Φοβίες!

τη θαλασσα (αν και μαρεσει), τις λιμνες , και γενικα τα πολλα η στασιμα νερα :frowning:

την θάλασσα άμα βρίσκομαι μέσα με σκοτάδι…

Όποτε αρχίζει η εξεταστική…

Το φοβασαι το ban αλλα δεν το δειχνεις.Σαν να το ζητας εισαι :slight_smile:

On-Topic : Στο δημοτικο ειχα υψοφοβια.Την ξεπερασα οταν μπηκα σε αεροπλανο.:wink:

Να πληγώσω αυτούς που νοιάζομαι…

Να αποτύχω σε αυτό που επιθυμώ για τη ζωή μου…

τις κατσαρίδες…

και μην παιθάνω ένα αργό και επόδυνω θάνατο…για το μετά δεν πολυνοιάζομαι,αλλά αν είναι,τουλάχιστον ας φύγω με τη μία,δεν θέλω να υποφέρω για ώρα…:frowning:

Φοβαμαι μηπως δεν πεθανω

Την υψοφοβια και φυσικα τον ΘΑΝΑΤΟ…:frowning:

'Οπως όλοι μας λίγο πολύ…

χμ πολλες … αλλα κυριως φοβαμαι τον εαυτο μου καμια φορα

Καλά κάνεις,και οι άλλοι σε φοβούνται,αλλά δεν στο λένε μην παρεξηγιθείς:p :smiley:

γιατι ρε συ …επειδη καμια φορα γηνομαι ετσι…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:cry: :o Τρέμω τη μέρα που οι Metallica θα σταματήσουν τη μουσική.

την θαλασσα,τα κουνηματα των κυματων,τους καρχαριες,τα βαθεια νερα,την ταχυτητα(αμαξι-μηχανη),τα υψη,τις ακρες απο γκρεμους και ψηλα κτηρια,τις μεγαλες αραχνες,τα κενα αερος,τους δεινοσαυρους στους εφιαλτες μου,τους δυνατους θορυβους (οταν κοιμαμαι ειδικα!!) και καποιες αλλες φοβιες τις οποιες βαριεμαι να γραψω…χμμ…σαν πολλες δεν εχω?θα πρεπει να κυκλοφορω μεσα σε μια μεγαλη ελαστικη διαφανη σφαιρα μπας και παθω τιποτα σε αυτον τον αγριο και βαρβαρο κοσμο…α!!! ξεχασα τις προφορικες εξετασεις στο πανεπιστημιο!!!
Νικος Summoning

Καλα, πως ζησεις ακομα?:lol: :stuck_out_tongue: Καλα τις προφορικες εξετασεις Και πιο δεν τις τρεμει…:frowning:

Mπα μην το λες!! θυμαμαι καποιοι που κατεβαιναν προφορικα χειρουργικης και ηταν προκλητικα αναισθητοι,την ωρα που εγω κοντευα να λιποθυμησω απο το αγχος μου!!μα τι παχυδερμα κυκλοφορουν αναμεσα μας αραγε??:lol: :lol: :-s :-k :-k
Νικος Summoning

Φοβάμαι τον επόμενο δίσκο των Iron Maiden.

φοβαμαι μη μου πεσει ο ουρανος στο κεφαλι…:-k

Κατι απο Αστεριξ και γαλατικο χωριο θυμιζει αυτο…;o)
Νικος Summoning

Και επισης, να μην πληγωθεις απο αυτους που νοιαζεσαι.:wink:

Να ζει κανείς , ή να μην ζεί… ?:stuck_out_tongue: