Προβλημα στην ιστοσελιδα?

αν το είδες και σήμερα, πριν που έλεγα, τότε δε νομίζω να ήταν μπίζι ο σέρβερ. Κοίταξα εκείνη τη στιγμή και ήταν 53 χρήστες ον λάιν, δηλαδή μικρός αριθμός (καθότι πρωί).

Πάντως thanks για τις απαντήσεις παίδες. Μόλις βρω χρόνο θα ψάξω να δω τι φταίει στο λάπτοπ μου. Ψήνομαι να το υποβαθμίσω σε XP…

ναι, το είδα και πριν 10-15 λεπτά περίπου…

Το busy error δεν εμφανίζεται αποκλειστικά λόγω της ύπαρξης πολλών χρηστών στο forum, αλλά όταν η CPU του server ξεπεράσει κάποιο ποσοστό χρήσης (η οποία μπορεί να προέρχεται και από παράγοντες εκτός του forum). Είναι όντως σπαστικό ώρες ώρες, αλλά είναι και το μόνο μέτρο για να μην κρασάρει όλο το site και μετά άντε να ξανα…σηκωθεί :slight_smile:

μηπως ηρθε η ωρα να αναβαθμησετε τον σερβερ???

Και δεν ντρέπεσαι να βγαίνεις και να το λες έτσι δημόσια? Εγώ στη θέση σου δεν θα άντεχα να ζω…

παρακαλώ μη σπαμάρετε σε αυτές τις κατηγορίες.

Αγαπητοί μοντς, μήπως γνωρίζετε τις πταιει για τα παρατεταμένα server busy τελευταία? Μήπως υπερφόρτωση σε κάποια θρεντς ίσως? το λέω γιατι δεν συμβαίνει μόνο όταν είναι πολύς κόσμος συνδεδεμένος… :-k

Όχι πως καταλαβαίνω πολλά από όσα λέει, αλλά κάτι τέτοιο συμβαίνει…:stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol:
καλύτερα να έκανες κουότ σε κινέζικο σάιτ… πιο πολλά θα καταλάβαινα…:lol: ένυγουέη θενξ!:slight_smile:

The server is too busy at the moment. Please try again later.

Το 'χω δει ισα με 30 φορες σημερα. Αλλη μια και θα γινω σχιζοφρενης δολοφονος με το πριονι. Δεν νομιζετε ρε παιδια οτι εχει καταντησει λιγο αηδια??? Το θεμα ειναι οτι γινεται συχνα και ωρες οχι αιχμης αλλα νεκρας στο φλορουμ μας. Να του πειτε του σερβερ που σας χοσταρει οτι συνουσιαζεται.

The server is too busy at the moment. Please try again later.
έχω βαρεθεί να το βλέπω επίσης…κάνω ποστ και εμφανίζετε,και πρέπει να το γράφω από την αρχή…


Now playing: Haggard - A midnight gathering
via FoxyTunes

Αυτο ειναι ισως το χειροτερο οποτε τελικα δεν το ξαναγραφω γιατι βαριεμαι.

Αύξησα ελαφρώς την “ελαστικότητα” για το πότε να μπλοκάρει ο σέρβερ, ελπίζω να βελτιωθεί κάπως το θέμα…

εχω ενα προβλημα κι εγω… περισσοτερο πρακτικο… δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο θρεντ… αλλα για να κανω μια αναζητηση στο φορουμ (κανω συχνα) πρεπει να κανω συνεχεια σαιν ιν, να πηγαινω στην εξελιγμενη αναζητηση και να κανω αναζητηση μονο στους τιτλους γιατι αν δεν κανω μου κανει αναζητηση σε ποστ και μου βγαζει 1987439 σελιδες με αχρηστα πραματα! γινεται να γινει λιγο πιο ευχρηστη η αναζητηση για να μην τα κανω ολα αυτα για μια αναζητησουλα? εε φανταστικοι μοντς??:stuck_out_tongue:

Δηλαδή ρε φίλε εγώ τι να πω που πρέπει να φτιάχνω φέηκ ακάουντς συνέχεια για να κάνω ένα σερτς της προκοπής.

[B][SIZE=“7”]ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗΣ[/SIZE][/B]

φτιάχτο ρε κούρου πια, τι άλλο να σου πω δηλαδή?
Δίνεις υποσχέσεις και δεν τις τηρείς , είχες πει θα βάλεις μπροστά γυμναστήρια να χάσεις κάνα κιλό και ακόμα να αρχίσεις δηλαδή ντάξει