Διαόλια, στοιχειά και έρμπαν λέτζεντς

:papas::papas::papas:

To ξεματιαξα το θρεντ. Πωπω. Δακρυσα.

Αμα δεν έφερνα εγώ τα διακόνια και τα λιβανιστήρια, προκοπή δεν θα βλέπατε ρε! ΟΥΥΥΥ ΣΙΞ-ΣΙΞ-ΣΙΞ!!! :lol:

Mπρρρρρρρ…

Πιανού ήταν το θρέντ? Του φρίδομ.
Ποιός είναι ο σατανάς? Ο φρίδομ.

:-s

Αθώος είμαι

:-s

Ομάδα: Ολυμπιακός (Θύρα 7)
Αγαπημένος παίκτης εφηβικής ηλικίας: Φίγκο (αριθμός φανέλας 7)
ΕΣΣΟ: 304 (3+0+4 = 7)
Μόρια πανελλαδικών: 18349 (1+8+3+4+9 = 25, 2+5 = 7)
Βαθμός πτυχίου: 6,78 (6+7+8 = 21 = 3*7)
Βαθμός μεταπτυχιακού: 6,62 (6+6+2 = 14 = 2*7)
Τηλέφωνο “γυναίκας”: (δεν το γράφω αλλά αθροίζει στο 49 = 7*7)

Σου χω κι άλλα, που αν κάτσεις και τα απαντήσεις θα εκπλαγείς.

—> Ποιός είναι ο έβδομος δίσκος των Iron Maiden?
—> Πόσοι ήταν οι νάνοι που ήταν κολλητοί με την χιονάτη?
—> Find x: α) x μέρες τv, γνωστό περιοδικό. β) 2x - 5 = 9, γ) x gates of hell, τραγούδι των βένομ.
—> Ποιό είναι το άθροισμα οποιουδήποτε ζεύγους απέναντι πλευρών σε ένα ζάρι?

:stuck_out_tongue:

Ε, είσαι χαζός. :expressionless:

η αλήθεια είναι ότι ερμηνεύεις τα νούμερα όπως σε βολεύουν λίγο για να βγουν στο 7.

αλλά τώρα που το σκέφτομαι…

στη μεγαλύτερη ευρωπαϊκή της βραδυά η ομάδα σου έφαγε…? :stuck_out_tongue:

ίσως να έχεις δίκιο…:stuck_out_tongue:

Σωστός!! Το χα ξεχάσει!!

το 7 δεν είναι τυχαίος αριθμός.
σε αντίθεση με το “σπουδή”:-s

και εγω τα εχω αυτα τα βιβλια.γενικα τα περιεργα με φαντασματα και τετοια ειναι κολλημα.
να αναβει η συζητησηκαι δειτε και αυτο http://www.youtube.com/watch?v=KjWQcT4qGUU

εγώ θυμάμαι μία ιστορία από το χωριό μου που μου την είχαν πει παλιά.ήταν λέει μία γριά η οποία κάθε βράδυ πήγαινε και άναβε τα καντύλια στους τάφους πάνω.κάθε φορά που πήγαινε έβλεπε σκιές και όσο πιο πολλά καντύλια άναβε τόσο πιο λίγες σκιές έβλεπε.ε μία φορά πήγε και στον τάφο ενός γέρου και άνοιξε το τζάμι για να ανάψει το καντηλάκι και μόλις έβαλε μέσα το χέρι της αυτό έκλεισε και της το έκοψε.λένε αυτό είναι αληθινή ιστορία

μία άλλη είναι ότι δύο τσολιάδες παλιά(ναι,παλι στο χωριό μου:p)είχαν πάει βράδυ στο νεκροταφείο και είχαν την φαεινή ιδέα να καρφώσουν καρφιά στους τάφους.άρχισαν να καρφώνουν και το στοίχημα ήταν να κερδίσει όποιοσ καρφώσει τα περισσότερα.άρχισαν και μόλις τελείωσαν είδαν ότι είχε νικήσει ο ένας.πήγαν να φύγουν και ένας από τους δύο δεν μπορούσε.κάποιος τον είχε μαγκώσει από την φουστανέλα.περιττό να πω ότι πάνω στον πανικό του πέθανε.την επόμενη μέρα που τον βρήκαν,είδαν ότι τελικά εκεί που κάρφωνε είχε καρφώσει και την φουστανέλα του,και έτσι δεν μπορούσε να φύγει.αυτό είναι σίγουρα αληθινό και το πιστεύω.το ηθικό δίδαγμα είναι να μην πιστέυετε σε ιστορίες τέτοιες εύκολα και παραλείποντας τις λεπτομέρεις(άμα δεν μου είχαν πει ότι τον είχαν βρει με τα καρφιά στην φουστανέλα θα πίστευα ότι τον κράταγε ο νεκρός)και να μην κάνετε ηλίθιες καφρίλες(να καρφώνετε καρφιά σε τάφους)γιατί θα το πληρώσετε:p

Η απλά, μην φοράτε φουστανέλα…

χαχαχαχαχαχαχαχχαχα,καλα αυτό εννοείται:p

σορρυ που σε ξενερωνω,αλλα σιγουρα η δευτερη ιστορια δεν εχει γινει στο χωριο σου.την εχω ακουσει σε 20 διαφορετικες εκδοσεις.πηγανε οι τσολιαδες και βαραγαν καρφια.χαχαχα!!!:lol:

α εντάξει,εμένα αυτό μου είπαν κάτι γέροι αλλά δεν πειράζει,η ιστορία μετράει:p.αλλά για πείτε και εσείς καμία άλλη

αν και δεν ειμαι φαν των blues εχω ακουσε οτι υπηρχε καποιος κιθαριστας ονοματι Robert Johnson ο οποιος επειδη δεν ηξερε καλη κιθαρα περιμενε τα μεσανυκτα σε ενα σταυροδρομι καποιον ψηλο μαυρο ανδρα(σατανας) ο οποιος πηρε την κιθαρα του τζονσον την κουρδισε και επαιξε μερικες συνχορδιες και απο τοτε ο
τζονσον ηξερε καταπληκτικη κιθαρα με ανταλλαγμα ομως την ψυχη του.Τον μυθο αυτο ενισχυουν οι τιτλοι καποιων τραγουδιων του οπως cross road blues,hellhound on my trail.Mαλιστα πριν πεθανει ουρλιαζε σαν σκυλι για ωρες.

Οντως και γω την εχω ακουσει καμποσες φορες αρκετα χρονακια πριν…!!:lol:

Πρεπει να ειχε τρελη επισκεψιμοτητα εκεινο το χωριο!:stuck_out_tongue: