα εχουν γραφτει για σενα…
…ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ???(ποτς λεγκεν ατο - ογκουνσοτο)

Υ.Γ.συγνωμη για τα κεφαλαια αγαπητοι μοντς

κόλλημα φίλεε.σου εύχομαι να το ξεπεράσεις όσο πιο γρήγορα γίνεται γιατί είναι από τις χειρότερες καταστάσεις

Μαζοχισμός… ξεκόλλα! 8)

ελα ντε, εμενα μαρεσει?

help plzzz

Ό,τι και να σου πούμε εμείς δεν θα ξεκολλήσεις αν δεν το πάρεις απόφαση και τη γράψεις από μόνος σου…

τα πραματα ειναι απλα…θες να ξεχασεις γκομενες και μλκιες???αυριο πρωι πηγαινε τουμπα για εισητηρια…παοκ-παο…

πηγα στην τετραημερη στο μπασκετ!!!το καταφθαριστηκα που εχασε ο βαζελος και εβλεπα τα θλιμμενα προσωπακια των κολλητων μου που ειναι παναθηναικοι και δεν μπορουσαν να βρισουν τον παοκ γτ θα ετρωγαν ξυλο.

χαχαχ αυτα ειναι ρε!!!..κριμα που δεν πηγαμε πλευ οφφ στο μπασκετ ομως…

Επίσης εγώ το λέω καψούρα, και ενίοτε μ’ αρέσει κι όλας :tomato::oops:

Ο έρωτας με έρωτα και μόνο με έρωτα περνάει. Καλοκαιράκι έρχεται, οι ευκαιρίες θα είναι αρκετές.:wink:

Αυτο σκεφτηκα και εγω, για αυτο θα παω με την παρεα μου κερκυρα και ιο. Για να δειξουμε στισ τουριστριες τι σημαινει greek lover :lol:

Ειναι αυτη ερωτευμενη?Αυτο εχει σημασια…

H λύση είναι μία:

:D:D:D

ναι είμαστε. με το μαρικάκι.

ΒΓΕΣ ΑΠ’ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΗ ΧΟΝΤΡΟΚΩΛΑ

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol3:

:bow: :bow: :bow:
ΤΙΜΙΟ ΠΟΣΤ.

ειμαστε ειμαστε… Αντε να τελειωσει η κωλο - εξεταστικη να κατεβω ελλαδα. 25 και σημερα :slight_smile:

αυτό ακριβώς με την διαφορά 20 μέρες και σήμερα:-s