Τρύπες

Yπήρχε στο gamato.info όπως με πληροφορησαν, αλλά το συγκεκριμένο έχει κλείσει τώρα.

το βιντeo δεν ξέρω πότε είναι ακριβώς, αλλά λογικά πρέπει να είχαν ήδη βγάλει το πρώτο.

Το “Εποχή των δολοφόνων” υπάρχει στο bluewhite :wink:
Αλλα δε το έχω δει …χμμμ για να τσεκάρουμε…
Edit: τι έχει να δούμε απο εκεί;;;

[QUOTE=ChrisP;785975]Speakin’ of Τρύπες, έχει ιδέα κανείς αν η ταινία “Εποχή των Δολοφόνων” βρίσκεται κάπου στο net ή έστω αν βρίσκεται έυκολα σε videoclubs?[/QUO

Άψογος σήμερα ο κύριος Αγγελάκας αν και έπαιξε μόλις μισή ώρα…

Αυτές τις μέρες έχουμε μια αντιπαράθεση με την παρέα σχετικά με τον Αγγελάκα… Για την ακρίβεια είμαι η μόνη που τον υποστηρίζω, σε κανέναν από τους υπόλοιπους δεν αρέσει η φωνή του ή/και τα τραγούδια του. Λένε ότι έχει περίεργη προφορά. Που έχει, αλλά γι’ αυτό μας αρέσει… σωστά?:-s

Ολόσωστα!

#-o

εναν ειναι το νοημα…
απο την παρεα σου μονο εσυ ξερεις “μπαλιτσα”…
ο αγγελακας ειναι απλα θεος…

Αντικειμενικα δεν εχει αυτο που λεμε ‘φωνη’.Ειναι σωστος και εχει συναισθημα ομως και αυτο μετραει πολυ!Εμενα μ’αρεσει κι ας λενε οι αλλοι ο,τι θενε.Ο πατερας μου λεει του θυμιζει τον scar απο το lion king :lol: α! και αγαπαμε το ‘λλλλ’ το Θεσσαλονικιο :stuck_out_tongue:

Το πρώτο που μετράει σε έναν τραγουδιστή είναι η χροιά και το πάθος που ερμηνεύει ένα τραγούδι,ειδικά το δεύτερο μπορεί να σε καθηλώσει περισσότερο από μια τσιρίδα αλα Dickinson πχ. Ο Αγγελάκας είχε/έχει τα δύο πρώτα στον μέγιστο βαθμό και σε συνδυασμό ότι τραγούδαγε ποιητικούς κ ορισμένες φορές τρελαμένους στίχους τον έκανε μοναδικό. Και βασιζόμενος σε μια μπάντα που φιλτράριζε πανέξυπνα τις επιρροές της γράφοντας τα καλύτερα ροκ τραγούδια στην Ελλάδα ε δεν είναι δύσκολο να μη μαμάει το αποτέλεσμα!

Και γω στην αρχή γέλαγα με την προφορά του, αλλά όταν συνηθίσεις τα τραγουδάς και συ με αυτήν την προφορά :lol:

ολο το κεφαλι γεματο χρυσαφι ειναι διαμαντακι.οσο για τον αγγελακα οι τρυπες δεν θα ηταν οι τρυπες χωρισ αυτον.μου αρεσει κ η φωνη του αλλα και το συναισθημα που βγαζει σε καθε τραγουδι.κ μονος του παντως τον τελευταιο καιρο εχει βγαλει απιστευτα κομματια που σε συνδιασμο με την φωνη του σε γονατιζουν

οκ,ειναι λιγο αμπαλοι οι φιλοι σου (βαλτους να ακουσουν gaga να δουν κ λιγο κωλαρακι να ισιωσουνε)

Καλά,κι εγώ τη σιχαίνομαι τη φωνή του.Είναι τόσο ιδιαίτερη η χροιά του που είτε θα τη λατρεύεις είτε θα τη μισείς.Εγώ τη μισώ αλλά δεν μου φαίνεται περίεργο που σε πολλούς αρέσει.

ειχε φαση παλια το jammin. .

*θεος ο αγγελακας…
λαθος.! 2 φορες θεος.!!

και επισης απο το Mad tv live στο Λυκαβηττό το 1998

Τρύπες - Η Μάσκα Που Κρύβεις



Τρύπες - Εδώ

Τρύπες - Νάμαι Πάλι Εδω Ζωντανός



Τρύπες - Χάρτινο Τσίρκο

Τρύπες - Ότι Σκοτώνεις Είναι Δικό Σου Για Πάντα



Τρύπες - Ακίνδυνο Τραγουδάκι
(ναι ρε πουστη…κομματαρα)

στο video του jammin στο 0:06-7, @ μπλούζες που χουν τα παιδιά!
έχω ολόιδια , αλλά έχει ξεβάψει άσχημα :stuck_out_tongue:

must see:!:

γεια σου ρε Αγγελάκα πάνκη!!!

:lol::lol:

το ξαναδει…θεος…8)

βεβαια ολα τα λεφτα ειναι το βιντεο στα προτεινόμενα…

Ο ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΣΤΟ ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

πανουσης-σαβοπουλος-χαικαλης…!!

εχουν δικη τους μουσικη ταυτοτητα …

η χροια της φωνης δεν μου αρεσει και ο ‘στομφος’ που προφερει τις λεξεις … καθως και ο ψευδοεπαναστατικος χαρακτηρας που αναδυεται … υπαρχουν και χειροτερα βεβαια …

Εσύ άκουγες Τρύπες για να ακούσεις κορώνες δλδ?

o ψευδοεπαναστατικός χαρακτήρας? αναδύεται? από που? και που καταλήγει?

α! και θέλω να μου πεις μερικά συγκροτήματα στα οποία “αναδύεται” πραγματικά επαναστατικός χαρακτήρας. κατά τη γνώμη σου.

ενταξει…τα μυαλα μας πονανε λεμε…

[-X