Ποιο τραγούδι λιώνετε αυτές τις μέρες;

Σορρι φίλος, ΜΟΝΟΜΑΙΤΑΛ.

Το δικό μου πάντως σίγουρα δεν είναι metal και εύκολα θα μπορούσε να πάει στο θρεντ της ντροπής (αν έβρισκα που διάολο είναι :stuck_out_tongue: ).

[B]Haerts - Hemiplegia[/B]

https://www.youtube.com/watch?v=4wLCThxBD8c

Δεν έχω ιδέα ποια είναι η μπάντα, πρώτη φορά τους ακούω. Το κομμάτι το άκουσα στο trailer της ταινίας Cake και απλά κόλλησα. Σήμερα έχει μπει στο repeat κανονικά. Δεν είναι ακριβώς η μουσική μου αλλά αυτό που ακούω είναι απλά υπέροχο.

The Decemberists-Till The Water Is All Long Gone

και όλα τα υπόλοιπα του δίσκου βεβαίως βεβαίως.

δεν ειναι τραγουδι αλλα δισκος κονσεπτ οποτε ισως δεν ειμαι εντελως οφ τοπικ
dawnbringer into the lair of the sun god
10 μερες σερι τωρα σαν σιροπακι ενα πραγμα!

Δλδ επι Starr ειχες τους Steele ως σημειο αναφορας για τη τεστοστερονη και μετα στα χαλασαν; Εμενα καθολου περιεργο δε μου φαινεται, σε τουλαχιστον 4 αλμπουμς εχουν γραψει καλυτερη μουσικη απο οτι στο Guardians. Παρελθοντολαγνε!

Ψιτ, άκου δω, αφού γουστάρεις τράβα ν’ ακούσεις το “epic” glam των Steele Mk2 και μη μ’ ενοχλείς. Αριβίστα!

Απαρεγκλίτως πριν από κάθε μάθημα, σε όλες τις εξεταστικές. Κάτι σαν το σορτσάκι του Jordan.

πω πω το χω κανει αυτο! Και καπακι dont fear the night,march on,warning of danger και και και…Kαι με deliver us πιανει το κολπο παντως , εναλλακτικα δυνατη επιλογη και το pumpkin ep πακετο με το walls of jericho! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ωραιος !!!
υ.γ.
ακομα λιωνω DawnBringer αλλα παραλληλα και τα πρωτα Running Wild!

Offtopic ιστορίες από την τρέλα: προχτες Δευτέρα δίνω μάθημα σε κτίριο της σχολής που δεν έχω ξαναπατήσει. Φτάνοντας, λίγο πριν αρχίσουν να μπαίνουν οι πρώτοι, συνειδητοποιώ ότι: α) φεύγοντας από το σπίτι, δεν είχα προλάβει να ακούσω Teeth of the Hydra (το Winning των The Sound που έπαιζε στο δρόμο, αν και άρτιο, δεν έχει δοκιμαστεί σε επίπεδο γουριού) και β) το κτίριο που δίναμε είναι μια παλιά καθολική εκκλησία, που πλέον ανήκει στο πανεπιστήμιο.

Ε δεν την άντεξα τόση γκαντεμιά, μπήκα youtube από το κινητό και έκανα είσοδο με Omen. Και τελικά, battle had come, έγραψα όλα τα θέματα.

Πλάκα-πλάκα, το ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ από 'δω μεριά ήταν τούτοδω, απαραιτήτως με ύφος “αν γελάσει κανένας τα δόντια μου θα βρεθούν στην καρωτίδα σας και ο τάφος σας θα 'ναι εικονικός”.

Ναιρεπαιδάκιμουλέμε,τέτοιαντελίρια

Ηρθα να ποσταρω Long Distance Calling , αλλα με καψατε με Bolt Thrower πρωινιατικα.

Τεσπα:
Long Distance Calling - Black Paper Planes

Nick Cave and the Bad Seeds - Papa won’t Leave you, Henry
https://www.youtube.com/watch?v=AoFxUJtSp4g

Songs: Ohia-Cabwaylingo

Δύο ακόρντα όλα κι όλα παιγμένα στην ακουστική κιθάρα με τεχνική 15χρονου που μαθαίνει τώρα, μελωδία που καταφέρνει να επαναληφθεί υπερβολικά πολλές φορές μέσα σε μόλις 2 λεπτά και 22 δεύτερα, ελάχιστο μπάντζο να αχνο-ακούγεται από πίσω… Κι όμως, σβήνει ό,τι ακούτε. Ό,τι.

They come in sorry for the second vanquisher

Asaf Avidan-Let’s Just Call It Fate

Νέοι [B]europe[/B].
[B]
Nothing To Ya [/B]

Μπορώ να πετάω με δυο διαλυμένα φτερά!!!

Με εχει παρει το μυαλο…!!!

Θα μας πάρουν το καλάμι
Και θα μείνομε χαρμάνι
Κι ύστερα, ρε, πού θα τά 'βρω
Αργιλέ, καλάμι, μαύρο;

Steven Wilson-Ancestral
Laura Marling-I Feel Your Love
Sorcerer-Prayers For A King
David Guetta-Lovers On The Sun