Διάφανα Κρίνα

Ομορφούλι. Προτιμώ περισσότερο το Ένας Σωρός Λευκά Φτερά.

Ωραίο που είναι πάλι μαζί.

Πηγε κανεις χθες στο λαιβ;

Εγώ έλεγα να πάω αλλά τελικά δεν.

Και εγω ηθελα να παω αλλα δεν βρηκα παρεα τελικα, καλα ηταν?

Να πω οτι για εμενα ειναι απολυτα σεβαστη η αποφαση τους αν και η φωνη του Θανου ηταν μεγαλο μερος της ταυτοτητας τους. Μου αρεσουν τα καινουρια παντως, ειδικα το Ενας Σωρος Λευκα Φτερα.

Ξέρει κανένας τι γίνεται με τα Διάφανα Κρίνα? Ήταν προγραμματισμένη για τις 25 Μαίου συναυλία στο Κρεμλίνο η οποία ακυρώθηκε. Είχε γραφτεί ότι η συναυλία θα γινόταν μέσα στο φθινόπωρο. Το φθινόπωρο πέρασε, έφτασαν Χριστούγεννα και κανένα νέο για τη μπάντα δεν υπάρχει.

Δεν ξερω που εξαφανιστηκαν, ενα χρονο πριν λεγανε οτι βγαινει αλμπουμ. Ελπιζω να μην εγινε τιποτα κακο…

παντως δεν ειναι κακός ο Μπερλης ο νέος τραγουδιστης μου ειχε πει οτι ετοιμαζαν νέο δίσκο αλλά προς το παρόν δεν έχω μάθει νέα τους.Για μενα ηταν και παραμένουν μαζι με τις Τρύπες οτι πιο όμορφο εχει βγαλει ο χώρος του Ελληνόφωνου ροκ

Μια χαρά είναι ο Μπερλής αλλά το θέμα είναι ότι έχεις μείνει 2 χρόνια πίσω. Το έχουν παρατήσει το σχήμα μετά από 4-5 καινούρια τραγούδια που έβγαλαν.

Θυμαμαι ειχαν κανει μια συναυλια πριν 2 χρονια πισω και μετα τους έχασα
Ξέρω οτι ο Ροδοστογλου εχει φτιαξει μια νεα μπαντα με τιτλους Μπαλάντες για φόνους

Αυτό ακριβώς. Έχει φτιάξει τις Μπαλάντες για Φόνους και με τα Κρίνα την έχουν παρατήσει τη φάση.