Παναθηναϊκός

Είδες τι σπαστικό που είναι? :roll:

Όπως υποθέτω ότι ξέρεις καλύτερα, δεν είναι και τόσο στην πραγματικότητα.:stuck_out_tongue:

Ηλίθιο; Μάλλον ο αντίθετος συλλογισμός είναι ηλίθιος. Ο ΠΑΟΚ τον Βρύζα δεν τον θέλει για υπάλληλο όπως τον ήθελε ο ΠΑΟ. Εκτός αν πιστεύεις ότι ο Βαρδινογιάννης π.χ. θα γίνει πρόεδρος στον ΟΣΦΠ και μετά θα τον ξαναδεχτούν πίσω. Αυτό κι αν είναι ηλίθιο

Βαζελόγαβροι μην μαλώνετε. Τα ίδια σκατά είστε και οι 2. :stuck_out_tongue:

Οκ, Crimson, μόνο τα δικά σου “εναλλακτικά” σενάρια ισχύουν σε αυτό το φόρουμ, σταματώ εδώ, δεν βγάζω άκρη μαζί σου σε αυτό το θέμα

[B]crabsody[/B] αν και καταλαβαίνω πως το λες, καμία σχέση ο ιδιοκτήτης του παναθηναϊκού με τον υπάλληλο-επίτιμο πρόεδρο-χείριστη των πάντων, βρυζα…
και ξαναλέω…ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΑΛΛΟΥ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΟΚ.!!! άμα δεν σου ακούγεται αυτό ηλίθιο τι να κάνω…!!!
[B]και είμαι σιγουρος[/B] οτι και ο ίδιος ο βρυζας να σας το έλεγε δεν θα το δεχόσασταν…πόσο μάλλον απο εμένα…

[B]Aionios[/B] εγω σου λεω μια λογική το πως μπορεί να είναι τα πράγματα…(τρομερό…ενας άνθρωπος να μπορεί να εργαστεί όπου τον φωνάζουν!!! ΤΡΟΜΕΡΟ ΣΕΝΑΡΙΟ…ΠΩΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ Ο ΠΟΥΣΤΗΣ?!!)

απο την άλλη τα δικά σου σενάρια φτάνουν μεχρι “είναι παοκ…τέλος.!” #-o
αλλά είπαμε…η πώρωση δεν αφηνει κανένα να δει σωστά τα πράγματα…

εδω χωρίς να γίνει καμία αναφορά προχθές την έλεγες στους οπαδους του αρη οτι

…εναν παίχτη που είναι ελεύθερος το καλοκαίρι και ειχε το δικαίωμα να υπογράψει όπου ήθελε απο 1.1.2011…!!
εκεί δεν έχει σενάρια του κώλου??:roll:

είπαμε.,.ζήτω οι κοκκαλης μαρινακης, πατερας μπεος, ψωμιαδης…

Πρώτη φορά βλέπω υπάλληλο που να μην πληρώνεται :D:D. Επίσης μάλλον είσαι τελείως παραπληροφορημένος. Ο Βρύζας δεν ήταν επίτιμος. Ήταν πρόεδρος. Άρα διπλή παπαρια έγραψες. Τέλος προφανώς ο Βρύζας μπορεί να δουλέψει όπου θέλει. Ας πάει και στον Άρη. Δεν είπε κανείς το αντίθετο. Απλά δεν μπορεί κατόπιν να επιστρέψει στον ΠΑΟΚ σε διοικητική θέση. Αν θέλει να επιστρέψει για να κουβαλάει τον ιματισμό των παικτών έναντι αμοιβής τότε ναι.

από την μια δεν καταλαβαίνεις την ειρωνεία(ή με δουλεύεις…υπάλληλο-επίτιμο πρόεδρο-χείριστη των πάντων λέω.!! δηλαδή πόσο πιο πολύ πια…) και απο την άλλη δεν συμφωνούμε σε αυτό που λες…
εγω πιστεύω ότι μια χαρά μπορεί να βοηθήσει τον παναθηναϊκό να βρει παίχτες και να οργανώσει μερικά πράγματα, και αργότερα στο μέλλον να επιστρέψει στον παοκ να δουλέψει…(δεν εννοώ φυσικά σε 1-2 μήνες)

*[I]Αν θέλει να επιστρέψει για να κουβαλάει τον ιματισμό των παικτών έναντι αμοιβής τότε ναι.[/I]
χαχαχα…δεν παίζεστε.:smiley:
**πάμε για άλλα.

Άντε μια τελευταία προσπάθεια να δούμε αν θα συννενοηθούμε. Ο ΠΑΟΚ δεν είχε τον Βρύζα ποτέ σαν υπάλληλο. Δεν τον θέλει τώρα σαν υπάλληλο. Και δεν θα τον θέλει ποτέ σαν υπαλληλο. Τον θέλει ως κομμάτι του. Αν ήθελε αμοιβόμενο τεχνικό διευθυντή τότε είχε πολλούς να διαλέξει. Ο Βρύζας για να έχει αξία στον ΠΑΟΚ πρέπει να τον θέλει ο κόσμος. Πρέπει να έχει το έρισμα του κόσμου. Γι αυτό άλλωστε και ο Ζαγοράκης πετυχαίνει στον ΠΑΟΚ. Γιατί ενώνει τον κόσμο. Ένας Βρύζας που από πρόεδρος του ΠΑΟΚ έγινε υπάλληλος του ΠΑΟ προφανώς χάνει το έρισμα. Επομένως γίνεται αχρείαστος. Αν θέλει να γίνει επαγγελματίας τεχνικός διευθυντής ας πάει σε όποια ομάδα θέλει. Τότε ο ΠΑΟΚ θα μπορεί να τον προσλάβει και αυτός αργότερα. Δεν θα το κάνει όμως γιατί και δεν έχει προσλάβει ποτέ άτομο εκτός της οικογένειάς του γι αυτή τη θέση και υπάρχουν άλλοι καλύτεροι γι αυτήν.

πιο καλά δεν μπορείς να τα πείς.Αν δεν το καταλαβαίνουν άστο, τζάμπα παιδεύεσαι.

έχεις δίκιο…δεν θα συνεννοηθούμε…:smiley:
το οτι εγώ λέω να δουλέψει εσύ το παίρνεις και το κάνεις λες και είπα κάτι κακό…ακόμη και σαν κομμάτι του παοκ να είναι, πάλι δουλειά θα κάνει…δεν θα είναι μόνο σαν ανάχωμα ή σαν κάποιος που κρατάει τον κόσμο ενωμένο, και τίποτα άλλο.

επισης αν θέλεις να το συνεχίσουμε με p.m. ή στα του παοκ γιατι εχω την εντύπωση οτι οι οπαδοί του παναθηναϊκού έρχονται κατά δω με καλασνικοφ:p

αφου ρε σεις πριν λιγο καιρο δεν βγηκε ενας παραγοντας του πανιωνιου και ειπε οτι στο περσινο αρης-ΠΑΟΚ ο σπαναθας τα πηρε για να παρει ο βαζελος το πρωταθλημα???η το ξεχασατε???βεβαια ολα κουκουλωθηκαν οπως ηταν φυσικο…

αλλα ξεχασα αν εβγαινε ο ιδιος και ελεγε οτι τα πηρε ο ταδε διαιτητης για να ευνοησει τον γαυρο στο μεταξυ σας ματς τοτε θα γκρινιαζατε ολη μερα…

το περσινο ηταν καραστημενο για αυτο μην μιλατε…καλα σας εκανε φετος ο μαρινακης…

οχι τιποτε αλλο αλλα και στο champions league τσαμπα βγηκατε…δεν κανατε τιποτα…

[B]Επεισόδιο Δομάζου-Μήτσου στο ΔΣ![/B]

Κακήν κακώς ολοκληρώθηκε το ΔΣ της ΠΑΕ Παναθηναϊκός. Όπως αποκάλυψε ο NovaΣΠΟΡ FM 94,6, ο Μίμης Δομάζος είχε σοβαρότατο επεισόδιο με τον Αργύρη Μήτσου και ακούστηκαν εκατέρωθεν βαρύτατες εκφράσεις, αλλά και απειλές για μηνύσεις.

Ο παλαίμαχος άσος του «τριφυλλιού» φέρεται να έβρισε άσχημα τον πρώην πρόεδρο της ΠΑΕ και νυν εκπρόσωπο του Γιάννη Βαρδινογιάννη.

Ο Θανάσης Γιαννακόπουλος σύμφωνα με μαρτυρίες είπε πως «? είμαστε τυχεροί που δεν πήραμε τον Βρύζα», άποψη με την οποία συμφώνησε και ο Μίμης Δομάζος, ενώ ο εκ των μετόχων της ΠΑΕ πρότεινε άνθρωπο από την οικογένεια του Παναθηναϊκού, χωρίς να κατονομάσει, για τη θέση του τεχνικού διευθυντή. Η επιλογή θα γίνει από μία λίστα υποψηφίων μετά από συνεδρίαση της διοικούσας επιτροπής, που θα γίνει προσεχώς.

Τέλος, όπως έγινε γνωστό, ο Τζόνι Βεκρής παραιτήθηκε από τη διοικούσα επιτροπή, αλλά παραμένει μέλος του ΔΣ, ενώ τελικά και παρά την περί του αντιθέτου φημολογία δεν παραιτήθηκαν οι Γιώργος Νίκας και Αντώνης Αντωνιάδης από το ΔΣ.

Ενω αν είχε βγει η μπαουγκάρα ε; Νέο Χάιμπουρι θα ζούσαμε :lol::lol:

ότι ‘να ‘ναι. Ρε ζμπαόκια αν πέρσυ ερχόταν ο γαύρος στη Τούμπα με +5 όπως ήρθαμε εμείς υπήρχε η πιθανότητα να φύγει ηττημένος απ’ το γήπεδο με μόλις +2 στη πιο κρίσιμη καμπή του πρωταθλήματος? Νομίζετε ότι ο κόκκαλης θα σας άφηνε ποτέ να φτάσετε να κτυπάτε πρωτάθλημα και μιλάτε για μια διαιτησία σε άσχετο παιχνίδι όταν η διαφορά είχε ξαναπάει στο +5? Ας μην κάνατε 3 διαδοχικές ήττες. Με το μισητό σου αντίπαλο ντέρμπυ παίζεις. Κατά τ’ άλλα καλά μας έκανε ο μαρίδας. Δηλαδή φέτος που λύνει και δένει ο σαπιοκοιλιάς τι έκανε η μπαουκάρα πρωτάθλημα. Τον αποκλείσατε κύπελλο, ε? Μαγκιά σας. Για κοιτάξτε να δείτε προϊστορία με μας και γανυμήδη τούμπα από καταβολής πρωταθλήματος έως 96, και από 96 έως σήμερα? Γιατί άλλαξε άρδην η στατιστική? Ρε καλά σας λένε γαύρους του βορρά. Όσο για το ζήση σας, στ’ αρχίδια μας τον έχουμε γραμμένο. Εμάς δεν μας ένοιαξε καθόλου το όλο σκηνικό και όλο μανούρες είστε εδώ μέσα.

Εγω παντως δεν τον ηθελα τον βρυζα και χαρηκα που δεν τον πηραμε.Κατα τα αλλα αλλο ενα ανουσιο ΔΣ που αντι να κοιταξουν να βρεθει μια λυση τσακωνοντε σαν τα κοκορια

[-X

Παντως Hail στον Crimson που προσπαθει να εξηγησει τα ανεξηγητα αλλα και στον crabsody για το τελευταιο του Post. Απλα λετε δυο διαφορετικα πραγματα.

Μόλις ολοκληρώθηκε το συμβούλιο και έκλεισαν τα μικρόφωνα ο Δομάζος είπε ότι «είναι ντροπή να μην ρωτάτε δύο παιδιά του Παναθηναϊκού. Εκεί που έχετε καταντήσει την ομάδα», με τον Μήτσου να παρεμβαίνει και να τονίζει ότι «ποιος είσαι εσύ που μιλάς, εγώ 30 χρόνια είμαι στον Παναθηναϊκό» για να πάρει την απάντηση πως «εγώ είμαι ο Δομάζος. Έχω βάλει και λεφτά από την τσέπη μου. Πως πήραμε τον Γραμμό; Εσύ μισθωτούς ήσουν με το αζημίωτο και μας το παίζεις κάποιος». Εκεί, ο Μήτσου εξερράγη, ανέβηκε πάνω στο τραπέζι και είπε «θα σου κάνω μήνυση» ενώ έπεσαν και κάποια «γαλλικά» από τις δύο πλευρές.

Με λες ουφο, εξωγηινο ή απλα σου αρεσαν οι Πυλες του ανεξηγητου με τον Κωστα Χαρδαβελλα?

Αυτα ομως που γινονται στον Παναθηναικο ειναι μονο για εξωγηινους .

Την περίπτωση να τους τρόλλαρα δεν την σκέφτηκες ξέρω γω, οκ… :stuck_out_tongue: Πάντως ήσουν ο ΜΟΝΟΣ που τσίμπησες και δεν είσαι καν αρης

για το θέμα βρύζα τώρα… Εσύ εμφανίζεσαι ως σίγουρος ότι του κάνανε νταηλίκια και απειλές τα μέλη του συνδέσμου της ΝΥ, χαχαχχ αυτό μόνο λέω